Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Alert 2


razor

Recommended Posts

jaj, Red Alert 2-moje hodne oblibena RPG :D jinak ufff-jako sehnat origos novou,jako uz je to fakt docela dost stara hra...a po netu myslis jako s kamosema nebo proste normalka? jo to urco hraje "desne moc" hracu tedka:lol: urco min nez Starcraft :) ;) prd na to,kup z bazace nebo od nekoho,novy z obchodu asi nesezenes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj, Red Alert 2-moje hodne oblibena RPG :D jinak ufff-jako sehnat origos novou,jako uz je to fakt docela dost stara hra...a po netu myslis jako s kamosema nebo proste normalka? jo to urco hraje "desne moc" hracu tedka:lol: urco min nez Starcraft :) ;) prd na to,kup z bazace nebo od nekoho,novy z obchodu asi nesezenes...

rpg? od kdy? :lol: jeto RTS;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jaj, Red Alert 2-moje hodne oblibena RPG :D jinak ufff-jako sehnat origos novou,jako uz je to fakt docela dost stara hra...a po netu myslis jako s kamosema nebo proste normalka? jo to urco hraje "desne moc" hracu tedka:lol: urco min nez Starcraft :) ;) prd na to,kup z bazace nebo od nekoho,novy z obchodu asi nesezenes...

LOL tak říkáš RPG to je divné"

To slyším fakt po prví :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu