Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NEW DUKE Nukem H.R VS Duke Nukem Forever


brians

Recommended Posts

thum_10374483285896c07e.jpgthum_1037448328530c898b.jpgthum_10374483284c992ccd.jpgthum_103744832828744ce8.jpg

Na začátek pár obrázků ze hry

Duke Nukem 3D Atomic Edition Update High Resolution Modern Music

Pro fanoušky Dukena má tady žhavou pecku.

O novinku se sice nejedná neboť po internetu koluje už počáteční verze od roku 2004 možná ještě starší kdo ví to už se možná nedozvíme, ale důležité je, že tu máme další updatovanou verzi, která vypadá snad ještě lépe než předcházejcí verze od roku 2006.

Novinek je celá řada, když jsem zkoušel verzi od začátku 2006, tak tam bylo docela spousta chyb jako např:grafika nevypadala o nic lépe než tomu bylo u počátečního duka z let 96. jenom grafikave 3D jinak nic víc.

A zvuk nebyl také vůbec pozměněn jenom došlo k nějakému vylepšení MIDI a pod ,ale tomu moc jsem nefandil.

Pak se začali objevovat updatované verze a ty byli po každém vydání čím dal tím lepší po co se týče po grafické stránce došlo ke vylepšení textur a,prostředí hry a postavy vypadají celkem slibně už i u nich došlo k lepším změnám ,tak i zvuku nebyl k zahození právě na opak ten mě nejvíce potěšil.Doprovodná hudba během hry byla supér a ne to předchozí pípání a praskání či skřípání, které se nedalo v některých úrovních vůbec vydržet to už jsem raději vypnul zvuk úplně a bylo po starostech.

A dále ve hře najdete 2 balíky hustě tzv.narvaných map okolo 1400 Levelu některé oficiálně či neoficiálně vydaných.

Také jsem byl nemile překvapen, že je hra jako taková hardwerově hodně náročná ačkoliv to tak nevypadá ale na PC jako je AMD Athlon 2200+ s Ram 512 MB a grafická karta Ati Raedon 9600,WIN XP

To mělo co dělat na plné Detaily nevím jak by makala na nějakým 2 jádrovým procesoru typu Core 2 Duo a s grafikou Ge-

Force 8800 GT a lepší...

Kdo ví, nutno odskoušet a pohrát si s nastavením tam možná je zakopaný pes.

A jediné co mi u hry chybí je Multiplayer ten nějak jaksi nějak odpadl což mě hodně zklamalo, protože bez multiplayru to není prostě ono.

A hodnocení je to celkem povedený kousek jenom multiplayr chybí musím dát 7/10 víc raději ne:blink:

Za vyzkoušení to určí tě stojí za to než se ukáže plná verze FOREVRA:psp:

A tady jsou nějaké linky::arrow:

1.Variace sice starší verze ,ale k porovnání určitě postačí

http://www.mininova.org/tor/1303894

2.Variace úplně ten nejnovější updatovaná verze

http://www.mininova.org/tor/1370758

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu