Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA SA - problém


rosta8

Recommended Posts

ahoj všichni, mám problém s gta san andreas...koupil jsem si originálku nainstaloval a vše šlapalo jako hodinky, ale pak sem se rozhodl, že si do hry přidám auta, vše sem sice udělal podle pokynů, ale gta nešlo spustit, tak jsem ho odinstaloval a zase nainstaloval a nešlo mi. tak jsem ho zase odinstaloval a nainstaloval a zase nic, takle sem to uděl snad 5x a nic:cry: ,

nevíte někdo co s tím? byl bych vděčnej za každou radu:bash:

mám Windows Vista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

pardon nechci vám do toho míchat ale mám problém s gta 3 moc bych si chtěl něco přidat nějaký nový auto ale bojím se že mi to už pak nepujde spustit už jsem to zkoušel nějak a pak mi to napsalo že systém nemuže pracovat že je tam chyba a já bych jenom potřebovat návod jak vložit v pořádku auto do gta 3 děkuji odepište¨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon nechci vám do toho míchat ale mám problém s gta 3 moc bych si chtěl něco přidat nějaký nový auto ale bojím se že mi to už pak nepujde spustit už jsem to zkoušel nějak a pak mi to napsalo že systém nemuže pracovat že je tam chyba a já bych jenom potřebovat návod jak vložit v pořádku auto do gta 3 děkuji odepište¨

GTA 3 ? Jako fakt ? Jesus, tak s tím ti tady tak někdo pomůže ... Zkus Google ... Myslím to vážně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon nechci vám do toho míchat ale mám problém s gta 3 moc bych si chtěl něco přidat nějaký nový auto ale bojím se že mi to už pak nepujde spustit už jsem to zkoušel nějak a pak mi to napsalo že systém nemuže pracovat že je tam chyba a já bych jenom potřebovat návod jak vložit v pořádku auto do gta 3 děkuji odepište¨

A znáš přesnej název toho módu???

A jinak tyhle doplňky do her mívají manuál sice v angl.jazyce ,ale dá se v tom vyznat.

A když ti ten mod nefunguje, tak vyskoušej jinný.

Nebo jsem napiš celý popis onoho problému pak uvidíme...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
měl jsem podobný problém ale ted mi to nejde spustit po vymazání z registru jak to zapnout

hele nevim...ale je blbost si tam davat auta...pac GTA:SA je pak nehratelny...zvlast kdyz si tam das nejakej mod s autama....zacne se to sekat(jako ze to zamrzne)nebo se to spatne loaduje...a pak zase sekne....ja sem zkousel asi 5 ruznejch modu s autama...i pridat si tam jedno auto...a stejne mi to po chvilce...nebo hodine spadlo nebo se to seklo..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to tagy takhle dělalo a smázl jsem z gta složku nebo soubot...GTA3.img a stáhnul jsem si novej z uložto.......

jj jedine tak to opravis :) a priste si stahni to na zalohovani dat z GTA nevim jak se to ted menuje ale na netu to najdes je to nejak GTA SA IMG BACKUP

kdyz to budes mit muzes data vzdy navratit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu