Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Colin Mcrae Rally DiRt


milux

Recommended Posts

Min HW požadavky:

- Windows XP

- DirectX 9.0c

- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+

- 1GB RAM.

- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above

- DirectX Compatible Sound Card

Doporučená HW konfigurace:

- Windows XP/Vista.

- DirectX 9.0c

- Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+

- 2GB RAM.

- Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallo stáhl sem si todle rallyčko a nakonec sem to vůbec nezpustil zkoušel sem všeljaké patche 1.1 carcky ale nic tomu nepomohlo možná serial key který nemám jestliho někdo má tak ať mi ho pošle.

No a při spouštění se mi ukázala ně jaká chybová hláška OS provedl neplatno operaci pak tam byl nějaký seznam chyb apod a tak.

Tak vůbec nechápu proč se mě to nechce spouštět...

MIMOCHODEm mám PC setavu:

A to mám PC AMD ATHLON 2500 , Ge-Force fx 5600 128 MB,1GB ram,OS WIN XP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Min HW požadavky:

- Windows XP

- DirectX 9.0c

- Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+

- 1GB RAM.

- Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above

- DirectX Compatible Sound Card

Doporučená HW konfigurace:

- Windows XP/Vista.

- DirectX 9.0c

- Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+

- 2GB RAM.

- Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.

Hallo stáhl sem si todle rallyčko a nakonec sem to vůbec nezpustil zkoušel sem všeljaké patche 1.1 carcky ale nic tomu nepomohlo možná serial key který nemám jestliho někdo má tak ať mi ho pošle.

No a při spouštění se mi ukázala ně jaká chybová hláška OS provedl neplatno operaci pak tam byl nějaký seznam chyb apod a tak.

Tak vůbec nechápu proč se mě to nechce spouštět...

MIMOCHODEm mám PC setavu:

A to mám PC AMD ATHLON 2500 , Ge-Force fx 5600 128 MB,1GB ram,OS WIN XP

pořád se divíš proč to nejde ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dots:aha to sem nevěděl no ale už sem začal shánět novou grafiku nakonec mě přišla nejlepší cena na těchto stránkách ale divím se jediné věci že agp verze u ge-force 7600 se 256MB prodávají za pouhých 2.054,00 Kč,- kč ...To je nějaké moc levné nezdá se vám jenom se mrkněte na tyto stránky a uvidíte jestli to stojí za objednání? http://www.alave.cz/graficka-karta-asus-n7600gs-silent-hdt-256mb-agp-8x-dvi-hdtv:p:193775

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dots:aha to sem nevěděl no ale už sem začal shánět novou grafiku nakonec mě přišla nejlepší cena na těchto stránkách ale divím se jediné věci že agp verze u ge-force 7600 se 256MB prodávají za pouhých 2.054,00 Kč,- kč ...To je nějaké moc levné nezdá se vám jenom se mrkněte na tyto stránky a uvidíte jestli to stojí za objednání? http://www.alave.cz/graficka-karta-asus-n7600gs-silent-hdt-256mb-agp-8x-dvi-hdtv:p:193775
tu bych nekupoval, to je crap mrkni na tohle http://graficke-karty.alza.cz/sapphire-hd-2600pro-512mb-ddr2-1000mhz-ati-radeon-hd-2600pro-600mhz-agp-8x-128bit-dvi-d80938.htm a má shader model 4.0 :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu