Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

mafia na Win Vista ?


Tomx99

Recommended Posts

on na vistach nefunguje ? skus to spustit v kompatibilte se systemem windows 2000 ... teda jestli neco takoveho ve vistach jde
Ja mam pocit, ze mi normalne bez problemu fungovala. Zkus trochu vic popsat svuj problem.

nejde ani XP a ani pod 2000 napise to "Program Mafia přestal pracovat". Visty sou nevetsi SHITky co muze bejt...

ted sem to odinstaloval a du to nahrat znovu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde ani XP a ani pod 2000 napise to "Program Mafia přestal pracovat". Visty sou nevetsi SHITky co muze bejt...

ted sem to odinstaloval a du to nahrat znovu..

Kdyztak zkus patch pokud nejaky je..

S tema Vistama souhlasim ;) MS se povedlo udelat jeste horsi OS, nez ten predchozi.. To se jentak nestava, naposledy se to stalo u Windows ME :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyztak zkus patch pokud nejaky je..

S tema Vistama souhlasim ;) MS se povedlo udelat jeste horsi OS, nez ten predchozi.. To se jentak nestava, naposledy se to stalo u Windows ME :D

patch sem zkousel

1.2 cz z jejich ofik. stranek a nesel . delalo to stejnou chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
nejde ani XP a ani pod 2000 napise to "Program Mafia přestal pracovat". Visty sou nevetsi SHITky co muze bejt...

ted sem to odinstaloval a du to nahrat znovu..

Pokud vim tak mě to na Vistách šlapalo uplne vpohodě stejně tak kámošovi, už mě dcla s.rou neustali přispěvky Visty jsou SHITy atp. Tak proč si je sakra kupujete když vám tolik vaděj a pořád si na ně stěžujete. Uznávám že s nějakýma programama kompaktibilní nejsou ale to je jenom minimum programů a ve většině případů je to že vám na tom nĚco nešlape zapříčiněno vaší chybou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu