Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock:(


Kapr

Recommended Posts

to si nečtete commenty odkud to stahujete? třeba to je nějaká blbá verze. já to stáhul z lamky.net a jelo mi to v pohodě. dohráno finíto.přečtete si příšte commenty. nebo napište tam kde to sosáte a třeba vám poraděj. nebo si u těch souborů přečtěte .nfo soubor. muže tam něco bejt o tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

myslim ze to bylo tak ze az ti to napise ze to chce dalsi DVD , tak si najdi adresar kam si to instaloval a ten cely presun nekam jinam do PC , treba do dokumentu , pak vloz to druhy dvd a pokracuj v instalaci , pak uz jen klasicky cracknes a je to . Zatupce na plose si musis potom vytvorit manualne s tech souboru cos presunul :D

Neukamenujte me jestli to tak neni , je uz dlouho co sem to crackoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze to bylo tak ze az ti to napise ze to chce dalsi DVD , tak si najdi adresar kam si to instaloval a ten cely presun nekam jinam do PC , treba do dokumentu , pak vloz to druhy dvd a pokracuj v instalaci , pak uz jen klasicky cracknes a je to . Zatupce na plose si musis potom vytvorit manualne s tech souboru cos presunul :D

Neukamenujte me jestli to tak neni , je uz dlouho co sem to crackoval :D

kez by to tak bylo...to je na 2dvd cely se to zkopci do PC pak se z toho vytahnou 2 soubory jeden ma 9MB a to je mds ten de do virtualni dvd romky a dalsi ma 6.26GB a je to mdf a ten uz tam nejde..ale instaluje se to vsechno ale pak na konci to chce stahnout patch(nemam net)a pak to napise at tam dam origos cd a ne zalozni..a kdyz dam ok tak mi to ukaze okno kde je napsany ze pozadovana instalace nebyla provedena takze se nic nikam nenainstaluje:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kez by to tak bylo...to je na 2dvd cely se to zkopci do PC pak se z toho vytahnou 2 soubory jeden ma 9MB a to je mds ten de do virtualni dvd romky a dalsi ma 6.26GB a je to mdf a ten uz tam nejde..ale instaluje se to vsechno ale pak na konci to chce stahnout patch(nemam net)a pak to napise at tam dam origos cd a ne zalozni..a kdyz dam ok tak mi to ukaze okno kde je napsany ze pozadovana instalace nebyla provedena takze se nic nikam nenainstaluje:cry:
toto ověřování by se mělo povést s tzv. mini image. přimountuješ oba image (instalační i mini image) a takto by měla proběhnout instalace včetně stažení oněch souborů... pokusy s odkopírováním jinam mi nějako nefungovaly...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam s bioshockom tez problem ale uz pocas hry... mam grafiku ATI HD2600... Bioshock ma problem s ATI kartami ale na to vysiel Patch..ktory som nainstaloval..a samozrejme p*cu pomohol ;) ruka je cela cierna... podlaha cela cierna..proste dosrana cela grafika... neviete niekto co s tym ? pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto ověřování by se mělo povést s tzv. mini image. přimountuješ oba image (instalační i mini image) a takto by měla proběhnout instalace včetně stažení oněch souborů... pokusy s odkopírováním jinam mi nějako nefungovaly...

dik:)...ale moc nechapu jak to ma fungovat:)...a jinak je problem v tom ze nemam net..protoze to chce stahnout z netu patch kterej zjisti ze hra je jakoby origos a zadnej problem neni...ale jelikoz tam net nemam..a v PC to patch nerozpozna(chce ho to proste stahnout z netu)tak nevim snad pude nak tohle BTW jak se primonovavaj image:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky tenhle problém a vyřešil jsem ho takhle...

!BioShock! - návod na instalaci

1.načteme iso do daemona

2.instalujeme do té doby než nám naskočí dvd error ''vložte disk'', na nic zatim neklikat!!

3.jdeme tam kam se hra instalovala (defaultne: c:/program files/2kgames/bioshock) a složku ''2kgames'' přejmenujeme

4.teďka odklikni dvd error ''vložte disk''

Teďka si musíte stáhnout BioShock demo...a když to nainstalujete zkopírujete soubor ''BioShock-MCE'' do (defaultne: c:/program files/2kgames/bioshock/Builds/Release)

A teďka by to mělo jet:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky tenhle problém a vyřešil jsem ho takhle...

!BioShock! - návod na instalaci

1.načteme iso do daemona

2.instalujeme do té doby než nám naskočí dvd error ''vložte disk'', na nic zatim neklikat!!

3.jdeme tam kam se hra instalovala (defaultne: c:/program files/2kgames/bioshock) a složku ''2kgames'' přejmenujeme

4.teďka odklikni dvd error ''vložte disk''

Teďka si musíte stáhnout BioShock demo...a když to nainstalujete zkopírujete soubor ''BioShock-MCE'' do (defaultne: c:/program files/2kgames/bioshock/Builds/Release)

A teďka by to mělo jet:bash:

no me to hodi ze to chce origos cd..ale az na konci..takze je tam v kompu asi 5.4gb takze to premenuju a stahnu si bioshock demo...a ten soubor z dema pak nacpu do cely hry a melo by to jed jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam s bioshockom tez problem ale uz pocas hry... mam grafiku ATI HD2600... Bioshock ma problem s ATI kartami ale na to vysiel Patch..ktory som nainstaloval..a samozrejme p*cu pomohol ;) ruka je cela cierna... podlaha cela cierna..proste dosrana cela grafika... neviete niekto co s tym ? pls
Prave preto som si kupil Xbox 360... napalim, vlozim, hrajem, nestaram... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu