Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears of War nejaky patch??


grinderwolf

Recommended Posts

Zdravim , sehnal jsem si Gears of War nainstaluju to ale at to dam na jakekoli rozliseni (detaily mam na medium a zkousel jsem i low) tak se mi to porad nejak trha sice se to da hrat ale to trhani me strasne s..e prosim nevite co s tim? (Na me sestave jsem hral napr.CoD4 naplno takze pocitam ze pocitacem to asi neni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc myslis ze PC ne:).....COD4 zas tak narocna neni.....a patch na hru to neresi.....to spis nakej driver na ovladace graficky karty...

Sice CoD4 narocny neni ale to Gears of War by mi melo jet aspon na stredni detaily a na rozliseni aspon 1024 jo a novej driver jsem tam hazel nez jsem instaloval tu hru a na druhou stranu u Gears of War nejsou zase tak velky pozadavky DOPORUCENY:HW je procak 2,5GHZ , 512MB RAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a mas to origos?muze to bejt chyba hry...a nebo spis graficka karta nezvlada naky efekty.....muze toho bejt hodne:)

No nemam to origos ale jeste zkusim nainstalovat myslim ze to chce DirectX10 a ja mam myslim DirectX 9c no uvidime prave kvuli takovym problemum jsem si to nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemam to origos ale jeste zkusim nainstalovat myslim ze to chce DirectX10 a ja mam myslim DirectX 9c no uvidime prave kvuli takovym problemum jsem si to nekoupil

ja s tim mel jeste horsi problemy ... mne to nenajelo vubec kvuli nejake pitome utilite live games nebo tak nejak ... a viva pinata taky ... obe tohle chtely ...

no k tvemu problemu : napis konfiguraci sveho stroje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem stejny problem (zrejme chyba hry na nekterych sestavach), taky to slo strasne trhane pri jakemkoliv rozliseni a detailech...vyzousel jsem vsechno mozny a pak jsem stahnul z jednoho fora update/patch na verzi 1.1 a slape to uplne v pohode na max detaily!!!

Takze vyzkousel patch na 1.1. a pak nocd crack, pokud potrebujes.

Enjoy!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koli? registroval ses?...dyz si neudelas account na original hre...tak se ti nebude ukladat nastaveni ani hra ;)

ve hre sem si svuj nick udelal .. to me napadlo kdyz sem to hral podruhy :) ale pokazdy kdyz ji pustim tak mi to spadne a hodi tu znamou hlasku windowsu ze se gearsofwar.exe nezdaril a jestli to chci odeslat nebo neodesilat. to ignoruju (necham to na plose) a z listy si hru znovu maximalizuju a hraju dal.. pak vypnu, zapnu napise mi to ze se KOLi prihlasil ale nastaveni je fuc a savy taky .. tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve hre sem si svuj nick udelal .. to me napadlo kdyz sem to hral podruhy :) ale pokazdy kdyz ji pustim tak mi to spadne a hodi tu znamou hlasku windowsu ze se gearsofwar.exe nezdaril a jestli to chci odeslat nebo neodesilat. to ignoruju (necham to na plose) a z listy si hru znovu maximalizuju a hraju dal.. pak vypnu, zapnu napise mi to ze se KOLi prihlasil ale nastaveni je fuc a savy taky .. tak nevim

presne tohle mi delala pinata ... a GoW mi nejel vubec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu