Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Age of Conan nebo Warhammer ?


sokolator

Recommended Posts

Tak jak to je u vas, taky resite dilema jestli koupit Conana nebo pockat az vyjde Warhammer, a pak se rozhodnout? Na oboji nebudou penize ani cas, a co je nejhorsi, obe vypada suprove:?. A nahodou neni tady nekdo, kdo je v beta testu na Warhammera? Kdyztak jsem pripiste vlastni dojmy z hrani, pripadne srvnani. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupovat nebudu nic..ale je to divná otázka..někdo čte warhammera tak je jasný že bude fandit wh..někdo má rád spíš atmosféru aoc..a bude conanovat...zatim se ani o těch hrách a způsobu hraní moc neví..ale je to jako srovnávat lineage a wow..každej si hájí to svoje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupovat nebudu nic..ale je to divná otázka..někdo čte warhammera tak je jasný že bude fandit wh..někdo má rád spíš atmosféru aoc..a bude conanovat...zatim se ani o těch hrách a způsobu hraní moc neví..ale je to jako srovnávat lineage a wow..každej si hájí to svoje..

Nevim co tady meles o tom, ze se o hrach zatim moc nevi, kdyz uz je AoC normalne v provozu:) Jinak mne je sympatictejsi prave AoC, libi se mi krapet dospelejsi pojeti MMORPG a vypada to, ze je to prvni MMORPG, ktere ma aspon sanci ohrozit WOW, tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakou budoucnost vidíš ve Warhammeru, z toho co jsem viděl to je jen další MMORPG s tím rozdílem, že to je dělaný pro fanoušky warhammeru (a těch je na světě dost).

sokolator: Radši si ještě do září počkej, vyjdou 2 nové MMORPG.

Jedno ze středověku, jedno z budoucnosti (v obouch případech to můžeš hrát i jako fps).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu