Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 4 - Modern Warfare


*Dave*

Recommended Posts

Tak co říkáte na nové CoD, mě nadchlo, myslel sem že to bude nějaká hovadina ale určitě je to lepší než CoD2. CoD2 tam mám rád jak se to odehrává za druhý světový války a CoD4 tam mě lákají vymoženosti, jako nový zbraně, celkový mise (ty sou parádně propracovaný) takže já jsem fanoušek všech CoD :D co vy ??? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jjs uper parba je to genialne najprv som si myslel ze preco presli z 2. svetovej to bude kravina teraz je milion takych hier ako napr. BF2 ale myslilk som sa je to super parba a hlavne MULTAK som lvl 55 a mam gold uzi skoro vsetkychallange atd. proste nemam co dodat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo CoD 4 vyborna hra ale kratka brzo dohrana. :(

Nekde sem cetl ze by melo byt v CoD 5 opet z druhe svet. valky,nechapu proc vtom delaj takovy zmatky :roll:

njn,ted to hraju a ted sem někde jak musíš bránit tu vesničku(je to ta mise po Chernobylu)..ale zatim se mi to líbí o něco víc než Crysis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk COD4 byla urcite nejlepsi strilecka, kterou sem hral od doby FEARa. Akorat hodne kratky single( rano sem naistaloval, vecer sem dohral), ale pekne propracovany MP (chtelo by to origos :) ). Jinka graficke zpracovani a hratelnost vynikajici

a? :D já dohrál za jeden den i diabla 2 s datadiskem :D, btw. na cod mě štve že je tam neomezeně vojáků a prostě přestanou chodit až když uděláš nějakou akci a dostaneš se dál....což v případě obtížnosti veteran...v TV stanici je docela problém jinak na normal (regular) už dohraný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně kladné hodnocení výborná grafika ještě lepší hratelnost a děj je také supráckej takže co dodat moderní válka se mi rozhodně zamlouvá:)

jj presne oni preto presli z 2. svetovej na moderne lebo vraj uz vycerpali asi vsetko co mohli v CoD 2 vravel vyrobca hry inak neni to jak BF2 (Battlefield 2) ktory ma po case omrzel bavilo ma tam iba jazdit na autach v multaku a vozit ludi :lol: (taxi) :D:D:D A v CoD 4 je to celkom relane az na to ze ked date Headshot tak enstaci strelit do jeho hlavy raz :D... ale zas si zoberte keby to bolo uplne realne.. vyrobcom to nerobi problem tka spravit ale keby to bolo realne tak keby ste zas napr. hrali Search and Destroy tak konec. Skoro celu hru by ste sa kukali len spectator ;) (to bol priklad)

ps: *Dave* preco moj topic co som zalozil o tejto hre sa naujal a tvoj hej? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problém... Nainstaloval sem to (neoriginál) a když sem spustil trenink tak bylo vše v pohodě jenže jak sem se objevil v te helikoptéře tak najednou jsou např. na tech postavách takový plochy který jsou průhledný( např mu přes pul ksichtu de vidět moře) a je to tak stejný i s dveřmi atd... Původně sem si tu hru chtěl jen zkusit a pak koupit originál ale ted nvm... jestli je to tím že sem to instaloval z vypáleného DVD a v tom případě se to koupí originálky vyřeší, nebo je chyba někde jinde... (v grafické kartě to snad nebude , mám GeForce NX7600GT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problém... Nainstaloval sem to (neoriginál) a když sem spustil trenink tak bylo vše v pohodě jenže jak sem se objevil v te helikoptéře tak najednou jsou např. na tech postavách takový plochy který jsou průhledný( např mu přes pul ksichtu de vidět moře) a je to tak stejný i s dveřmi atd... Původně sem si tu hru chtěl jen zkusit a pak koupit originál ale ted nvm... jestli je to tím že sem to instaloval z vypáleného DVD a v tom případě se to koupí originálky vyřeší, nebo je chyba někde jinde... (v grafické kartě to snad nebude , mám GeForce NX7600GT)

tohle se mi deje kdyz hraju crysis ... kdyz dam na medium details tak mam pruhledne modely ... na high to je v poho ... skus si pohrat s nastavenim grafiky ve hre ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu