Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Life_Orange Box


Sumi

Recommended Posts

Jak se vám líbí celkově Half Life? Podle mě je to hra už od počátků přelomová a bombová, příběh, záhady kolem postav a tak. A názor na komplet Orange box? :wohow: Jestli někdo hrajete Team fortress 2, chtěl bych se zeptat na nějaký dobrý servery s ofic mapama ;)...Protože na těch na kterejch hrávám sou někdy dost žalostný :P dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to si myslim ze v ep 2 se dockame vice informaci o portalu mozna se tam objeví i zbran samotna

Takze co se tyce halfu serie ... mam vsechny dily kromne hal-life:source ... je to dobra serie z paradnim pribehem

orange box je nejlepsi koupe co muzes udelat ... 5 her v jednom balicku ... nekup to

Celkove jsem s tim nadmiru spokojen ... jesli budes mit moznost porid si orange box

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobo: právě že ho mám, už nějakej čas...jen se chci tady podělit o zážitky a poznatky a tak :D znáš to...jinak portal je výborná hra...její příběh mě uchvátil, chytil a už nepustil...Valve prostě fandim..mam taky všechny díly ;) jen cs nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobo: právě že ho mám, už nějakej čas...jen se chci tady podělit o zážitky a poznatky a tak :D znáš to...jinak portal je výborná hra...její příběh mě uchvátil, chytil a už nepustil...Valve prostě fandim..mam taky všechny díly ;) jen cs nemam...

muzem nekdy zahrat tf2 ... hod mi tvuj steam id tady nebo po pm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká gugo :D je hodně krásnejch otázek kolem Half lifu a portalu :D:D...mě by zajímalo kde přesně ve východní evropě se hl 2 odehrává je jasný že je to někde v rusku nebo ukrajině..:D koukám že Českejch hráčů TF2 je dost..co kdyby sme někdy zahráli spolu? :D anglicky umim..ale s českejma hráčema je to přece jen lepší ne? :D :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká gugo :D je hodně krásnejch otázek kolem Half lifu a portalu :D:D...mě by zajímalo kde přesně ve východní evropě se hl 2 odehrává je jasný že je to někde v rusku nebo ukrajině..:D koukám že Českejch hráčů TF2 je dost..co kdyby sme někdy zahráli spolu? :D anglicky umim..ale s českejma hráčema je to přece jen lepší ne? :D :P

snadna pomoc :)

asi jediny cesky stranky o TF2:http://www.teamfortress2.ic.cz/news.php

v sobotu se hraje na gp :)

a tady je CZ server: 89.185.239.58:27085

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj skvela koupe..TF 2 hraju porad, ale vetsinou jenom na dustbowl only, ta mapka me bavi :D muj nick je stejnej

jinak si myslim ze Portal urcite bude pokracovat, ta holka se dostala ven... ale jak? setka se v EP3 s Gordonem? a dozvime se konecne KDO je G-man? :D:D

tezko rict ... sledoval jsem tu casovou linii ... IMHO mam takove tuseni ze ta holka bude mit nejake spojeni z alex ... mozna to bude jeji matka ... ja nevim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snadna pomoc :)

asi jediny cesky stranky o TF2:http://www.teamfortress2.ic.cz/news.php

v sobotu se hraje na gp :)

a tady je CZ server: 89.185.239.58:27085

jj czetax ... ted jsme proti nim hrali a prohrali jsme ... ale to je tim ze jsme nebyli vubec skoordinovani :D nj stava se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gugo: jůůůů :D:D ďaka moooc...se bude hodit ja vim že na gp server je...ale nikdo tam nehrál..tak sem tam nelez :D :(

neni zac :) prave proto se na tech strankach domlouvaj, kdy tam jit :)

EDIT: jj bobo, je to dobrej server jen me stve ze je tam dlouhej respawn, mohl by bejt kratsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele...achievements...(hlavně v tf2):D k cemu sou..jenom k osobnimu poteseni...nebo se budou delat dalsi...jak je to? :D:D

jsou i v portalu a ep 2 ...

v tf mi chybi 4 ... skoro vsechno mam jenom jsem nehral z 7 prateli a taky se mi jeden bugnul :( hrej kompletni hry na vsech mapach ... ten jsem uz mel a najednou jsem uz ho pak nemel ...

edit : ppo netu putuje rumor o novych achievements pro medica ...

tf2achievexa5.png

Medic Top Scoreboard

Medic Charge Blocker

Medic Heal Under Fire

Medic Assist Capturer

Medic Charge Friends

Medic Invite Join Charge

Medic Assist Demoman

Medic Charge Juggle

Medic Kill Healed Spy

Medic Assist Heavy

Medic Counter Charge

Medic Kill While Charged

Medic Assist Heavy “Long”

Medic Extinguish Teammates

Medic Rapid Charge

Medic Assist Medic

Medic Heal Achiever

Medic Save Falling Teammate

Medic Assist Pyro

Medic Heal Callers

Medic Save Teammate

Medic Assist Soldier

Medic Freezecam Ragdoll

Medic Setup Charge

Medic Assist versus Nemeses

Medic Heal Engineer

Medic Simulate Charge

Medic Bonesaw Medics

Medic Heal Grind

Medic Switch to Medic

Medic Bonesaw No Misses

Medic Heal Huge

Medic Syringe Scouts

Medic Bonesaw Spy Callers

Medic Heal Large

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu