Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Race Driver GRID


Rune

Recommended Posts

Konečně jsem se dočkal demoverze a je to řádný nářez

grafika zatím nejlepší co je možno vidět v závodních hrách (dá se tam nastavit nějaký ultra mega multisampling :D) můj oblíbený pohled ze sedadla řidiče je konečně použitelný a ničení aut svádí k jejich rozbíjeni míto závodění :D

pro mě celkově lepší jak Gran turismo 5 které bylo spíš zklamání

teď už jen čekat na plnou verzi která má vyjít koncem června česká verze pak v červenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdis autem ? Fyzika vozu je docela srandovni ... vis o tom ze s autem bez nadjizdeni neudelas ani zatacku pod uhlem 90° ?

Jestli to nejak nespravi do plne verze tak to bez povsimnuti prejdu ...

jinak grafika je fakt hezka ... co mne prekvapilo je , ze DiRT na Ultra det mi vytahnul tak 5 fps ... tohle , ac na stejnym enginu na ultra det 20 fps ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fyzika je aspon z meho pohledu naprosto otresna ... pocit z jizdy jak kdybych za sebou tahnul kacera na provazku. race driver byl vzdy arkada, ale take mel vzdy celkem uchazejici chovani vozu, coz se jim aspon podle dema povedlo dokonale zprznit. grafika sice pekna, ale ta to bohuzel nezachrani. to radsi zapnu forzu2 na xku, bo gtlegends/gtr2/race a richard burns rally na pc. kdo nehleda simulaci a staci mu akraka, ke ktere sedne a za minutu z nej bude sumachr, bude jiste spokojen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu poslední díl jse jim moc ne příliš vydařil, už i Carbon ztrácel na akčnosti závodění a také mu něco málo chybělo ,ale stejně nejlepší byl most wanted tomu snad nic nechybělo co by pro zábavu byl jak stvořený... :-)

Most Wanted je určitě nejlepší díl série NFS :)

Pro Street jednoznačně nejhorší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Most Wanted je určitě nejlepší díl série NFS :)

Pro Street jednoznačně nejhorší

nejlepsi byly porshe ... a pak undergroun 1 ... dvojka se jeste dala ... ale most wanted neprinesl nic noveho , ba naopak : fyzika auta desna , plavalo to... nejak men to nechytlo ... jediny duvod proc jsem to hral byl mercedes mclaren slr(muj sen) ... tahlo se to az do carbonu ... a pro street prinesl poskozeni aut , realnejsi chovani aut ...

jak rikam porshe byly nej ... pak sla kvalita dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jelikož už vysla plná verze hry sem si ji stahnul a jsem na tom uplne zavisly ani kdyz mi neco kdokoliv rika proste furt cumim na telku s otevrenou pusou :D ale je to strasny,zatacky tam jdou uplne krasne vubec jako v realu ale zabaví to :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už vysla plná verze hry sem si ji stahnul a jsem na tom uplne zavisly ani kdyz mi neco kdokoliv rika proste furt cumim na telku s otevrenou pusou :D ale je to strasny,zatacky tam jdou uplne krasne vubec jako v realu ale zabaví to :cheesygrin:
Nj... GT je nej :lol:

http://youtube.com/watch?v=cP1Q6sxNJoY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol to je mazec video :D:D:D GT už nikdy :D

btw už mám plnou verzi a obtížnost je nastavena celkem dost vysoko teda aspoň co jsem zkoušel na normál tak ne vždycky jsem byl do třetího místa (pokud jsem dojel :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol GT neni o bourani do svodidel ani spoluhracu.. Ta hra je zamerena na realny jizdni vlastnosti, ne na demolice jako Grid

nejlepsi je ten konec toho videa :lol: "racing games are really REALLY fast" a tam jede auto z nejnizsi kategorie GT.. paradoxem tu je ze v ukazce z Gridu jedou supersporty :dozey: ňah

btw je to uz 3. topic s touhle hrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu