Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The best Game


Domihnik

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no me teda crysis vubec nebere sice exceletn grafika ale pribeh zadnej kdybych mel crysis obodovad (max. 5 bodu) tak bych mu dal 2 body za tu grafiku ale jinak me nechytla

u mna je to 20/10 :cheesygrin:

a ma to vynikajuci pribeh...ked si hral prvu misiu tak samozrejme nevies o deje nic... :blink:

:wohow::wohow::wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted hraju

S.T.A.L.K.E.R.a (Shadow of Chernobyl ) pak parim jeste

Crysis(ale zatim jen demo protoze plnou tady v okoli nikdo nema a stahovat se nechce , jen kdyby byl nejakej rychlej link co by nebyl fake....)

Clive Barkers Jericho ( taky demo ) ale je to parba...

pak hodne parim po siti GTA SA ( singlac je nuda ale po siti je to docela pařba )

pak samozřejmě CoD 2 po siti a pak Cod4 ale po siti jest nevim jak na to pokud to de...

Flatout 2

FEAR

a ted me zase po dlouhy dobe chytli Pro Streety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak najlepsia hra je samozrejme CRYSIS !!! to je excelentna hra... :) dalej to bude assassins creed :D .... no a samozrejme NFS a COD4... s tych novsich ;)

hadal bych se ... crysis krome nove grafiky a fyziky stromu neprinasi nic noveho ... existuji daleko lepsi tituly.

Nejlepsi hry ?

s laskou vzpominam na commander keena :D nebo na crystal caves od apogee. Z novejsich bych vybral snad Mafii , fallout , freelancer , gothic ...

stejne nejlepsi hry co ted vychazeji jsou indie ... takovy Gish , Geometry wars , Darwinia , Uplink a Defcon ... to jsou hry :D

edit : jo a zapomnel jsem na to co je ted pro mne nej ... team fortress 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší? U mě jednoznačně Fallout 2 - nezapomenutelný zážitek...

Rozhodně bych ale také nechtěl zapomenout na Mafii, užasný příběh...

Z adventur bych vyzdvihl zmiňovaného Posla smrti...

Strategie - Cossacks: Europan Wars...

A z RPG skvělý Gothic 1 + 2...

Jako MMORPG bych zmínil hodně starou Ultima Online :).

Jsou to převážně starší hry, ale pro mě jsou něčím výjmečné, je ještě mnoho dobrých her, ale tyto jsou, alespoň pro mne nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 ludi - 100 chuti ;)

tak jasne ... ja jen ze v porovnani treba z bioshockem kde byla hromada napadu vyzni crysis az nadmiru prehypovane , a to jenom kvuli grafice a fyzice ... kdyz si uzmyslis tyto dve veci tak mas far cry

edit : ikdyz far cry mel taky fajn fyziku ... kkdyz nad tim premyslim tak vidim ty hry jako skoro stejne... kdyby far cry vysel ted tak by vypadal stejne jak crysis ... jen prohodit nazev ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me teda crysis vubec nebere sice exceletn grafika ale pribeh zadnej kdybych mel crysis obodovad (max. 5 bodu) tak bych mu dal 2 body za tu grafiku ale jinak me nechytla

zadny pribeh jo ? :D potvory z vesmiru co zmrazi ostrov co bys chtel vic pribeh te hry tvoril spisovatel tak nerikej ze tam neni pribeh kdyz tomu prd rozumis :roll:

Jinak za me je to Gothic 1,2,3 ;) + datadisk

1st_page_pic.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu