Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oblivion


Kapr

Recommended Posts

zdar chlapy hele nevim co s tim vubec mam...stahnul sem uz asi 4 obliviony a mam dokonce origos ale porad to pada...a to dokonce i na jinym compu...nevite nekdo co s tim?proste to spadne ze program provedl neplatnou operaci:cry:docela me to stve....jinak comp na to mam....dik za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz sem vsechno udelal....no ja nevim treba proste z niceho nic to spadne...nebo kdyz vychazim ze dveri do krajiny...tak to spadne....

To jsem z toho jelen, celkově Oblivion je dost "crash" hra, mě to padalo skoro pořád, a docela to nas.alo, když jsem nesavoval třeba 2 hodiny -> Reinstal a bylo vše ok, hele, necpal si ty do toho nějaké Addony ? Já to měl kvůli tomu, že jsem jich měl prostě hodně, a některé byly vadné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem z toho jelen, celkově Oblivion je dost "crash" hra, mě to padalo skoro pořád, a docela to nas.alo, když jsem nesavoval třeba 2 hodiny -> Reinstal a bylo vše ok, hele, necpal si ty do toho nějaké Addony ? Já to měl kvůli tomu, že jsem jich měl prostě hodně, a některé byly vadné ...

no prave ze tam nemam nic...krom cestiny...ale i kdyz sem ji nemel tak to delalo to sami....me to teda tedka pada uz min snizil sem si detaily....i kdyz by to melo zvladat i vic...a addony tam nemam zadny..a ukladam to jenom obcas....ale zase se bojim vypnout automaticky ukladani...pac kdyz se to po*** tak to muzu hrat od znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu