Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Heroes


liveoliverr

Recommended Posts

Battlefield Heroes. Tato hra ještě vůbec nevyšla, za to už má po celém světě čím dál tím víc zájemců, kteří by už dávno chtěli mít prázdniny. Ani ne tak kvůli volnu,ani kvůli stráveným nocím s kamarády,ale kvůli tomu,že Battlefield Heroes má datum vydání na léto 2008. Bohužel datum ještě není přesné. Tvůrcove použili engine ze starších projektů Battlefieldů, proto nejsou nároky na HW vůbec naročné,hráči by ji měli spustit i z integrované graf. karty. To už je co říct. Z Oficialní stránky si hráči stáhnou klienta, příčemž se následně zaregistrují. Při registraci si vyberou jednu ze tvou armád , příčemž můžete hrát za Spojenecké jednotky nebo za Nacistické jednotky. Dále ještě není jasné, jestli hráč bude pokračovat v hraní,nebo se připojovat na hru skrze svůj internetový prohlížeč,ale tvůrcové zveřejnili, že použili novou technologii spuštění her, na které půjde i Quake Live. V hře jsou dostupné 3 charaktery postav:

.:Vojáci:.

Soldier

# Nejlepší při vyhledávání nepřátel

# Vidět nepřítele skrz stenu , má taktéž k dispozici 10 nebo 30 sekundové dobití života

Commando

# Specializovaná jednotka na útok typu "Stealth", má taky schopnost sniper-ování

# Málo zdraví

# Rýchly pohyb

# Dokonalé maskovaní, téměř nemožné ho spatřit

# Zbrane způsobují největší ztrátu života nepřátelské jednotce, ale mají málo zásobníků

Gunner

# Velmi dobře ozbrojená jednotka

# Pomalý pohyb

# Používají samopaly, raketové střely, později i plamenomet

# Dokážou zpetně odhodit granáty, které dopadnou do jejich blízkosti

.:Technika:.

*Za Spojence

Osobné vozidlo, pravdepodobne Jeep

stíhačka Spitfire

tank M4 Sherman

*Za Němce

Osobné vozidlo

stíhačka Messerschmitt

tank PzKfzIV

Lietadlá nebudú mať bomby, pôjde čisto len útoky na nepriateľské lietadlá (tzv. Dogfight), alebo útoky na nepriateľske jednotky na zemi. Na krídla si môžu sadnúť vaši priatelia :) a pomôcť Vám tak v smrtiacom nálete na pozemné jednotky. Budú sa pohybovať pomaly, čo zvyšuje šancu zasiahnuť lietadlo ručnými zbraňami, pričom dokážu zpôsobiť nejaku škodu na lietadle, ale asi ťažko ho zostrelia.

Tak isto sa dajú zničiť aj tanky, ktoré budú podľa tvorcov veľmi jednoduché ovládané. Tvorcovia uviedli, že už nechceli dávať dôraz na precízne ovládanie strojov, ako tomu bolo v predchádzajúcich sériach.

V prvom trailery na túto hru tvorcovia uviedli, že "Vás nemôže zabiť nejaký 15-ročný závislák headshotom do hlavy". Tvorcovia sa chvália prepracovaným systémom, ktorý bude rozdeľovať hráčov do skupín (proti sebe) podľa toho, aký dobrí sú v tejto hre. Nastala otázka. Z čoho bude hra financovaná? Tvorcovia sa rozhodli dať prednosť platenej reklame. Ale nepredstavujte si to tak, že nebudete pobehovať po tráve, ale po nejakej reklame. Reklama by mala byť na budovách a v menu hry.

1st trailer - http://www.gametrailers.com/player/31297.html

"Pohľad na hru sa uskutoční z pohľadu tretej osoby, pričom pri nejakých udalostiach sa má prepnúť pohľad automaticky do prvej osoby." uviedli tvorcovia hry.

bfheroes.herniweb.cz

Dle mého názoru , zajímavá a perfektní oddechovka ...

Co vy na to?

Ještě doplním směšné HW nároky :

- Procesor: 1000Hz

- Ramka: 512MB

- Grafická karta: 64MB

- HDD: 500MB

Každý, ale úplně každý by měl spustit tuto hru, dokonce i ti, kteří mají integrovanou grafickou kartu.

Doplním ještě , jak bude vypadat tvoření vlastní postavy ...

http://www.battlefield-heroes.com/videos/customization-teaser

A ještě doplním 2 Gameplaye z Bety ...

http://youtube.com/watch?v=0DcG3ZW_JDA&feature=related

http://youtube.com/watch?v=591_SeCcoXU&feature=related

Zbytek přeložím do češtiny za chvíli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na tuhle hru už se delší dobu těším, jen nevím, zda pojede na GeForce 4 MX 440 64MB :roll::cheesygrin:

Imho tuhle hru rozjedeš i na 386 :dozey: :D Když je to ale v minimálních požadavcích , tak bys to rozjel i na tomhle , jinak , dobrej vtip ... :P

Btw: Release bude Summer 08 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se strašně těším hned bysme založili klan....

To ale vůbec není špatný nápad ... Já už s klanama mám svoje zkušenosti vedl (Dělal jsem jak CL tak WA ), takže nebude problém , až vyjde , nějak se domluvíme ... Nebo snad uděláme Release Klan? :dozey:

Btw. já o té hře taky už nějakej ten pátek vím , jen až teď mě napadlo s tím seznámit trošku víc lidí ... Už jen čekat , čekat a čekat ...

A pecka to bude každopádně , vem si , hra co je Free , ještě k tomu od EA (kdo by to do nich kdy řekl) ... To už jen samo o sobě , je záruka kvality ... Když si vemeš , že tohle je doopravdy něco ve stylu Team Fortress 2 ( Orange Box ) ... A ten , jak už je známo , byl trhák ...

Btw:Baski , tak si koupíš novou grafiku za 300 Kč , na té to už rly rozjedeš :P :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho tuhle hru rozjedeš i na 386 :dozey: :D Když je to ale v minimálních požadavcích , tak bys to rozjel i na tomhle , jinak , dobrej vtip ... :P

Btw: Release bude Summer 08 ...

to nebyl vtip, spousta her má u požadavků poznámku: nepodporuje GeForce 4 MX 440

teď jsem koukal na oficiální web a "with at least pixel shader 2.0 support", takže mám smůlu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hustyyyyy k to stahnu na 100% battlefield byl dycky dobrej , a tohle vypada taky huste :D urco bych zalozil taky klan

Všichni co mají zájem se dohudnout na Klanu , či spolupráci , přidejte se do Group , odkaz najdete hned v mojem prvním postu na začátku , děkuji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to uz se tesim!!!:wohow: prvni moderni hra co by mi mohla jit na moji 64MB grafice:wohow: jinak vsechno ostatni mam skvely...dobrej procak,ramky a na HDD najdu snad to pul giga:D;) uz se fakt tesim:):bash:

Budeš potřebovat 1gb místa na disku :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na TF2 to mít nebude :)

Víš , to ani nesmíš srovnávat ... hra , která byla dostupná v Orange Boxu za 1000 Kč . Pak hra , která je free , má minimální HW nároky ... To je trošku rozdíl ... A musím říct, že i já jsem hrál TF2 dost dlouho na to , abych to dokázal posoudit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu