Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Warcraft


martiN1468621206

Recommended Posts

Drak'thul je plny malych deti hram woow 3 roky uz a na DT som zacinal a vyzdrzal som tam asi mesiac..proste je to sice 90% CZ/sk server ale to len znamena ze tam xodia 12 rocny xlapci aby vobec vedeli ako plnit qs a iba ta irituju ..chromagus je jeden z najstarsich realmov a pocet ali horde je tam 5:2 cize mam vzdy koho mlatit :) inak Cuco nick tauren druid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
kluci pojďte pokecat pořádně o WoWku...............ukažte třeba vaší postavu na armory..............

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Morbex můj Priest

promiň malinko to zkritizuju 63 a ani jedna epika..?... a ty skily u profesí to sem měl na 25.... ale jinak rád pokecam o wowku... já třeba pařim na mystiq.org ale do vánoc wow pařit nebudu.. odešlo PC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že to není jenom o tom že nemám epický věci a ty profese teď prostě skillovat nebudu vyskilluju na 70ce páč teď šetřím na 100% mounta, ale jako jestli hodnotíš eq jenom podle epických věcí to je dost smutný kolik modrejch či zelenejch věcí je lepších než nějaká epická

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že to není jenom o tom že nemám epický věci a ty profese teď prostě skillovat nebudu vyskilluju na 70ce páč teď šetřím na 100% mounta, ale jako jestli hodnotíš eq jenom podle epických věcí to je dost smutný kolik modrejch či zelenejch věcí je lepších než nějaká epická
myslim že když je dobře vyskilená psofese tak se na ní vydělává líp než šetřením... a s tima itemama je to pravda ale ne každá zelená/modrá je lepší než epika... jen tak čistě ze zvědavosti máš ..INSIGNIA OF ALIANCE?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že když je dobře vyskilená psofese tak se na ní vydělává líp než šetřením... a s tima itemama je to pravda ale ne každá zelená/modrá je lepší než epika... jen tak čistě ze zvědavosti máš ..INSIGNIA OF ALIANCE?

neříkám že se z profese nevydělává líp........ ale prostě teď to nezačnu skillovat.......Insignia of the Alliance nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, zajímavé hráč z free serveru kritizuje někoho kdo hraje na ofiku :D to jsem ještě neviděl..

Jinak WoW jsem hrál zhruba 4 roky, roka na freečku a tři na ofiku na více accountech... DrakThul nebo taky LagThul a CzechThul je nejznamější ofik server v ČR, hraje tam téměř každý, kdo začíná s ofik wowkem a nebo neumí anglicky. Prosakovali o něm i takové informace, že Blizz na tenhle server kašle, protože na něm hraje východní část Evropy a ta jim je méně přednější než zbytek. Co je na tom pravdy nevím, podle mě je to jen špatnej vtip. Kromě DrakThulu je ještě dobrý server s českou populací Thunderhorn, který ale není PVP ale jen PVE.

Jinak moje dvě postavy na aktuálním frozen acc

tankovací warior http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Darksorrow&n=Plechac

a destro lock pro harv a pobavení http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Darksorrow&n=Xerg

žádnej extrém, ale chtěl jsi vidět chary, tak tady jsou :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak tady je moje hunterka :) Hraju na free serveru www.drahy.com - muzete se podivat. Hraje tam kolem 250 lidi a mne to tam moc bavi. Neni to zadnej fun, nikdo nic nedostane zadarmo, pokud neco nejde, proste to nejde , dokud se treba instance neotevre. Je to free, ale poctivy. Chodi se areny, bg ... No a ted konecne moje armory. Talent specializace je BeastMaster. http://www.drahy.com/armory/index.php?searchType=profile&character=Tery&realm=Drahyho%20Free%20WoW%20Server%20CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu