Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 3


EvilSta

Recommended Posts

Hm, super, ale uz to asi bude castecne o necem jinym ...

.. stejne zustanu u Diabla II, ktere parim ted s kamosema - 3/4 z nas by tuhle novou pecku nerozjelo..

no videl jsem streamovane video z blizz invitional a je to zase brano z pohledu z vrchu tak jako u dvojky - samozrejme se znacne vylepsenou grafikou - ale zadne 3D hody to nebudou,takze HW naroky neocekavam nijak extremne vysoke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no videl jsem streamovane video z blizz invitional a je to zase brano z pohledu z vrchu tak jako u dvojky - samozrejme se znacne vylepsenou grafikou - ale zadne 3D hody to nebudou,takze HW naroky neocekavam nijak extremne vysoke

Uvidime, necham se (mile) prekvapit ;)

Pokud hratelnost bude minimalne jako u dvojky (hlavne v MP), tak si to klidne i rad zahraju na desktopu :) - nebo uz za ty dva roky budu mit novej notes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty blaaaaazne,to je rezba,z toho podzemi sem mel pocit ze koukam na God Of War v RPG stylu :D to s tou zdi-hah,husty,na co triskat nepratele kdyz je muzu sundat okolim,uff xD

A btw-sice se v tom moc nevyznam ale myslim si ze to bude chtit aspon 3 Ghz procak,1 GB RAM,a mozna tak 256 Mb grafarnu,ale nevim,nevyznam se v tom tak jenom tipuju...ale jedna vec se mi nelibila,nevim cim to bylo ale jedinej opravodvej nepritel byl ten boss-ty zakladni zrudy v tom videu sekal jak prasata na porazce,takhle se mi teda nikdy nedarilo rubat nepratele a jakmile se ke me dostali hodne blizko tak mi dost rychle ubejvali zivoty,takze doufam ze to video bylo z easy obtiznosti :cheesygrin: jinak si myslim ze tohle diablo bude super;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datum vydaní je TBA, tka nevim kdy to vyjde... a Diablo 2 se mi stahovat moc nehce když je to tak stará hra :)

treba z myho pohledu zustalo diablo 2 jako RPG sveho stylu stale neprekonano

Jestli si ho nehral, urcite si ho zahraj.. pokud te bavi RPG, nebudes litovat

Jinak po zkouknuti toho gameplay traileru sem na diablo III natesenej jako svine:D. Z videa je poznat, ze se vyvojari opravdu snazi zachovat styl hratelnosti z diabla II a zaroven tam pripojuji vice taktickych prvku. Treba tu destrukci prostredi, nebo vice kombinovani skillu... to je videt hlavne u toho Witchdoctora kdy vyvola mongoly pote je nakazi tim zelenym rojem, mongolove utoci na nepratele, zaroven je dale nakazuji a jeste je mozne znicit je a tim odbouchnout nepratele v bilzkosti mongolu..

Ale nejvic se mi libi napad s tim tzv. zivym okolim. Treba kdyz jsou v tom podzemi, jak minou poceste nejakeho obra v pozadi, nebo me opravdu dostali knezi, co vyvolali toho drobecka :) ...to hre prida opravdu sqelou atmosferu

jinak vizualne to vypada taky moc pekne..

Akorat jsem celkem zvedavej na pribeh

Na Diablo III se moc tesim, ale zase doufam, ze to moc neuspechaji... rad si pockam, kdyz to bude stat za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně D3!! Viděli už jste všichni cinematic trailer a gameplay video?

Jsem strašně rád že zůstane isometrický pohled jako u D1 a D2.

Grafika a fyzikalní engine vypadají skvěle, jen mě trochu mrzí stylizace,je vidět,že to dělají z velke většiny hoši co makají na warcraftu,protože ta stylizace a nětkteré prvky se opravdu podobají svou kresleností warcraftu,což já osobně bych spíše preferoval realističnost než kreslenost.

Ale není to jeste hrozné,dá se to.

Určitě to bude pecka,ted už si jen počkat. Asi si zase už po několikate nainstaluju a projedu Diablo 1 a pak Diablo 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datum vydaní je TBA, tka nevim kdy to vyjde... a Diablo 2 se mi stahovat moc nehce když je to tak stará hra :)

Blizzard je znamej tim, že vyvoj vetsiny jejich her byl i na nekolik mesicu odlozen. Lidi (hraci) je za vetsinu techto spozdeni proklinaly. Ale podivejme se ted kdyz uz jsou ty hry venku.

Diablo 2 bylo odlozeno nescetnekrat a nakonec vydali temer dokonalou hru, ktera i ted po tolika letech je hratelna a navic stale hrana.

Starcraft je jeste ted po 10 letech svetova hra, ktera se hraje na svetovejch soutezich.

WoW, cisla 11milionu hracu worldwide jen potvrzuji, ze to lidi proste berou.

A nyni? Nyni Blizzard oznamil pokracovani ke kazde z tech her a lidi jsou na pokraji silenstvi ;). Konkretne ja se na vsechny tituly jak na D3,SC2 tak WoW:WotLK.

Diablo 3 urcite pujde hrat bez znalosti predchoziho dilu. Ale pocitej s tim, že prijdes o to neuchvatnejsi a to ten pribeh. A jak je znamo Blizzardi pribehy jsou jednim slovem dokonale!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quill: tak to si trochu přestřelil v tom závěru příspěvku :D

Já na hrách zbožňuju děj a hlavně kvalitní děj a zvláště u fantasy her, ale myslím si,že děj Diabla není ani zdaleka úchvatný jak ty píšeš. Není nejhorší,ale není to vůbec žádná sláva. To ovšem neznamená že Diablo není skvělá hra,naopak-super hra.

Jinak s tebou souhlasím a ani si nedovedu představit kolik peněz Diablo III blizzardu vydělá. Zase se budou topit v penězích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quill: tak to si trochu přestřelil v tom závěru příspěvku :D

Já na hrách zbožňuju děj a hlavně kvalitní děj a zvláště u fantasy her, ale myslím si,že děj Diabla není ani zdaleka úchvatný jak ty píšeš. Není nejhorší,ale není to vůbec žádná sláva.

Tak rozhodne nebudu rikat, ze Diablo 2 ma dokonalej pribeh. Dle mojho nazoru nejlepsi dej ma Warcraft a postupnej prechod do trojky az s WoWkem. Diablo 2 ma taky obsahlej a zajimavej dej ale rozhodne se nemuze rovnat Warcraftimu Lore. Ale ruku na srdce... kolik her v dnesni dobe ma pribeh rovnajici se jakekoliv hre od Blizzardu... Nemyslim highend uber l33t graficky orgie s Crysis a podobny kde pribeh vesmes neexistuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baldur's gate měli vždycky daleko lepší příběhy než cokoliv od blizzardu

Witcher ma mnohonásobně lepší lore a příběh

mass effect ma mnohonásobně lepší příběh než cokoliv od blizzardu,

SW:Kotor,Half-Life, Fallout, Final Fantasy atd atd atd mohl bych pokračovat do nekonečna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu