Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin Creed HW nároky


mansda36

Recommended Posts

Operační systém: Windows XP/Vista

Procesor: Dual core 2.6 GHz Intel Pentium D nebo AMD Athlon 64 X2 3800+ (doporučen Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400 nebo lepší)

RAM: 2 GB (3 GB)

Grafická karta: 256 MB DirectX 10.0 karta nebo DirectX 9.0 se Shader Model 3.0 nebo lepší (512 MB doporučeno)

DirectX Verze: DirectX 10.0 (je na disku)

DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive

Celkem slušný nároky . NJN konzole jsou na tyhle hry lepší ( pokud nevlastníte nadupaný pc )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm dobry ale trochu neupresneny ne?jaky ramky?asi DDR2...a co ta grafarna?jako je jedno jestly ma 256 nebo 512 co treba rychlost jadra nebo rychlost pameti?nebo typ graficky karty.....podle toho navodu bych to teda mej rozjet i ja na ati x 1600 coz si zrovna nemyslim......tak trochu zkonkretizovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se ty naroky zas tak prehnane nezdaji ... takovy stroj sezene v dnesni dobe za 15 tisic ... vim to protoze podobnou konfiguraci jsem si nedavno sestavil ... ted by to bylo o 2 litry levneneji (mam slabsi geforce 8600 gts ... ale zatim dostacuje-ted bych koupil 8800 gts za trosku vetsi cenu nez jsem ji poridil ja)

a tohle neni absolutne nadupane pc ... nadupane pc je trosku jine ... tohle pomalu beru jako standart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se ty naroky zas tak prehnane nezdaji ... takovy stroj sezene v dnesni dobe za 15 tisic ... vim to protoze podobnou konfiguraci jsem si nedavno sestavil ... ted by to bylo o 2 litry levneneji (mam slabsi geforce 8600 gts ... ale zatim dostacuje-ted bych koupil 8800 gts za trosku vetsi cenu nez jsem ji poridil ja)

a tohle neni absolutne nadupane pc ... nadupane pc je trosku jine ... tohle pomalu beru jako standart

presne tak ja jsi kupoval pc je to asi mesic za 20K a nemam zadnej problem vse na full

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu