Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Info : World of Warcraft: Wrath of the Lich King , datum vydání obsah SE edice , atd.


romeno

Recommended Posts

  • Moderators

Nahodou se ke me dostalo vcelku obsahle info o teto napjate ocekavane hre (datadisku) .

Tak se s nimi podelim i s ostatnimi :D

Info :

WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING

NA PULTECH OBCHODŮ JIŽ 13. LISTOPADU 2008

Druhý datadisk k masivní multiplayerové online RPG hře od Blizzard Entertainment® bude k dispozici ve standardním a sběratelském vydání

PAŘÍŽ, Francie, 15. září 2008 – společnost Blizzard Entertainment, Inc. dnes oznámila, že World of Warcraft: Wrath of the Lich King, druhý datadisk k její slavné masivní online RPG hře (MMORPG), se 13. listopadu objeví na pultech obchodů v Severní Americe, v Evropě, v Mexiku, v Argentině, v Chile a v Rusku, 14. listopadu pak v Austrálii, na Novém Zélandě, v Singapuru, v Malajsii a v Thajsku a konečně 18. listopadu v Koreji a v Taiwanu, v Hong Kongu a v Macau. Podrobnější informace o vydání Wrath of the Lich King v Číně bude oznámeno později.

"Velmi se těšíme na spuštění datadisku Wrath of the Lich King, ve kterém se hráči World of Warcraft setkají s Arthasem a jeho služebníky," prohlásil Mike Morhaime, výkonný předseda a spoluzakladatel Blizzard Entertainment. "Do té doby budeme pokračovat v pečlivém testování celé hry, abychom zákazníkům poskytli skutečně propracovanou a poutavou zábavu."

World of Warcraft: Wrath of the Lich King vás přenese na chladný a nehostinný kontinent Northrend, kde vládne hrozivý král lichů Arthas Menethil, s nímž jsme se naposledy setkali ve hře Warcraft® III: The Frozen Throne®. Tento zloduch sídlí v odlehlé citadele, odkud se snaží ovládnout celý Azeroth. S jeho nemrtvými pohůnky změříte síly v oblastech Howling Fjord a Borean Tundra, odkud se můžete probojovat až k sídlu jeho moci – Icecrown Glacier. Vaše postavy budou moci postoupit až na úroveň 80, přičemž získají spoustu nových schopností. Bude na ně čekat několik nových map a "dungeonů". Datadisk do hry přinese celou řadu novinek včetně systému odměn, rozšířené možnosti boje mezi hráči (player-versus-player, PVP) – například obléhací stroje a budovy, které lze zničit – a také první hrdinské povolání ve hře: nekromantského mrtvého rytíře zvaného "death knight".

World of Warcraft: Wrath of the Lich King vyjde na DVD pro Windows® XP/Windows Vista® a Macintosh® ve dvou vydáních: jako standardní a ve vybraných regionech jako edice sběratelská.

Kusově omezená sběratelská edice bude obsahovat:

Grafické návrhy k World of Warcraft: Wrath of the Lich King, 208stránkovou knihu plnou dosud nevydaných obrázků ze hry.

Exkluzivního společníka pro vaši postavu (peta), malého ledového dráčka Frostyho.

DVD ze zákulisí tvorby hry, které bude mimo jiné obsahovat více než hodinu rozhovorů s vývojáři, úvodní video z Wrath of the Lich King, doprovázené režisérským komentářem.

CD s oficiálním soundtrackem s 21 skladbami převzatými ze hry i několik exkluzivních hudebních bonusů.

Podložku pod myš s mapou nového kontinentu Northrendu.

Dvě sběratelské karty z úvodních balíčků World of Warcraft March of the Legion™ a spolu s nimi dvě karty exkluzivní, jež jsou k dispozici výhradně ve sběratelské edici.

K instalaci datadisku Wrath of the Lich King potřebujete původní hru World of Warcraft spolu s datadiskem World of Warcraft: The Burning Crusade. Oba tyto produkty lze zakoupit i společně jako World of Warcraft Battle Chest. PEGI hodnotí World of Warcraft: Wrath of the Lich King jako 12+.

Obrazky :

Sberatelska edice :

3dboxcollectoreditionah4.jpg

Normalni edice :

9836_world_of_warcraft_wrath_of_the_lich_king.png

Trailer :

Gameplay :

Video z půlnočního prodeje :

http://tn.nova.cz/bin/search_adv_media_desc.php?media_id=443049

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tak já to mám stáhly, nainstalovaný a už pařim. je to docela bomba. akorát ten dead knight je takovej přehnaneh, měl jsem ressurection sickness a dal jsem si na 58 lvl 2 elity, 1 normální a jednoho warlocka alíka najednou :D furt mě healovali takoví červi a prostě je nějakej moc silnej. strašně velkej dmg dává :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
80 nemám, ale jde to docela rychle, mám 72 a q jsou hodně zábavný, takový hodně kde něco objevit, použít, zničit...už ne jen zabij a sbírej :D

ty paříš na offi nebo na free (když tak jakej server na offi)....... já teď xpím DK to je dokonalí a mám ještě priesta 71......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu