Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

(Ne)spuštění Alone in the Dark


Malkivian

Recommended Posts

Dneska jsem si koupil PC verzi Alone in the Dark a žel bohu se vyskytnul nepříjemnej problém. Nejsem schopnej to spustit. Pokaždý se to jakoby rozjede, naběhne černá obrazovka, pomalu už čekáte loga distributorů a tvůrců, ale najednou bác a spadne to zpátky do Windowsů s tím, že program přestal pracovat.

Netušíte někdo co s tím??? Zkoušel jsem snad všechno (stahování driverů, spouštění v režimu kompatibility, restartování, přeinstalování atd.), ale pořád nic. Jinak pro doplnění mám Windows Vista 32-bit a alespoň podle krabice od hry dostačující železo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože na notebooku :D:D:D já jsem věděl proč se zeptat na tu sestavu to že se ti to nerozjedede tomu se ani nedivím :D

Ja docela jo, ten notebook je delanej tak aby zvladal i hry (dvoujadrovej procesor, NEintegrovana grafika). A sorry, ale hardwerove jeste porad predci polovinu stolnich pocitacu, kterou maji lidi v CR v domacnostech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu