Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sniper elite multiplayer help


fReDyY

Recommended Posts

Nevite nekdo jak se pripojit na multiplayer na sniper elite objevi se mi tam ze nejsem registrovan a vyhodii me to ze serveru conecting failed :cry::cry:

tak jestli nekdo vi jak se tam pripojit tak napiste a ja vam dam aspon thanks protoze nemam krredity dekuji predem za odpoved :roll::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jak se pripojit na multiplayer na sniper elite objevi se mi tam ze nejsem registrovan a vyhodii me to ze serveru conecting failed :cry::cry:

tak jestli nekdo vi jak se tam pripojit tak napiste a ja vam dam aspon thanks protoze nemam krredity dekuji predem za odpoved :roll::D

Mrkni se na manuál od hry jestli tam někde nemáš cd-key nebo skus na stránky výrobce,a pokud to nezabere tak se podívej jestli ti to firewall neblokuje8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám něco trochu jiného,ale také se to týká multiplayeru u Sniper Elite8)

Borci,dyž máme síťovačku a založíme server,tak ho nikdo nevidí,ostatní hry jedou bez problémů,nevíte jestly to chce někde jenom nastavit,nebo kde je chyba?Byl bych rád,za každou pomoc,díky mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu