Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 2 + Lord of Destruction


mansda36

Recommended Posts

tak co najde se tu někdo kdo paří tuhle pařbičku ?

Ja přemýšli , že zas začnu na Battlnetu

A možná se dočkáme nového patche 1.12

A možna nový datadisk Salvation

Pár nových informací

Kdo by to byl řekl, že Blizzard ještě vylepší 7 let starou hru! Podle jistých informací by mohl být patch 1.12 opravdu vytvořen. O patchi 1.12, přezdívaném jako The Adria Patch, padly zmínky už v květnu 2007, kde se píše o tom, že by úloha tohoto patche byla přímo klíčová. Díky němu by děj mohl navazovat na pokračování - Diablo 3

Po tom, co Blizzard 8. února 2008 zveřejnil seznam her, které zrušil, by se mohl oprášit několik let starý projekt Diablo II: Salvation, který zatím nedosáhl svého cíle. Většina lidí si asi myslela, že je s ním konec. Podle seznamu zrušených her to tak ale nevypadá. Že by projekt, o němž poslední zprávy padly někdy v roce 2001, vstal z mrtvých?

Druhá epizoda Blizzcastu, o němž jsem se zmiňoval před pár dny v souvislosti s tím, že na řadu přijde Diablo, je na dosah. Na serveru Blizzplanet.com se uvádí, že bude dvakrát obsáhlejší, než byla první epizoda, a že se v něm objeví celkem 4 odlišní vývojáři, mezi nimiž by se pravděpodobně měl objevit někdo, kdo stvořil titul Diablo 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no tak to bych asi hodil psp do kouta,protože diablo je pro mně to nejlepší z rpg,ktéré kdy vyšlo a dle mého názoru nebylo svou perfektní hratelností překonáno.na této hře jsem si vytvořil závislost které jsem se zbavoval dost dlouho,asi tak 5 let:D.Ještě teď občas když zahlídnu staré cd s nápisem diablo 2,zámáčknu slzu,nainstaluju ho,nahraju starý sejfy,a skočím na battlnet,nebo jen tak probíhám lokace.moc pěkně se na to vzpomíná...:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diablo III,to je něco jako duken forever,,,jo a ten trajler co je na netu k vídění,nemá s Diablem III,vůbec nic společnýho.je to jen poděl.:?ale rozhodně až se jednou bllizard rozhoupe a vydá ho tak to bude nářez.Slyšel jsem že se to bude odehrávat v nějakém městě kde bude na zemi obří pentáč a vy budete muset lítat po ooooobrovským světě a hledat 5 šutrů,do cípů hvězdy,po s plnění se otevře ten pentáč a vněm bude dole číhat na vaší holou prdel diablo:wohow:.Jen jestli to ještě bude pravda:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to super gameska ale teď tuhle hru myslím vystřídalo hodně rpg onlinenovek a jedna z nej kterou pařím a je fakt dobrá je World of Warcraft (WoW :D) :wohow: :wohow:

tak WoW je taky dobrý,už jen proto že ho taky dělá bllizard:cheesygrin:Veškerá tvorba od bllizardu nebyla nikdy k zahození

...8):wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to bych moc nevsazel... v dnesni dobe by si to koupili jenom fanatici do tyhle herni serie...

myslíš?:D :D ber to tak že to bude stát do 500,-

ale hodně lidí si to koupí...protože je to sqela hra...já třeba nejsem na RPGčka ale tohle mě fakt baví:) a klidně bych si to koupil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu