Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Archlord


liveoliverr

Recommended Posts

ARCHLORD_Logo.png

Dnes jsem si pro váš přichystal návod, jak se přípojit do FREE MMORPG řežby, zvané ArchLord. ArchLord jako takový není příliš známý a oblíbený, jelikož je docela podobný hře Lineage II ...

Hra pochází z v tvorby Codemasters Online, z jejichž dílny pochází např. Lord of the Rings Online ...

Registrace je velice jednoduchá ... (Po registraci je možné stáhnout hru - FREE !)

1) http://www.archlordgame.com/freetoplay.php - První krok v Registraci je opsat kód

2a) Zapiště si váš nový CD key - Budete ho později potřebovat k další registraci účtu

2b) Jak jste si určitě všimly, máte už možnost si stáhnout hru z několika různých Mirrorů (doporučuji Filefront)

3) Vybrat si možnost "Create Game Account"

4) Vybrat si Jazyk - to je na vás ...

5) Registrace - Údaje

Zip/ Postal Code stačí napsat 1234, je to PSČ ...

beznzvuwh2.jpg

- Myslím že nebude nutné, všechno udat pravdivě ... ( :dozey: )

6) Vyplnit další údaje - Jaký chcete nick (Desired Username) a Heslo (Heslo musí obsahovat i čísla!) - a vybrat si kontrolní otázku

7) " Account created successfully. You must now authenticate your email address. We have sent an activation email to your email account (xxxxxx@xxxx.cz), please follow the link in this email to activate your account. If you fail to activate your account it will be automatically removed after 30 days."

- Následuje Aktivace účtu přes Email

8) Viz. obrázek ...

11493011xn1.jpg

9) Tímto je registrace hotová ...

1)Po instalaci, stačí hru zapnout, nějakou chvíli bude trvat, než si hra sama stáhne Patche ...

archlord.jpg

2)Po připojení jsou na výběr 3 Severy. tj. Brumhart, Gaiahon, Evengarda - nejlépe se připojte na Gaiahon ( je tam největší CZ komunita )

archlord06090801a_1157732857.jpg

3) Promyslete si, co budete chtít za Postavu, rasy jsou Human (Člověk), Orc (Orkové), Elves (Měsíční elfové) ...

Lidé mají dál na výběr povolání - Archer (Lukostřelec), Knight (Rytíř) a Mage (Mág).

Orkové - Berserkr ( Bojovník), Sorcerer (Kouzelník), Hunter (Lovec)

Měsíční Elfové - Elementalist (Elementalista/Vyvolávač), Ranger (obdoba lukaře)

s28598_pc_67.jpg

Po připojení do hry, se začínají dělat Questy ( NPC se žlutým vykřičníkem nad Hlavou), následně si po dokončení levelu můžete vzít Skilly u příslušného trenéra v každém městě ...

archlord06092101a_1158846983.jpg

Každý charakter může nosit určité zbraně, které si můžete v pozdější fázi hry i vyrobit. U skillů je nutné si pro začátek rozmyslet, jakým směrem se chcete odvíjet. Raději si víc rozmýšlejte, kam zařadíte body ( po dosažení levelu se vám přidávají body - za ty se nakupují skilly) ... Hra ovšem obsahuje i vedlejší skilly, jako jsou např Cooking, Skinning, etc.

archlord_sc060113173108.jpg

A nakonec je tu možnost stát se ArchLordem. To je nejvyšší postavení ve hře, a je velmi těžké ho dosáhnout. ArchLord může dělat úplně všechno. Může měnit počasí a jiné, ale musí se starat i o pořádek ve městech a o daně. K tomu mu pomáhá jeho guilda ( clan ) a jednou za měsíc vyzve ArchLorda několik lidí a ten, který mu uděli nejvíce zranění se stane ArchLordem na další měsíc ...

Na případné dotazy, rád odpovím ...

A žádnej Flame, jasný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to lepší než Lineage ? :dozey:

No takhle, Lineage II se lehce stane stereotypem ...

ArchLord je o Questech, krásná grafika (lepší než L2) a nádherný efekty skillů, takže dle mého skromného názoru, je ArchLord lepší, ale udělej si o tom svou mínku :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně vypadá to jako Lineage II .... ale možná možná možná to zkusím ...a existuje víc serveru ?

Ne, Existují pouze tyto 3 Officiální servery ... AL (ArchLord) kdysi bývalo placené MMO, ale když zjistili, že hrálo pár lidí, udělali z něj Free, a teď je doslova přecpaný ... Rozhodně doporučuju na zahnání nudy :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže žádnej High-Rate jo ?

Přesně tak, žádnej HR, hra je udělaná pro lidi, co mají výdrž, už od 30 levlu je to docela záhul, ovšem s dobrou partou je to jedna radost ...

Btw. Simi, myslím že z tohodle by se mohl rovnou stát FAQ :dozey: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra je sice zdarma, ale jak koukam maj stejnej "free" model (chantra shop) jako jine vychodni mmo ... ma tam clovek sanci i bez nakupovani v chantra shopu za real prachy? hral sem par her se stejnym systemem a clovek si tam bez nakupovani za real penize prisel jako zebrak na hlavnim nadrazi. mozna by to stalo za upresneni, ne ze bych to chtel hrat, podpis mluvi za vse ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra je sice zdarma, ale jak koukam maj stejnej "free" model (chantra shop) jako jine vychodni mmo ... ma tam clovek sanci i bez nakupovani v chantra shopu za real prachy? hral sem par her se stejnym systemem a clovek si tam bez nakupovani za real penize prisel jako zebrak na hlavnim nadrazi. mozna by to stalo za upresneni, ne ze bych to chtel hrat, podpis mluvi za vse ;)

Ne, v Chantra Shopu se dají nakoupit vlastně pro nás normální smrtelníky nepotřebné věci, např. plášť, ressurection orb na 2 použití :dozey: (obživý tě, když zemřeš), talismany, či peta ... Všechny tyto věci jsou pouze dočasné, nebo mají omezený počet užití a zmizí ... 90% hráčů hraje bez těchto itemů, a jsou spokojeni ... Takže konečný verdikt, nebudeš chudák ...

EDIT: Btw. na AoC nemám PC :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, v Chantra Shopu se dají nakoupit vlastně pro nás normální smrtelníky nepotřebné věci, např. plášť, ressurection orb na 2 použití :dozey: (obživý tě, když zemřeš), talismany, či peta ... Všechny tyto věci jsou pouze dočasné, nebo mají omezený počet užití a zmizí ... 90% hráčů hraje bez těchto itemů, a jsou spokojeni ... Takže konečný verdikt, nebudeš chudák ...

EDIT: Btw. na AoC nemám PC :P

S tim musim nesouhlasit, aspon kdyz jsem to hral ja tak tam si mel takove itemy ktery si proste musel pouzivat, jako zlepseni atacku a defu. Cela hra je zalozena na vlackovani. Vsechno je tak jednoduse udelane ze udelat neco jako l2walker pro archlord je uplne nic. Mimochodem kdo by jeste mel zajem o nejakou tu chantru mam na mim ucte, jeste si skusim vzpomenout na jmeno a heslo :) Hral jsem to asi 14 dni + Ze zacatku me to bavilo strasne moc. Pak omrzi a pak zjistite ze bez vkladani penez do hry to nejde a vy````` na to. Lineage je asi nej. Mate mesicni ucet a hrajete. Jak rikam tak na mesic zabavi.. A doporucuju udelat si toho orca shamana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem ti thanks za pěknej tut, ale nesouhlasím s tím, že item mall věci nikdo nekupuje. Archlord byla dříve navržena jako hra s měsíčníma poplatkama, vedení ale změnilo názor kvůli tomu, že hra nedosahuje profesionální úrovně (respektivě řečeno, neměla by šanci oponovat hrám jako WoW, Everquest 2 atd.) a tak vytvořili item mall. Z toho vyplývá, že kdyby v item mallu nenakupoval dostatečný počet hráčů, tak by hra zanikla.

Archlord jsem chvíly hrál a během 3 týdnů se v něm začínali objevovat klasické free MMORPG vlivy - bot a s ním i farmaření. Problém je v tom, že herní firmy, kteří vlastní free MMORPG hry (knight online, silkroad online, Archlord atd.) sami bota podporují a mají z něho zisk. Je pravda, že někoho jednou za čas zabanují, ale to je jen chudák s free bot, který si nic nekoupil z item mallu.

Pokud si ale najdeš ve hře dobrou partu, tak většinu věcí bezproblémů dokážeš přehlížet.

Jinak věci z item mallu - pet atd. jsou dost užitečné a troufám si tvrdit, že i vývojáři Archlord vytvoří XP Scroll (na 3hod o 100% víc xp), protože ten je v doslova každé free MMORPG (nepočítám free servery, které jsou o ničem), nebo aspoň v těch, které jsem zkoušel.

Podle mě je lepší si koupit nějakou originální hru jako AoC, WoW, kde zaplatíte pouhých 250-350kč měsíčně (záleží na dolaru) a můžete pařit perfektní, podporovanou hru po celý měsíc (holt 1 nepůjdu chlastat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem ti thanks za pěknej tut, ale nesouhlasím s tím, že item mall věci nikdo nekupuje. Archlord byla dříve navržena jako hra s měsíčníma poplatkama, vedení ale změnilo názor kvůli tomu, že hra nedosahuje profesionální úrovně (respektivě řečeno, neměla by šanci oponovat hrám jako WoW, Everquest 2 atd.) a tak vytvořili item mall. Z toho vyplývá, že kdyby v item mallu nenakupoval dostatečný počet hráčů, tak by hra zanikla.

Archlord jsem chvíly hrál a během 3 týdnů se v něm začínali objevovat klasické free MMORPG vlivy - bot a s ním i farmaření. Problém je v tom, že herní firmy, kteří vlastní free MMORPG hry (knight online, silkroad online, Archlord atd.) sami bota podporují a mají z něho zisk. Je pravda, že někoho jednou za čas zabanují, ale to je jen chudák s free bot, který si nic nekoupil z item mallu.

Pokud si ale najdeš ve hře dobrou partu, tak většinu věcí bezproblémů dokážeš přehlížet.

Jinak věci z item mallu - pet atd. jsou dost užitečné a troufám si tvrdit, že i vývojáři Archlord vytvoří XP Scroll (na 3hod o 100% víc xp), protože ten je v doslova každé free MMORPG (nepočítám free servery, které jsou o ničem), nebo aspoň v těch, které jsem zkoušel.

Podle mě je lepší si koupit nějakou originální hru jako AoC, WoW, kde zaplatíte pouhých 250-350kč měsíčně (záleží na dolaru) a můžete pařit perfektní, podporovanou hru po celý měsíc (holt 1 nepůjdu chlastat).

A já jsem taky nepsal, že si je nikdo nekupuje, požádál jsem jen Moda, aby smazal ten Flame Simeto vs Ja, kde jsem psal to samé co ty ... Neříkám, že jsou to špatné věci, ale že pokud nechceš, tak nemusíš, dá se to hrát tak jako tak ... Ale díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knight Online je hra úplně na H. Postavu jseš rád, že prodáš za 5000, protože BOT je BOT a s botem máš dosáhneš capu během chvíle.

A knight online best pvp nemá, je vidět že jsi jinou MMORPG nejspíš nehrál.

A sorry za útok, nechci vyvolávat flame, ale rád uvádím věci na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu