Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde my zapnut psp


aquaglide

Otázka

som tu novi a tak sa v psp moc neviznam dneska som si na karu daval hru GTA VC STORIES ked som vlozil kartu do psp vsetko islo normalne len my neislo otvorit priecinok s filmami hudob ani s nicim ked som vitiahol baterku a dal ju spet tak my neislo zapnut iba svietilo zelene tlacitko a obrazovka bola cierna a asi po 20 se♥♥♥♥♥ch sa viplo prestalo svietit aj to zelene svetielko prosim vas poradite mi a kartu som odtial vitiehov a nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

takze po 1 PSP mam len mesiac tak prosimm vas nepouzivajte tie nezname virazi nerozumim tomu za 2 mazal som to preto lebo som nevedel najst citacku kariet a dufal som ze sa mi tam ta hra zmesti a za 3.pod baterkov neni napisany ziadny datacode a psp neviem kde to mam zisiti ale asi PSP porte table

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ježišmarja, co nerozumíš tomu, že máš zničené PSP a že se tomu říká brick? Jo a ty soubory si nesmazal z paměťové karty, ale prostě jsi se dostal do flas0 paměti kde jsou uložený soubory firmwaru (hlavní program díky kterému PSP běží - je to něco jako windows na PC) a tam jsi smazal soubory důležitý pro spouštění PSP a tím jsi to po*ral. 3) pod baterkou musí být vždycky napsaný datacode. Ježiš tak snad víš jaký si si kupoval PSP? Jestli PSP 100x Fat nebo PSP 200x Slim nebo PSP 300x Brite nebo PSP GO nebo PSP E 100x jinak PSP Portable je nesmysl to je prostě jen název toho přístroje PSP neboli Playstation Portable (v překladu přenosný Playstation)

Edit: No ano jak už jsem říkal smazal jsi soubory důležitý pro spuštění PSP a tím si si to zničil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Předem se omlouvám za ty sprostý slova, ale vážně mě už tady některý lidi štvou, že se hrabou do něčeho čemu vůbec nerozuměj. Doprdele to jsi sakra tak blbej nebo si ze mě jenom děláš srandu? Proč si ku*va to PSP kupuješ když tomu nerozumíš? Pro tebe by bylo složitý i Tamagochi. Kolikrát ti to mám ještě říkat? Ty soubory tam nijak nedostaneš to PSP MÁŠ, DÍKY SVÉ BLBOSTI ZNIČENÝ CHÁPEŠ TO !!!!ZNIČENÝ!!!! do toho PSP se už nedostaneš, do PC to nepřipojíš zkrátka je kaput. JO A DATACODE NAJDEŠ POD BATERKOU (když jsi tak blbej a nedokážeš to najít tak ti tu dám ještě obrázek aby jsi to našel):

post-13958-14687158405966_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak záleží na tom, jestli to PSP máš ještě v záruce pokud ano tak to odnes do servisu a řekni, že si to aktualizoval na novější verzi, ale že se ti to seklo a pak už to nenaběhlo. Pokud PSP nemáš v záruce tak potřebuju vědět co je to za typ PSP (100x, 200x, 300x, GO, E-1004)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale v oprave by my to spravili ? ci asi us iba kupit nove psp

Jestli máš psp v záruce v čem hledáš problém.

Takže jaké máš to pspcko vysouvací nebo s tlačítkem Home (2004), s tlačítkem loga Playstation (3004) ?? :)

Martine E-1004 je psvita ne ? ta ještě nevyšla nebo se pletu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vipisme ti vsetko co mam na tej baterke

SONY

MODEL PSP-S110 Li-ion

BATTERY PACK 3.6---1200mAh

_____________________________

CAUTION

DO NAT DISSASEMBLE. DO NOT

INCINERATE. DO NOT SHORT TERMINALS. DO NOT EXPOSE TO HIGH TEMP. (140°F/60°c).USE

SPECIFIED CHARGER ONLY. DO NOT PUNCTURE.

Refer to instruction manual.

Reportez-vous au mode d´emploi. Counsulte el

manual de instrucciones

Siehe Bedienungsanleitiung.

Vedere il manuale di istuzion

Sony Computer Entertainment Inc.

07Z24KDA1690

3-198-154-03

TOTO JE VSETKO CO MAM NA KARTE NIC INEHO TAM NENI A PSP NEMAM V ZARUKE JE NIEKDE KDE BY SA DAL ESTE ZISTIT TEN a psp mam asi PSP 200x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli máš psp v záruce v čem hledáš problém.

Takže jaké máš to pspcko vysouvací nebo s tlačítkem Home (2004), s tlačítkem loga Playstation (3004) ?? :)

Martine E-1004 je psvita ne ? ta ještě nevyšla nebo se pletu. :)

Pletes se. E-1004 neni Vita. http://www.sony-online.cz/sony-psp-e1004-2651.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu