Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grid - Problem


manousp

Recommended Posts

Mam takovy dotaz, newim, cim to je, ale proste mi v ty hre uplne strasne moc doskakuju textury ( nektere objekty sou uplne jinde, nez by mely byt :cry: ) .... ale hra jako takova mi jede naprosto plynule, .... zato menu hry je taky takove zpomalene, jakoby sekane ... ale fakt to nechapu ...

Dale bych chtel jen podotknout, ze u hry DIRT (taky od Comanders) mam uplne stejny problem (obe hry jedou na stejnem grafickym enginu myslim) .... ale drive mi to u Dirtu nedelalo :( ... az ted.

Nemohl by byt problem v ovladacich graficke karty (ATI) ? .... jo mohl .... :roll: ... ale pritom tam mam ty nejvovejsi :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mam taky problem. dneska sem je nainstaloval a vzdycky kdyz dojedu prvni zavod, tak hra zbuchne. Může někdo poradit? PLS rychle

EDIT: OK. už mi to jede. Strčil sem tam jinej crack a jede to. Narazil sem ale na další problém. Když vstoupim do Drift GP v Japonsku s Corolou, Tak hra behem loadingu spadne. Možná to je autem, možná něčim jinym. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pocitAcem

já mám treba dost vykonej pocitac

na maximalni rozliseni s pohledem na auto ze zadu to jede uplne v pohode

ale jak mile dam obraz z auto z kabiny tak se to lehce seka a to jsem pred tydnem koupil pc za 20000,-

hlavne ze crisis mi de v pohode na max grafiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

nevimnevim, ale jestli že máš pc za 20000 a nejde ti RDG tak jses asi nechal okrást a nebo si řekněte mezi sebou kdo zvás co vám to nejde má ATI-AMD GPU, já to fachám na 1440 na 900 s Nvidii 7300gt, pokud neznáte, jeto ta nejhorší grafika co se ještě snad prodává a to z auta na nižší detaily, s min. 40 fps

dodávam že mám WVistaSP1, Intel Q66002.4GHz,4GB RAM z toho 3na Visty a zbytek jde ke kartě, Nvidia 7300GT 600 na 600MHz(zvíšení o 100%) deska G35 od Intelu.

Takže jestli že pc za 20000 nestíhá na můj za 15000, tak to asi bude chyba hardware, ovladačů nebo podle mě nějaká ATI-AMD

jinak super hra, fakt mnohem lepší než ProStreet atd.:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu