PDA

Zobrazit plnou verzi : Test Drive Unlimited

Pages : [1] 2

togregor
08.01.2007, 15:05
Tak co Zajimalo by mě jak se těšite na tuhle pařbičku,má to vyjit někdy v unoru.na Xbox360 už je venku a je tam dost brutálni grafika.

Kdo neviděl tak tady sou nějaky videa

http://youtube.com/results?search_query=test+drive+unlimited&search=Search

O PSP verzi se toho zatim moc nevi jen tady sou nějaky informace v eng:

http://psp.ign.com/articles/751/751621p1.html

A ještě přidávám nějaky screeny ktery už pravděpodobně sou z PSP verze

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-1.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-2.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-3.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-4.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-5.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-6.jpg

http://www.mypunx.ic.cz/images/15727-7.jpg

modry.neon
08.01.2007, 15:17
huuustyyyy
uz aby to tu bylo

atry
08.01.2007, 15:22
...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

...uz aby vysel FLATOUT :twisted: ...zavodni hry konecne dostanou noveho krale (konec vsem NFSpeedum, JUICEDum, MIDNIGHT CLUBum a dalsim pytlovinam.. :) )

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) )

togregor
08.01.2007, 15:27
Si kup multi mega velky domaci kino obrazovku nebo promitač aby se ti tam vešly :D

No nevim doufam že to nebude takova sračka jak ty nfska ale tak se podivej na ty videa z verze na xbox fakt na to dost slintám :lol:

will
08.01.2007, 15:27
atry máš pravdu........jediný auta co podle mě za něco stojí je TOCA.........všechno ostatní je těžkej podprůměr....a Flatout má vyjít?? kdy??

Jajar
08.01.2007, 15:54
...uz mi lezou krkem tyhle dokola se opakujici zavody super nalestenejch a vytunenejch aut...

No nemůžu s Tebou úplně souhlasit. Pokud jsi četl alespoň nějaký článek o TDU, nebo recenzi, pak určitě víš, že to není jen NFS v jiném kabátku. Jeho hlavní síla je totiž v multiplayeru, což pevně doufám, že nebude na PSP nějak drasticky ořezaný. V týhle hře není multiplayer jen "odbočkou" od singlu, ale plnohodnotný herní mód. Můžeš totiž jezdit úplně volně po ostrově, potkávat jiný gamery, se kterýma si můžeš zazávodit (žádný lobby, žádný výběry a omezení - teda doufám) a buduješ si tak vlasní "on-line kariéru" - vyděláváš peníze, kupuješ další auta, garáže....a já nevím, co ještě všechno. Vlastně trochu pravdu máš - bude to něco jako např. NFS Carbon, ovšem mnohem víc propracovaný a všechno to bude ON-LINE s ostatníma lidma.

Já se právě spíš bojím, aby tohle na PSP nebylo moc potlačený, přece jen tahle vymoženost je dost propagovaná hlavně díky Xbox Live. No uvidíme.

Jinak singl asi moc převratnej nebude, to přiznávám.

togregor
08.01.2007, 15:59
jn na to sem zapoměl dik za doplněni.mě se libi ta představa že budu ležet v posteli a pařit mulťák :D no jestli ale nesouhlasiš a nezkusiš to tak přijdeš o hodně :D ale je to tvuj názor každymu se libi jinej typ her :lol:

atry
08.01.2007, 16:08

No nemůžu s Tebou úplně souhlasit. Pokud jsi četl alespoň nějaký článek o TDU, nebo recenzi, pak určitě víš, že to není jen NFS v jiném kabátku. Jeho hlavní síla je totiž v multiplayeru, což pevně doufám, že nebude na PSP nějak drasticky ořezaný. V týhle hře není multiplayer jen "odbočkou" od singlu, ale plnohodnotný herní mód. Můžeš totiž jezdit úplně volně po ostrově, potkávat jiný gamery, se kterýma si můžeš zazávodit (žádný lobby, žádný výběry a omezení - teda doufám) a buduješ si tak vlasní "on-line kariéru" - vyděláváš peníze, kupuješ další auta, garáže....a já nevím, co ještě všechno. Vlastně trochu pravdu máš - bude to něco jako např. NFS Carbon, ovšem mnohem víc propracovaný a všechno to bude ON-LINE s ostatníma lidma.

Já se právě spíš bojím, aby tohle na PSP nebylo moc potlačený, přece jen tahle vymoženost je dost propagovaná hlavně díky Xbox Live. No uvidíme.

Jinak singl asi moc převratnej nebude, to přiznávám.
...necet sem zadnou recenzi..reagoval sem pouze po shlednuti screenu...
...ale to mi celkem staci...celej tenhle styl - naslapany kary, samej tunning, neony, spojlery..proste pro me vrchol nevkusu..toho vseho sem uz strasne "prejedenej" (slusne receno :) )
..kdyz vysly prvni undergroundy, tak me to vcelku bavilo - bylo to novy a neokoukany...ale od ty doby mam pocit ze jehla na gramofonove desce neustale preskakuje a hraje dokola tu samou pisnicku ( sakra to sem napsal fakt krasne 8) ) ..a me uz to nebavi

..o to vic me potesila hra flatout, ktera je zalozena uplne na necem jinym - zbesily a vrazedny zavodeni, kde se deformujou kary -pravy kary(takovy ty stary americky siroky...do aut nevidim, ale tohle sou podel me auta :) ), kde se jezdi taky v jinym prostredi nez je mesto plny neonu, kde je prostredi interaktivni a clovek obcas "zapojuje mozek"

...to s tim zamerenim na "onlajn" je sice pekny..ale obavam se, ze to bude pouze u nextgen konzoli...na PSP mi to prijde jako moc velkej skok..
..ikdyz by to urcite tu hru dost ozivilo...presto by vsak stale mela kabatek nablejskanejch "ala rychle a zbesile" kar...

( sory ze je to tak dlouhy...)

togregor
08.01.2007, 16:25
No tak se podivej na ty videa a uvidiš že v tomhle nejde o tuning a nablyskany je to pro to aby to přišlo co nejvic realny

Jajar
08.01.2007, 16:25
V pohodě, Tvůj názor. Popravdě mě taky už ten FF styl celkem leze na nervy, ale líbí se mi to, tak dokážu lecos překousnout :) (pokud to není úplnej brak ala Juiced Eliminator). Ale já myslím, že zrovna u TDU není tuning priorita č. 1. Jen jsem reagoval na Tvůj úsudek, jak jsi hru předem odsoudil aniž bys o ní něco četl :).

Jinak FlatOut je kapitola sama o sobě, já mám na PC oba díly a jsou fakt super (mimochodem ani jeden jsem zatím nedohrál :D ).

Já to beru tak, že TDU nebude určitě nijak převratná hra, ale bude to zase něco "trochu" jinýho, co okoření (a věřím, že dobrém slova smyslu) závodní hry na PSP :wink: .

atry
08.01.2007, 16:28
...hele treba kecam..a nakonec u ni taky stravim nekolik tejdnu :)
(jenom u me tyhle hry automaticky ziskavaj nedobrou startovni pozici...ale i ze zadnich mist se da probojovat dopredu 8) )

togregor
08.01.2007, 16:46
njn asi sme už zežrali to nejlepši a už neni co hrát :D :D

togregor
08.01.2007, 16:54
kua stala se asi smutná věc tyhle screeny sou nejspiš na ps2 verzi ale byly mezi psp screenama.na psp sou tyhle

http://www.4players.de/4players.php/screenshot_list/PSP/7117/Screenshots/0/1694933/Test_Drive_Unlimited.html

:twisted:

ale i tak to třeba bude v pohodě, no škoda no

Wartryton
08.01.2007, 17:15
jde tam jezdit volnou jizdu ve meste??

togregor
08.01.2007, 17:30
Jo mužeš se pohybovat po celym ostrově bez loadovacich obrazovek a to na všech platformách

Jan
08.01.2007, 19:10
Jo ale na PS2/PSP nejsou motorky + kupování vybavení do domů

Grimer
08.01.2007, 20:10
mno mozna to bude good..MOZNA :)

perdto
08.01.2007, 20:13
nj gregor takova skoda ze to nejsou srceeny z psp verze :( to by se parilo o prestavkach :D:D

LukDM
08.01.2007, 20:14
ale tak podle mě ani obrázky z psp verze vůbec nevypadaj špatně

toxic26
08.01.2007, 20:16
a jako jak se tam můžeš pohybovat? to musíš mít nějak zprovoznění Wi-Fi a pak to pude!? nebo je to jak na PC že když nemáš net tak si prostě multiplayer nezapaříš?! Je to na něčem jinýmzaložený!, a Kolik to tak bude stát?

perdto
08.01.2007, 21:03
ale tak podle mě ani obrázky z psp verze vůbec nevypadaj špatně
jako nerikam ze to vypada spatne jen kdyby to vypadalo jak gerri na zacatku ukazoval coz bohuzel pak zjistil ze je PS2 verze ja osobne na na tu hu tesim jak malej Jarda a GT4M bude podle me lepsi :)

Gladiator
08.01.2007, 21:09
Ja si myslim ze tam takovej skvelej multiplayer jako je ve verzi pro xbox360 nebude pochybuju ze to psp zmakne. I kdyz nebranil bych se tomu :) Ale spis tam bude neco jako treba v NFS:Carbon.

shadow.wizard
08.01.2007, 21:16
Podla mna to bude jedna z najlepsich zavodnych hier na PSP spolu s Burnoutom...

togregor
08.01.2007, 21:30
ne asi TDU a Burnout : D to sou velky klády ktery potřebujou rychle zasunout :D

SEMRY
08.01.2007, 22:44
Taky očekávám s napětím Flatout, Bugbear tvoří dle mého názoru jedny z nejlepších závodních her. Ještě před naprosto dokonalym FlatOutem jsem hrával Rally Trophy z toho enginu prej ještě FlatOut vychazi a uz to rally bylo naramne zpracovany, fakt realita ale spíše na volant (doporučuju). FlatOut to byl převrat, doslova to smetlo ostatní závodné hry. Dokonalá hratelnost, celkem realita, neskutečně propracovaný fyzikální model, to všechno dohromady dávalo dlouhou zábavu. Oba dva díly jsem dohrál na 100%( po dohrání v jedničce je pěkné video) a můžu říci že jsem zatím nehrál nic chytlavějšího a lepšího než právě FO. Konkurovat tomu může snad jen GT a to je trochu o něčem jiném. Ted hraju FO jen multiplayer kterej mě ani po roce neomrzel. Jednička mi přesto připadá lepší než dovjka, chvíli trvá než se dostanete do ovládání ale potom jsou o to větší požitky ze závodění. Taky si všimněte že na Fo se nic netrhá, naprosto vyladěnej engine, ta hra má na víc než 300kč (ne že bych chtěl aby stála víc) :)

Burnouty se mi na PSP nelíbej prostě mě to nevzalo, vůbec auta od EA mi nějak neseděj. To RR je lepší. Od TDU nic neočekávám, protože co jsem hrál nějaký díl na PC nevzalo mě to.

Kdyby se chtěl někdo dát FlanOuty online at se ozve na ICQ.(ze atry:-) Občas se taky jezdí na GameParku. Parim jedničku i dvojku. Jednička mi de víc 8)
www.flatoutforum.wz.cz

Jan
08.01.2007, 22:51
Ja si myslim ze tam takovej skvelej multiplayer jako je ve verzi pro xbox360 nebude pochybuju ze to psp zmakne. I kdyz nebranil bych se tomu :) Ale spis tam bude neco jako treba v NFS:Carbon.

Prosím né jen jako Carbon - to by teda bylo :roll:

togregor
09.01.2007, 01:32
jn to radši než carbon need for speed :D

Wartryton
09.01.2007, 14:30
Jo na Test Drive Unlimited se tesim i na Burnout dominator:).nejlepsi je kdyz muzes jezdit volnou jizdu ve meste:D.Skoda ze burnout takovy neni ale i tak je to mazec ty karamboli:) se tesim:)

folty.hans
09.01.2007, 16:04
no ja to tady psal hodnekrat ale kdyz uz je topic jenom o tyhle hre....na tuhle hru se fakt tesim a jenom me stve ze ji posunuli na jaro kdyz to melo vyjit uz na podzim....ale je fakt ze mam i trochu obavu jestli to vazne bude dobry.....jinak je pravda ze tech zavodnich her na zpusob nfs underground je strasne moc a je to uz trochu trapny....ale TDU by mel bejt o necem jinym ne??kupovani domu garazi a tak.....no uvidim rad se necham prekvapit

JanyD
09.01.2007, 20:58
No jestli vyjde Grand turismo 4. tak to bude nejlepší závodní hra pro tento tok. aspoň podle mě.

Gladiator
09.01.2007, 21:06
Me bude stacit kdyz vyjde PS2 emulator :mrgreen: To by byla slupka.

folty.hans
09.01.2007, 21:11
zadny takovy to teda nestaci....jen at to uz vyjde na psp :D

Wartryton
09.01.2007, 21:15
No jestli vyjde Grand turismo 4. tak to bude nejlepší závodní hra pro tento tok. aspoň podle mě.

JJ to bude taky mazec hra... mam ju na PS2 ale jen 3

houznak
09.01.2007, 22:19
http://pspupdates.qj.net/uploads/articles_module/78734/tdu_qjpreviewth.jpg
TDU vypadato dost good

togregor
09.01.2007, 22:59
jn tohle ale taky nebude asi screen z psp.no ale kdyby byl tak si klidně vyoperuju žebra a vykouřim si ho :D

shadow.wizard
09.01.2007, 23:10
http://pspupdates.qj.net/uploads/articles_module/78734/tdu_qjpreviewth.jpg http://pspmedia.ign.com/psp/image/article/753/753712/test-drive-unlimited-20070108045116611.jpg

OMFG Ludia tak toto je jedna z najlepsie vyzerajucich hier na PSP!! Je to IN-GAME screen z hry! Ziaden Artwork peckaaa jaaaj hovoril som ze to bude "Da best"...

piggy
09.01.2007, 23:54
Screeny pěkné to se musí nechat, grafický zpracování bude cool, ale mně nezáleží jen na grafice, aby to přes tu veškerou nádheru nebyla hratelností totální blbost.

shadow.wizard
09.01.2007, 23:58
Screeny pěkné to se musí nechat, grafický zpracování bude cool, ale mně nezáleží jen na grafice, aby to přes tu veškerou nádheru nebyla hratelností totální blbost.Tak to urcite nebude TDU bola jedna z najlepsich hier minuleho roku na vsetky platformy cize pochybujem ze to na PSP doje**.

piggy
10.01.2007, 00:01
Asi máš pravdu, tvé informace budou 100%.:) Tak to už se na TDU těším.

atry
10.01.2007, 01:02
..no vyzera to velmi pekne... :)
..este ta hratelnost aby bola dobra... 8)

jirka71
10.01.2007, 10:08
Jestli to takhle bude vypadat na PSP tak to bude bomba.Dali si na tom zalezet :wink:

Wartryton
10.01.2007, 14:28
Mazec hra tu si koupim. jak velky mesto tam je??? treba neco jak GTA VICE CITY??,

shadow.wizard
10.01.2007, 14:32
Mazec hra tu si koupim. jak velky mesto tam je??? treba neco jak GTA VICE CITY??,Asi ako v Boiling Point :mrgreen: ale nie este neviem ale bude to strasne velke mesto..

jirka71
10.01.2007, 14:36
Klidne at je to mesto mensi hlavne aby byla hratelnost dobra :wink:

Brento
10.01.2007, 14:49
No hlavne se vrati ke staremu znamemu streamovani :wink:
Sice blbost, ale pro me dulezita - skvela grafika, zadne loadovani
Technicky na spici, at to hratelnost nepokazi

Wartryton
10.01.2007, 15:21
a kdy to ma vyjit????

togregor
10.01.2007, 17:05
v unoru někdy

Wartryton
10.01.2007, 17:08
Jo super.... :)

shadow.wizard
10.01.2007, 19:32
Hmm no neviem co to ma znamenat :( na IGN este vcera boli tie in game screenshoty a dnes uz tam niesu :( dufam ze to nebol nejaky plany poplach :( (asi jo :( )

KaneusCZ
10.01.2007, 19:53
Tak ten posledni screenshot je ze primo ze hry ale z xbox 360 verze vim to protoze ho mam takze se neradujte ze tam bude tak pekna na to by skocil jedine lamik ale nekde na prvni nebo druhe strance je odkaz na psp screeny ! Jinak se tesim az to vyjde taky na psp

folty.hans
10.01.2007, 20:50
teda shadowe...takhle nas tady napinat... :D ne delam si srandu....no jo to je skoda jestli to sou obrazky z xbox verze...ale i tak stale doufam ze psp verze bude minimalne stejne dobra :D

Wartryton
11.01.2007, 14:52
no ja doufam ze tam bude volna jizda po meste :) a dobra hratelnost a dobra grafika.a dobry auta :D

folty.hans
11.01.2007, 16:41
ja bych rek ze volna jizda by tam mela bejt....dyt by se tam prave melo jezdit po tom ostrove a vyzivat jezdce ne??

Design
11.01.2007, 18:18
Uz se nato nehorazne tesim a na to psp to vypada dobre !ale jak to odflakly na PC to je strašny!

Design
11.01.2007, 18:20
A dosti sou podařeny zvuky aut jak doopravdy!Ale prej bude naprd fyzika aut tak se nechme překvapit ale tesim se nato každopadne!

valdoDK
11.01.2007, 18:27
no to jo by ma sklamalo keby to bolo tak

Design
11.01.2007, 18:38
NO ja uz odtoho rači nečekam to co sem čekal abych nebyl sklamanej pak!

folty.hans
11.01.2007, 19:19
ja bych rek ze zklamanej nebudes :D

scoty
13.01.2007, 19:36

...uz aby vysel FLATOUT :twisted: ...zavodni hry konecne dostanou noveho krale (konec vsem NFSpeedum, JUICEDum, MIDNIGHT CLUBum a dalsim pytlovinam.. :) )

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) ) PŘESNĚ můj člověk!FLATOUT a nebo TRACKMANIA rozhodně tyto závody chytnou a nepustí! :wink:

folty.hans
13.01.2007, 21:48

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) ) PŘESNĚ můj člověk!FLATOUT a nebo TRACKMANIA rozhodně tyto závody chytnou a nepustí! :wink:

joo flatout bych si dal ale pochybuju ze budou na psp...ale bylo by to fajn...jak rad bych sí zase dal skok daleky s ridicem.... :D

MAMUTH
18.01.2007, 20:49
podle toho co psali na ign tak by to mela byt vazne pecka

scoty
18.01.2007, 22:10
:lol: jsem se lekl jsem myslel že nám ju sem hodíš už na rapidu :lol: jo toto je starší článek no a hra ještě nevyšla ale co mohls ju sehnat! :lol:

togregor
19.01.2007, 16:35
tak jako taky už slintam jak bejk až to vyjde :shock:

Shane
19.01.2007, 16:51
ty jo at uz to vyjde strasny sucho dlouho zadna pecka teda az na gtacko

Wartryton
20.01.2007, 10:38
ty jo at uz to vyjde strasny sucho dlouho zadna pecka teda az na gtacko

souhlasim 8) .....zadny dobry hry jen samy blbosti :( ....to GTA fakt bylo mazec :) ale ted se tesim na TDU :)

wotawik
21.01.2007, 16:40
...vypada to ze by to mohlo byt dobry....ani grafika neni spatna....ale uvídí se až vyjde

Shane
27.01.2007, 13:57
uz by mohlo :)

perdto
28.01.2007, 11:50
uz aby to vyslo no :D :D :arrow:

preston
28.01.2007, 13:34
kdy ta ma vyjit? resp.,kdy to bude ke stazeni? :D

LukDM
28.01.2007, 14:22
vychází (snad) 20.února

350Z
28.01.2007, 14:29
Tak na toto sa brutalne tesim, dufam ze ma nesklamu a bude to pecka :) .

LukDM
28.01.2007, 14:31
no zatim to vypadá slušně podle obrázků,ted jen doufám že to neodložej

perdto
28.01.2007, 17:14
jn s odkladem by me pekne nasr*li, ale tak snad nezklamou :?: :!: 8)

LukDM
06.02.2007, 20:21
to si snad dělaj pr*el!!!ted na ign čtu že je to odloženo až na 17. DUBNA!!! :evil: :evil: :evil:

marek_2080
06.02.2007, 20:29
Cože? :o To snad není možný... :roll: :evil: :x Na tu hru se dost těším...Stejně jako na Gran Turismo 4 a FO...

LukDM
06.02.2007, 20:58
ted sem se koukl na tu hru a tam je usa 17 april ale europe 23 únor!!!takže je ještě šance že se dočkáme tenhle měsíc

marek_2080
06.02.2007, 21:05
No já jedině doufám, protože se na tu hru opravdu dost těším.
Snad ji zase neodložej ani na PC.

placek
08.02.2007, 13:53

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) ) Máš pravdu,ale zapoměl jsi na Gran Turismo a Burnout.Jiné závodní hry mě nezajímají!PS: zvláště Burnout na X360 je neskutečná zábava.(samozřejmě když máš TV přes 100cm atd.)

folty.hans
08.02.2007, 14:07

PS: priste staci, kdyz sem das mensi obrazky...(nevejdou se ani na muj sirokouhlej display :) ) Máš pravdu,ale zapoměl jsi na Gran Turismo a Burnout.Jiné závodní hry mě nezajímají!PS: zvláště Burnout na X360 je neskutečná zábava.(samozřejmě když máš TV přes 100cm atd.)

no a ktera hra neni zabana kdyz mas takovou televizku :wink: ...jinak jestli ji mas tak zavidim....:D

Jajar
08.02.2007, 14:13
Tak včera jsem si stáhl BETA verzi TDU a hned jsem ji testnul. Hrál jsem včera jen chvilku (bylo cca 01:30 :D ) a popravdě zrovna na větvi jsem z toho nebyl.

Dnes jsem se k ní tedy zase na "chviku" vrátil, abych si hru trochu víc oťukal a....stejně z toho pořád nemám nijak zvláštní požitek. Když začnu s klady, tak musím jednoznačně vychválit celkový koncept hry - jak už jsem psal, vše se odehrává stylem "volná jízda", kde se projíždíte po ostrově a vyhledáváte místa, kde se dá něco "splnit" (závod, nákup domu, autopůjčovna atd...říkejme tomu třeba "bod zájmu" :D). Můžete si auta pronajímat a kupovat, dále potom jsou po ostrově rozmístěné Kluby, do kterých se můžete "přihlásit". Zatím jsem jen v jednom, je tam 6 členů, se kterými postupně závodíte a dostáváte se výš až k postu Prezidenta klubu. Ještě jsem se k tomu neprobojoval, ale podle tutoriálu by vám tento post měl nabídnout nějaké úpravy zdarma. Ano, po městě jsou rozmístěné i "tuning" obchody, jak jinak :) . Kluby jsou ovšem rozděleny podle třídy auta, takže ne s každým autem můžete do všech klubů. Dále je ve hře i "zpestření" v podobě policie, která vás pochopitelně začne pronásledovat až po porušení silničních pravidel (klidně i za jízdu v protisměru, špatné odbočení - pokud toto uděláte v jejich blízkosti). Po ostrově si můžete jezdit naprosto libovolně a hledat "body zájmu" buď podle vlastní vůle, nebo se nechat "prudit" GPS, která vám vždy něco nutí (zřejmě důležité pro postup hrou :) ).
Tak, jak vidíte, koncept vypadá opravdu skvěle (volná jízda, spousta aut rozdělených do tříd, libovolné plnění úkolů....vlastně máte téměř ve všem volnou ruku). A to jsem ještě určitě nevyčerpal všechny možnosti hry.

Mno a co mě na hře nechytlo? Tak především samotná jízda. Ovládání auta je spíše otázkou zvyku, takže to pominu, ale spíš se mi nedostalo pod kůži "jak řídit správně". Jde o to, že se celkem špatně odhaduje co, jak a kdy udělat. Např. jsou zatáčky, kdy si myslíte, že ji projedete bez problémů na plný plyn, ale auto najednou jako kdyby nechtělo zatočit a vyjedete ze silnice a naopak u zatáček, které vypadají "ostře" si přibrzdíte téměř na 50km/h a hop, najednou vás všichni předjedou, jako by tam žádná zatáčka nebyla. Podobně působí i vyhýbání místní dopravě, která je, narozdíl třeba od NFS, kde se objeví jedno auto za rok, hustější. nevím, jestli je to enginem hry, ale pokud už jedete trochu rychle, tak se strašně špatně odhaduje, jak daleko a v jakém pruhu auta jsou -> na kolize jsem neměl nouzi. Např. v dálce vidíte nějakou tečku, která se pomalu přibližuje a najednou máte auto 5 metrů před sebou a čirou náhodou zrovna ve vašem pruhu. To by ani tak možná nevadilo, kdyby ovšem v tu chvíli těch aut nebylo pět a vy jste všechny "sestřelili" a v tu ránu se dostali na poslední místo. To je bohužel pro mě věc, která ze zábavy dělá spíše flustraci. Taková menší kompenzace je, že nemusíte mermomocí jen vyhrávat, peníze dostáváte i za 2. a 3. místo, což v závodu čtyř aut není zas tak složité. Ikdyž....někdy ano - narážím na obtížnost resp. umění protivníků. Ta mi přijde také dost podivná. Před každým závodem si můžete vybrat "easy" "normal" "hard". Bohužel, po cca pěti pokusech vyhrát závod na "normal", jsem se ani neodvážil volbu "hard" vybrat. Vypadá to, že zde není Catch-up (pro někoho potěšující, pro někoho ne). No na všechno se sice dá víceméně časem zvyknout, bohužel ale nevím, kolik času k tomu budu pořebovat.
Jinak chyby v texturách, občasné cukání, sem tam nějaký prolnutí polygonů (co takhle jízda polovinou auta pod silnicí :D ) dávám za vinu BETA verzi a nebudu se s tím zabývat. Pčkám si na FINAL verzi a uvidíme :win: .

A třešnička na dortu? Multiplayer. Bohužel, zatím jsem nevyzkoušel, ale vzhledem k tomu, že při spuštění hry na vás hned vyskočí hláška s dotazem na "go online?" a ve vašem brlohu máte tabulku "statistic", která počítá všechny vaše úspěchy jak v single, tak v online, počítám (a doufám), že bude opravdu vychytaný :) .

Uf, no teď to vypadá, že jsem to pěkně zdrbnul, ale jsou to jen takový rychlý první dojmy :D .

folty.hans
08.02.2007, 15:21
nooo tak ted nevim.....docela si me nepotesil covece...ona volnost je sice super ale je to hra o autech a ovladani je to nejdulezitejsi :wink: .....kazdopadne nevim jestli koupit dextra nebo TDU.. :wink:

placek
08.02.2007, 16:30
nooo tak ted nevim.....docela si me nepotesil covece...ona volnost je sice super ale je to hra o autech a ovladani je to nejdulezitejsi :wink: .....kazdopadne nevim jestli koupit dextra nebo TDU.. :wink: Kup si Daxtera.TDU je jen další tuctová závodní hra.Do léta přijdou lepší.

folty.hans
08.02.2007, 17:34
oki...dam na tebe :D

Maeko
08.02.2007, 21:06
Zdarec tak to vypadá že nám to už vyšlo na gamestorrents je torrent je u toho spanish.. má to 728 mega tak to někdo skuste..
http://www.gamestorrents.com/psp-game-test-drive-unlimited-spanish-english-descargar-torrent-2437.html

LukDM
08.02.2007, 21:12
Zdarec tak to vypadá že nám to už vyšlo na gamestorrents je torrent je u toho spanish.. má to 728 mega tak to někdo skuste..
http://www.gamestorrents.com/psp-game-test-drive-unlimited-spanish-english-descargar-torrent-2437.htmlto je ta promo verze co už tady na foru je

togregor
08.02.2007, 21:55
Taky už sem si stahl tu promo verzi 728 mb. po rozbaleni 1.46GB ISO.je to docela v pohodě ale čekal sem od toho vic ale i tak je to dobry a navic je to ještě beta ale ta finalni verze už se asi moc nezměni. ještě burnouty a GT4 už by mohly vyjit :)

shadow.wizard
08.02.2007, 22:51
Takze pekna recenzia Jajara ale tvoje chybu su opravnene!! JE TO BETA a to nieje nejaky LAKED (ukradnuta veriza) ale velmi stara PROMO veriza (pouzivana na vystavach) tato veriza resp. posledna modofikacia ISA prebehla 05. 10. 2006!! Takze to je dost stare a urcite tam este toho dost vela doladia!! Nemusite sa nicoho bat!

Jajar
08.02.2007, 23:05
Ok v pohodě, já to tam taky zmiňoval, že to je jen první dojem a počkám si na FINAL verzi. Ale že je to až tak starý...uff...to by mě ani nenapadlo.
No nic, těším se dál na konečnou verzi :wink: .

xmarsx
09.02.2007, 13:46
mno tak jestli je tohle tak stary tak to by full verze mohla byt mnohem lepsi ve vsech ohledech, ptz uz tohle vypada dost dobre :)

folty.hans
09.02.2007, 14:34
oleeeee....tak sem jeden mistr hodil v POKECU link na jeden zahranicni e-shop a hadejte co tam nemaj.....test drive za 639,-....hmmm zajimava cena...jinak tech her za polovicni cenu je tam kotel....doporucuju ke shlednuti....
www.dvdcrave.com

Wolf.cz
09.02.2007, 14:38
už jste někdo test drive hrál online? Mohly by jste popsat jak to tam funguje asi předpokládám že se tam bude sjíždět lidi na závody a pojedou max ve 4 ?

PeterCent
09.02.2007, 16:11
Nic světobornýho to neni....ale myslim že to zabavý....ovladatelnost auta je docela složitá.....ale jinak celkem gut...tady je video z mýho hraní !

http://www.youtube.com/watch?v=2lMD_xPajTI

THeBaNDiT
09.02.2007, 18:00
tak cely dnesny den som hral ten BETA TestDriveUnlimited a mne sa ta hra dost paci... akosi som sa od nej nevedel odtrhnut... nemam problem ficat si to po dialnici 250km/h, pricom je krasa kluckovat medzi autami... vyberanie zakrut je taktiez bez problemov, len si treba na auto zvyknut... a samozrejme kazde je ine... zatial som tu nenarazil na nitro a ak by tu ani nebolo, vobec by mi nechybalo, pretoze nitro podla mna kazi hru... pouzit? Nepouzit? Setrit? Ale ako som uz pisal, zatial som nan nenarazil a to mi vyhovuje...
Je pravda, ze obcas blbnu textury a celkovo su v grafike bugy, ale uz tato beta verzia ma dost bavi, final bude urcite este lepsia... :)
Odporucam kazdemu fanusikovi zavodnych hier, a taktiez odporucam nataktovat na 333MHz.

shadow.wizard
09.02.2007, 18:04
2THeBaNDiT: Mam podobny nazor Graficke Glitche su vidno (narazite do auta a vidite polku cesty a polku vody...) ale to sa do FINAL upravi... a taktiez som pretaktoval na 333MHz a este mam aj 4GB Sandisk (Game Edition) a obcas sa mi Framerate znizi... ale to je minimalne...

myschoo
09.02.2007, 18:32
Wolf.cz: online este nefunguje

folty.hans
09.02.2007, 19:38
mozna ste to videli nekteri i hrali ale jenom pro zajimavost...video...
http://www.youtube.com/watch?v=iHFLaPp8orM

H4nys
09.02.2007, 19:45
hm..prvně jsem nechtěl ale asi to stáhnu ...podle toho videjka..:)

Osmen
09.02.2007, 20:26
hm stahnul jsem to ale nevleze se me to na fifovou kartu :( potreboval bych to jeste asi o 20mb zmensit :( kua

Malcolm.
09.02.2007, 21:49
taxem to hral a musim rict ze zatim supeer :) a na ovladani se da taky zvyknout ikdyz mohli by to jeste trochu vylepsit ale od toho je Beta 8)

perdto
10.02.2007, 08:37
tahle promo verze me moc neuchvatila snad full verze bude lepsi :)

shadow.wizard
10.02.2007, 11:15
Mne pri TDU nevyhovovalo ze som mal jazdit s Joystickom... D-Pad je lepsi na zavodne hry...

>><<
10.02.2007, 11:23
srry za OT ale nevite kde by se dalo sehnat pozadi jako tam ma ten typek? http://www.youtube.com/watch?v=iHFLaPp8orM pls

LukDM
10.02.2007, 11:37
srry za OT ale nevite kde by se dalo sehnat pozadi jako tam ma ten typek? http://www.youtube.com/watch?v=iHFLaPp8orM plsmě se zdá teda že má uplně normál černý

jirka71
10.02.2007, 11:41
Precetl jsem si Jajarovu recenzi.Potesili me ty body zajmu a volna jizda.Kluby ,tuning atd mi pripomina Midnight club to by mohlo byt fajn.Ovsem to ze protivnici projizdeji zatacky na polnej kotel a vy musite pribrzdit a v tu ranu mate sekundu a vic ztratu tak tohle presne se objevovalo v NFS a bylo to otravny a k vzteku.Nezbyva nez verit ze to ve finalni verzi nebude

folty.hans
10.02.2007, 11:51
srry za OT ale nevite kde by se dalo sehnat pozadi jako tam ma ten typek? http://www.youtube.com/watch?v=iHFLaPp8orM pls

co je na nem tak krasnyho?? :roll:
jinak se nemuzu dockat finalni verze tdu.... 8)

Malcolm.
10.02.2007, 12:51
proc doporucujete taktovat na 333? ja mam 222 a jede mi to bez problemu :)

Osmen
10.02.2007, 14:38
tak jsem si stahnul ripkit a ripnul to ahodil do psp .. .a ... v menu se me to vubec nezobrazi ... :( mam 3.03 oe ... cim to kua je ?? !

LukDM
10.02.2007, 15:29
zdá se mi to nebo tam nikde neni ferrari?sem se na něj těšil :(

Jajar
10.02.2007, 15:52
Precetl jsem si Jajarovu recenzi.Potesili me ty body zajmu a volna jizda.Kluby ,tuning atd mi pripomina Midnight club to by mohlo byt fajn.Ovsem to ze protivnici projizdeji zatacky na polnej kotel a vy musite pribrzdit a v tu ranu mate sekundu a vic ztratu tak tohle presne se objevovalo v NFS a bylo to otravny a k vzteku.Nezbyva nez verit ze to ve finalni verzi nebude

He, no ona to nebyla (nebo neměla být) recenze, spíš takové moje první dojmy :). Je pravda, že to ovládání a chování ostatních mi fakt nějak nesedlo, ale asi to koukám nesedlo jenom mě :D . Stejně si počkám na Final a věřím, že to bude lepší.

perdto
10.02.2007, 18:12
stava se nekomu kdyz dojede zavod ze se hra zasekne a PSP se vypne ?? me docela casto a jenom kdyz vyhraju :D

LOPO_X
10.02.2007, 19:28
Hral jsem, zblilse, smazal a uz vic to nezkusim

Jajar
10.02.2007, 19:30

Tak to chci vidět, jak budeš zvracet u Asphalta :lol:

LukDM
10.02.2007, 19:38
stava se nekomu kdyz dojede zavod ze se hra zasekne a PSP se vypne ?? me docela casto a jenom kdyz vyhraju :Dmě funguje bez problémů,jednou se to seklo když sem narazil do nějakýho auta myslim ale od tý doby nic

LOPO_X
10.02.2007, 19:40

Tak to chci vidět, jak budeš zvracet u Asphalta :lol:

Asphalt jsem hral na n-gage takze se nezbliju ale mi nejde o grafiku ale o herni system ktery me uplne odradil a hlavne mi taky slo o voladani aut ktere litaji jak na masle

jirka71
10.02.2007, 19:43

Tak to chci vidět, jak budeš zvracet u Asphalta :lol:No Asphalt na PSP to bude kapitola sama pro sebe :lol: :lol:

Jajar
10.02.2007, 19:45
Asphalt jsem hral na n-gage takze se nezbliju ale mi nejde o grafiku ale o herni system ktery me uplne odradil a hlavne mi taky slo o voladani aut ktere litaji jak na masle

S ovládáním souhlasím, ale nevím, co se Ti nelíbí na herním systému. Navíc podle tvého popisu "spustil -> zeblil -> smazal" jsi k hernímu systému nemohl stihnout ani přičichnout.

will
10.02.2007, 19:53
Hral jsem, zblilse, smazal a uz vic to nezkusimasi takhle by měla vypadat recenze blicí hry :D ......máš úplnou pravdu.....ta hra si nezaslouží vůbec stáhnout.......vůbec si nezaslouží aby se vůbec nějak jmenovala........zapomeňte kdo jste si ji chtěli stahovat (nedej bože koupit), že tahle hra kdy existovala........

Jajar
10.02.2007, 19:55
Ještě ho v tom podporuj :twisted: :D

LOPO_X
10.02.2007, 19:59
Jde videt jak sou nekteri lidi hloupi. Kazdy mamlas na to rekne gooooood hra a jeden rekne ze se mu to NElibi tak hned poé nem kamenem ze!?
Thx very much ale myslim ze pockam na tocu do TDU jsem daval nadeje ale zklamalo me to a mozna Final verze mi zmeni nazor

xmarsx
10.02.2007, 20:06
hmm nechapu jak muzete hodnotit !!! Beta verzi !!! nejake hry ktera je anvic pres 2 mesice stara, do te doby se muze plno veci zlepsit a navic Bety vychazi od toho aby vyvojari vedeli co maji upravit

Jajar
10.02.2007, 20:08
Jde videt jak sou nekteri lidi hloupi. Kazdy mamlas na to rekne gooooood hra a jeden rekne ze se mu to NElibi tak hned poé nem kamenem ze!?
Thx very much ale myslim ze pockam na tocu do TDU jsem daval nadeje ale zklamalo me to a mozna Final verze mi zmeni nazor

Ehm, tak moment, já po Tobě neházím kamenem, jen jsem reagoval na Tvůj názor, kdy si zjevně hru nehrál víc jak 5 minut a okamžitě jsi odsoudil herní systém, který je tak rozvětvený, že za těch 5 minut jsi nepoznal, dovolím si tvrdit, ani desetinu. Já to hrál cca dvě hodiny a pořád přibývalo novinek.

BTW: zamysli se spíš nad sebou, kdo tady po kom hází kameny http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?p=94778#94778

LOPO_X
10.02.2007, 20:27
Jo tam slo ale o to ze nekdo pospini hru kolem ktere je kult. Proste me nastval tim ze jednu z nejuzasnejsich veci nazve jako totalni blbosti. A jinak na muj nzor se vykasli je jen muj ja to proste hrat nebudu

Jajar
10.02.2007, 20:42
Jo tam slo ale o to ze nekdo pospini hru kolem ktere je kult. Proste me nastval tim ze jednu z nejuzasnejsich veci nazve jako totalni blbosti. A jinak na muj nzor se vykasli je jen muj ja to proste hrat nebudu

To je ale právě ono, on taky měl svůj názor na hru a ty jsi mu hned naládoval takovouhle odpověď , víš, každému se nemusí líbit to, co Tobě, ikdyž je to třeba "kult" (mimochodem kromě velmi kladné recenze na Katamari neznám z mého okolí nikoho, kdo by to třeba jen znal, natož hrál, ale to je jedno).
Ty máš samozřejmě taky svůj názor, ale podal jsi ho takovým způsobem, že jsem na něj musel zareagovat a myslím, že jsem moje reakce nijak na Tvoji osobu neútočí, naopak "rozumně" vysvětluje, proč s Tebou nesouhlasím.

Ale to je jedno, už bych to nerozebíral, každému se prostě líbí něco jiného.

THeBaNDiT
10.02.2007, 20:59
chlapci, ja som fanusikom zavodnych hier (na PC i na PSP) a Test Drive Unlimited hram vkuse uz druhy den... vsetky zavody jadzim na HARD a v podstate nie je problem...
Je to BETA, ma svoje chybicky, ale ja jej hratelnost nemozem upriet... Treba vsak vymaknut dobre auto a dopracovat sa k upgradom, potom to uz svisti 250-260 a aj to sedi na ceste... a to som este len v nejakych 12% hry.
Nevyhodou hry (v momentalnej verzii) je, ze je to (aspon pre mna) dost velky zmatok v organizacii zavodov... je tam tolko zavodov a tolko tried, ze neviem, kam skor skocit...
Ked si niekto nahra hru, zahra jeden-dva zavody, parkrat sa vyrube, zblije se a hru zmaze... to je jeho problem. 8) Ale ja by som tak rychlo palicu nad hrou, ktoru tu ludia chvalia, rozhodne nelamal...

Jajar
10.02.2007, 21:16
To já jsem taky "racing" fanda (viz. můj podpis :D), ale v tomhle případě si opravdu počkám na konečnou verzi. I z toho důvodu, že se obávám nefunkčnosti online hry v téhle PROMO BETA verzi (ne, že by nefungovala vůbec, jen si myslím, že tam možná budou problémy s registrací). A ty bys to taky měl přestat hrát, nebo nás tam potom vyklepneš jak největší NOOBy :D .

THeBaNDiT
10.02.2007, 21:27
online sme uz s bratom skusali... infrastructure nejde (ani sa necudujem, hra este nie je na trhu, ak sa nemylim) a ad-hoc funguje, aj ked sme nemali cas ho detailne prestudovat... idem ho asi poriadne okusit teraz.
Inac tu chvilku, co sme ho skusali, to vyzeralo tak, ze na celom tom obrovskom ostrove bolo vsetko postarom, len tam normalne na mape bol aj brat... ale neprisli sme na to, ako hrat nejaky konkretny zavod aj proti sebe. Ako som uz pisal, idem sa na to teraz pozriet, hadam na to pridem...

EDIT: tak som na to pozrel... ked sa stretnu dvaja hraci, staci, ak jeden z nich na druheho blikne (to som kdesi uz predtym cital), potom ten druhy potvrdi a vyberaju, do ktoreho miesta bude viest ich pretek... mozno ma tento mod aj viacero moznosti, ale nechce sa mi to teraz hladat. Funguje to vyborne, ziadne lagy, narazy medzi sebou su bezproblemov na rozdiel od takeho GTA, kde ked sa hraci zrazia, casto to jedneho odhodi daleko prec...

Th3answer
11.02.2007, 13:40
Mno tahle hra má skvělou grafiku, i fyziku.. Ale je tam stále hodně bugů! např projíždíte zatáčkou mírně vnitřním obloukem po třávě a narazíte.. :lol: do ničeho... Chtělo by to nějakej "opravnej patch"

THeBaNDiT
11.02.2007, 15:03
2 Th3answer: ziaden opravny patch nebude... je to BETA, postaci final verzia (teda predpokladam, ze ta bude bez bugov)

Th3answer
11.02.2007, 15:16
2 THeBaNDiT mám to z www.gamestorrents.com... nevim.. snad ta final verze bude lepší, tohle se skoro nedá hrát, i když j sem hodně chtěl..

THeBaNDiT
11.02.2007, 15:19
No neviem, ja tu BETA hram v pohode... ano, parkrat som sa aj ja vyrubal na obrubniku (aj ked v reale by auto slo dalej), ale da sa... no momentalne TDU radsej nehram, pretoze mam pocit, ze ked pride FINAL, budem musiet zacat hrat odznova... tak do tej FINAL verzie vydrzim.

mansda36
11.02.2007, 15:39
Hral jsem beta a docela to šlo , ale počkam na full.Ta bude snad lepši

argument
11.02.2007, 17:24
ak to niekto hra tak nech sa pochvali aku ma masinku a mozte mi aj poratit co kupit za 240k

LukDM
11.02.2007, 17:47
já mám ted vyladěnýho černýho skylina a dávám s nim v pohodě všechny závody na hard

argument
11.02.2007, 17:50
skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??

LukDM
11.02.2007, 18:36
skoda ze tu neni audi RS4 alebo RS6 este aj ferrari tam chiba cize zvazujem nejake lamborgini len neviem ake asi idem bobehat po obchodoch

kde sa daju predat auta??četl sem že se prej prodat nedaj,že se daj jenom v ochodě vymněit za jiný nebo nějak tak,já to ještě nezkoušel,jinak ferrai mě mrzí že tam na psp nedali,nechápu proč ne,když už tam nejsou ani motorky

Th3answer
11.02.2007, 18:44

někde jsem viděl položku "sell" bylo to myslím v obchodě s autama Ford, nebo u mě v garáži, v výběru aut.

jirka71
11.02.2007, 18:53
Je tam moje oblibeny BMW a Audi TT nebo jen supersporty?

argument
11.02.2007, 18:59
adi tt 3,2 tam je ale bmw tam nieje

THeBaNDiT
11.02.2007, 19:11

někde jsem viděl položku "sell" bylo to myslím v obchodě s autama Ford, nebo u mě v garáži, v výběru aut.

polozku "sell" som videl v obchode s domami... tam mozes dom kupit, predat alebo vymenit...
Ale myslim, ze aj auta sa budu dat predavat... na mape ostrova si totiz mozem dat zapnut zobrazovanie aj nejakych tusim vykupni aut, len zatial asi nie su ziadne pristupne... uz nepamatam, ako sa ta ikonka vola... ale ked TDU najblizsie spustim, kuknem na to.

Th3answer
11.02.2007, 19:15

polozku "sell" som videl v obchode s domami... tam mozes dom kupit, predat alebo vymenit...
Ale myslim, ze aj auta sa budu dat predavat... na mape ostrova si totiz mozem dat zapnut zobrazovanie aj nejakych tusim vykupni aut, len zatial asi nie su ziadne pristupne... uz nepamatam, ako sa ta ikonka vola... ale ked TDU najblizsie spustim, kuknem na to.

jj, bylo to asi tam, hele když už jsme u toho prodávání aut, jak se prodávaj auta v NFS Carbon? žalostně na to nemůžu přijít..

THeBaNDiT
11.02.2007, 19:31
tak som kukol na tu ikonku, co by mohla byt vykupna aut... vola sa to "DRIVE-IN" a na celej mape nemam zatial ani jedno...

xmarsx
11.02.2007, 19:56
hmm a neni mozny ze treba v ty Bete jeste naky ty auta a motorky nejsou nebo nemaj byt i ve fulce

argument
11.02.2007, 19:59
aha tak dik pozriem nato ci ja tam nieco nebudem mat

xmarsx
12.02.2007, 22:20
hele mam docela blbej dotaz ale kdy to vynde vsude maj rozdilny datumy ??

folty.hans
12.02.2007, 22:23
nejak v ted v unoru to melo vyjit....teda cet sem to na nejakym servru...

jirka71
12.02.2007, 22:50
Ja to dneska videl na ruskym serveru byl u toho i obal tak nevim jestli to uz vyslo.Zejtra zkusim Presto :wink:

Wojtik
13.02.2007, 09:25
kua ja sem si stahl full umd v isu z isohuntu a nefara mi to!!! Ani gdys to dam do cso

Damp
13.02.2007, 11:40
Taky sem zkousel ISO i CSO a nejelo mi to. Respektive kouslo se to po uvodnich logach ATARI a Test Drivu. Pokud se ti to projevuje stejne, tak pomohlo, kdyz jsem v Recovery zapnul No-UMD a vytahl UMD z mechaniky (bezne mam totiz No-UMD disabled, protoze treba Burnout v No-UMD modu nechce najet). Snad ti to pomuze.

hawke.dan
18.03.2007, 10:41
Toto sem zkousel a nepomohlo to.

miguel75
18.03.2007, 10:51
zdar nevíte jstli jde v test drivu na PSP pohled od řidiče jako z yuta?

LukDM
18.03.2007, 11:07
zdar nevíte jstli jde v test drivu na PSP pohled od řidiče jako z yuta?bohužel nejde,což mě hodně zklamalo

miguel75
18.03.2007, 11:26
no to mě sere

tupaccz
19.03.2007, 15:29
no to me taky uplne vytocilo ono test drive unlimited si aspon myslim ja je hlavne o tom kokpitu ale uvidimetreba bude ve fulce nake prekvapko :-D ja dokonce cetl ale zase na forech ze ta beta byla z nakych 70 procent hotova tak uvidime ale zatim me to skalamalo nehorazne uplne jsem u toho usinal:-D jinak to je uplne prumerna zavodni hra neli podprumerna aspon ta beta

Brento
19.03.2007, 15:54
no to me taky uplne vytocilo ono test drive unlimited si aspon myslim ja je hlavne o tom kokpitu ale uvidimetreba bude ve fulce nake prekvapko :-D ja dokonce cetl ale zase na forech ze ta beta byla z nakych 70 procent hotova tak uvidime ale zatim me to skalamalo nehorazne uplne jsem u toho usinal:-D jinak to je uplne prumerna zavodni hra neli podprumerna aspon ta betaNechapu proc stahujete/hrajete BETY a pak nadavate jaka je to desna hovadina :roll:

shadow.wizard
23.03.2007, 19:20
No takze veskeru diskusiu k TDU piste dalej sem... Tak ja som uz po BETE vela od TDU vela necakal ale nechal som sa prekvapit a FINAL verzia je skvela... uz ziadne Bugy a hraje sa to dobre :-) grafika je na velmi dobrej urovni... jedine co mi vadi ze auto nemozem ovladat D-Padom...

rybak.d
23.03.2007, 19:22
To ovladani analogem mi taky vadi D-pad je D-pad.
Mohli bysme se domluvit a dat si online nejakej zavod . Nebo to aspon zkusit , abysme zjistili jak na to :

Brento
23.03.2007, 19:47
Ty voe D-Pad alfa omega zavodu na PSP a ve vlajkove lodi chybi :( Chlapi to musi jit - az to budu mit prijdu na to :wink:

Grimer
23.03.2007, 20:03
To ovladani analogem mi taky vadi D-pad je D-pad.
Mohli bysme se domluvit a dat si online nejakej zavod . Nebo to aspon zkusit , abysme zjistili jak na to :
jj moje rec :) musime nekdy dat sraz a dohodnout se na necem :) ... aspon zablbnem :)

rybak.d
23.03.2007, 20:12
Ja ted test drive zapinam a budu tam jezdit tak kdyby nekdo chtel . ... tak ke me muze prijet :D

Grimer
23.03.2007, 20:17
Ja ted test drive zapinam a budu tam jezdit tak kdyby nekdo chtel . ... tak ke me muze prijet :D
jaky mas nick a kde se sejdem :D

rybak.d
23.03.2007, 20:26
nick mam rybak _d a sejdeme se treba nekde dole na mape

shadow.wizard
23.03.2007, 20:28
nick mam rybak _d a sejdeme se treba nekde dole na mapeNo asi vytiahnem kluc a pojdem tiez..

btw. dole na mape to je rozsiahle miesto :-D kedze mapa je velka ako cely Pariz :-D

Grimer
23.03.2007, 20:35
pod na chat

rybak.d
23.03.2007, 20:38
To je pravda, tam se muzeme domluvit. Jsem tam .

Grimer
23.03.2007, 20:41
hmm me nejak nejde ten chat..nemuzu ho najit..

Brento
23.03.2007, 20:46
Nechcete nekdo pomoct zoufalci jako ja se sprovoznenim WIFI klice (A-LINK ten ze supergamer.cz, jak ho ma shadow, evilsta a jini - jak se jmenuje, nevite?)....

LukDM
23.03.2007, 20:47
hmm me nejak nejde ten chat..nemuzu ho najit..http://pspchat.rix.cz/

Grimer
23.03.2007, 20:50
hmm me nejak nejde ten chat..nemuzu ho najit..http://pspchat.rix.cz/
jako mozila ani opera ho nemuze najit :) ja vim jak je www....
skusim restartovat pc

rybak.d
23.03.2007, 20:54
ja mam mozilu a jede mi v poho . Nechapu jak to ze to nemuzes najit kdyz je to primo nahore na strance

JanisXP
23.03.2007, 20:54
Jak dám dohromady ty soubory (stahne se mi asi 40souborů které mají koncovku .r30 , .r25 ...)

LukDM
23.03.2007, 20:57
otevřít ten první ve winraru a dát rozbalit

argument
23.03.2007, 21:05
tu by to slo tak okolo 12:00?

argument
23.03.2007, 21:29
inak kolko ludi bolo na mape ked ste hrali?

Grimer
23.03.2007, 21:39
tu by to slo tak okolo 12:00?
pekna mapka..a to parkoviste je dobre :) muzem zitra skusit

shadow.wizard
23.03.2007, 21:42
No ked ja som hral tak som mal 147 ludi... (masivne cislo)... ale neskor sa mi kazdy stracal preto lebo sa mi vybijala bateria...

argument
23.03.2007, 21:48
cize ked tak moze byt natom parkovisku jaq som vyznacil na mape o 12:00
lebo ja zatial nemam router kupeny tak musim ist do obchodneho centra unas v kosiciach a tam je obchodak pokrity wifi tak z tamat budem hrat :P

myschoo
23.03.2007, 21:52
uz vyslo?? full s online?? :D dame?? kedy?? ako kde?? :D

shadow.wizard
23.03.2007, 21:53
cize ked tak moze byt natom parkovisku jaq som vyznacil na mape o 12:00
lebo ja zatial nemam router kupeny tak musim ist do obchodneho centra unas v kosiciach a tam je obchodak pokrity wifi tak z tamat budem hrat :PJJ vpohode...

btw. odkial mas tu mapu alebo nepoznate najaky dobry web o TDU?! :-)

Grimer
23.03.2007, 21:57
uz vyslo?? full s online?? :D dame?? kedy?? ako kde?? :D
jj uz to vyslo..a muzem klidne hned nebo zitra v 12:00 na tom parkovisti :)

argument
23.03.2007, 21:59
dobri web o TDU nepoznam zatial dufam ze niekto nieco spravy a hlavne o psp verzii a tu mapu som objavil len tak nahodne tu je odkaz: http://cohoca.superforos.com/viewtopic.php?t=290

a pochvalte sa co mate za kary alebo co planujete kupit

myschoo
23.03.2007, 22:00
pozeral som sa na tu mapu ale parkovisko tam vyznacene nevidim

Grimer
23.03.2007, 22:02
pozeral som sa na tu mapu ale parkovisko tam vyznacene nevidim
je jakoby uplne v pravo

myschoo
23.03.2007, 22:11
aha ano :oops: tahujem snad to budem mat do 12:00 :)

Brake
23.03.2007, 22:14
zitra ve 12 uz to snadt taky budu mit stahle tak mozna ze se tam taky objevim na tom prakovisti :)) ty joo uz se hafo trsim az si to zahraju a zazavodim s vama :)

:.Dragunov.:
23.03.2007, 22:19
jj bude sranda...Udelama nejakej klan :lol: A vzdycky se sejdeme na nejakym miste cely forum a budeme jako gangy jezdit v pruvodu a delat bordel :lol:

THeBaNDiT
23.03.2007, 22:23
final verziu este nemam, ale nie je problem s tym, ze sa nenapojite vsetci na jednu mapu? Lebo kedysi ktosi kdesi nieco take spominal...

Brake
23.03.2007, 22:27
jo to by bylo husty takovej gang ::D:D pak jak bysme byli vsichni dobry a meli bymse treba vsichni MBW nebo lamorgini a jeli bysme ve smecce :D:DD klan psp.game4you :D jo a daji se tam stahnout okynka v aute? :) ja cet ze to jde ale nevim jestli to jde i na PSP :)

argument
23.03.2007, 22:28
no uvidime len este aky nick mate ja budem mat ARGUMENT len neviem ake auto si mam kupit a to ich tam neni nejak extra vela

shadow.wizard
23.03.2007, 22:31
No takze som z Online Hrania celkom nepekne poteseny... :-(

Napojite sa napojite vpohode... date si mapu a vidite na nej hracov... pritede na miesto kde su oni ale oni tam niesu...

je vidno ze ATARI to nezvlada kedze momantalne tam hraje 150 hracov a pekne im to tam laguje...

Brake
23.03.2007, 22:32
ja budu mit pokud uz nebude obsazeno Brake :) proste muj klasik nick :)

Jajar
23.03.2007, 22:43
Sakra jak to tady čtu, tak chci taky jezdit s váma, ten "klan" by byla dobrá sranda, ale.... mám teď celý víkend noční a o Wi-Fi si tady můžu nechat jen zdát :cry: . Nechtěli byste to udělat někdy přes den? :oops:

rybak.d
23.03.2007, 22:46
Jo jo to online hrani vypada zatim opravdu strasne , snad se to zlepsi .

argument
24.03.2007, 07:18
nj to je pravda ale snad to o tej 12tej vyjde
no o 12 ja budem pripojeny snad niekto dojde

shadow.wizard
24.03.2007, 12:33
No takze sme online niekolko Slovakov a Cechov:

MaTuShSVK (ja)
MikeEU - myschoo
Marsel_cz
ARGUMENT a
Marek_CZE (ktoreho som porazil v Challenge [som podvadzal]) :-D

f-007
24.03.2007, 12:42
tak tedka jste me inspirovali ja ji mam je to iso a ted to nejspis oujdu viskouset... :lol:

AngerCZ
24.03.2007, 12:57
ma ta finalni verze lepsi grafiku? a co ovladaní, stejny?

f-007
24.03.2007, 13:01
konec vyhazuju ji je to hruza newim proc vzdy lepsí screeny nez hra...:evil:

shadow.wizard
24.03.2007, 13:06
konec vyhazuju ji je to hruza newim proc vzdy lepsí screeny nez hra...:evil: :roll: Radsej sa k tomuto prispevku nevyjadrujem...

f-007
24.03.2007, 13:15
njn to jsem cely ja ale chtel jsem ti podekovat za ty asphalt urban 2ky chtel jsem je uz dlouho a nikde jdem je nesohnal:(ale diky tobe mam co parit newis kde bzch mohl sohnat asterix a obelix xxl?

shadow.wizard
24.03.2007, 13:21
njn to jsem cely ja ale chtel jsem ti podekovat za ty asphalt urban 2ky chtel jsem je uz dlouho a nikde jdem je nesohnal:(ale diky tobe mam co parit newis kde bzch mohl sohnat asterix a obelix xxl?Zda sa mi ze v 10/2006 ISO GAMES alebo 11/2006 ISO GAMES... najdes ich v DOWNLOADS/PSP hry...

f-007
24.03.2007, 13:25
dukuju jsi borec...

Brake
24.03.2007, 14:14
tak uz taky parim TDU ale ztaim sem suska :D online sem zatim skoro nebyl vubec akorat asi na minutku ale pak sem msuel uklizet a mezitim mi padnul net a ted to jdu vyzkouset to online znova....hrajete tam tred nekdo? :)

argument
24.03.2007, 14:31
no tak som trosku hral uz aby som mal routor a nie stale niekam behat aby som sa napojil no ale bol niekto na tom parkovisku??
ja som tam bol o 12tej a prisiel tam niekto mal nik na G sa zacinal ale neviem uz cele ale mal saturna ja lamborginy a vyhral len to ze podvadzal :P a potom som mal pretek s matushsvk a tam som vyhral 1. a 2. pretek som prehral koli tomu spominanemu bugu ze som spadol do tej roztvorenej zeme :P ale bolo to nefer lamburgini na mustanga

Brake
24.03.2007, 14:42
to sis to lamborgini pucil?:) jo a nevite co se meni v tom driving mode dyz se zmackne sipka doprava? muze se vybrat TCS ON 2 nebo TCS ON 1nebo TCS OFF co to ma byt? :) no a jeste jak muzu nekoho vyzvat na zavod? treba kdyz nekoho potkam ta jak mu muzu dat vedet ze chci zavodit nebo vytvorit zavod nebo neco takoveho? :)

argument
24.03.2007, 15:06
to lamborgini som si kupil asi za 190tisic to je ta cabrio verzia a pomali si zacnem setrit na domcek s vecsiou garazou aspon 8miestnu ale prv chcem prejst vsetky E zavody a momentalne mam asi 180k plus som ziskal shelby gt500 a neviem ci sa da niekde predat lebo mi je nanic je to srot to mam odskusane z bety

Grimer
24.03.2007, 16:24
no tak som trosku hral uz aby som mal routor a nie stale niekam behat aby som sa napojil no ale bol niekto na tom parkovisku??
ja som tam bol o 12tej a prisiel tam niekto mal nik na G sa zacinal ale neviem uz cele ale mal saturna ja lamborginy a vyhral len to ze podvadzal :P a potom som mal pretek s matushsvk a tam som vyhral 1. a 2. pretek som prehral koli tomu spominanemu bugu ze som spadol do tej roztvorenej zeme :P ale bolo to nefer lamburgini na mustanga
tak to sem byl ja :D ale ted uz nemam saturna ale Noble M400 z 0-100Km/h za 3,3sec. a maximalka 325km/h mohl sem mit jaguara ale snim se mi blbe jezdilo :)

argument
24.03.2007, 16:43
plssssssssss kde predam auta mam uz 5 aut alfa romeo gt, lamborgini galardo, a tieto tri som vyhral: lotus elise 111, ac 289 a este shelby gt500 a koli tomu som bol nuteni si zaobstarat novy barak s kapacitou 8aut ale tych troch sa chcem zbavit alebo dvoch pls hellllllllpppppp

argument
24.03.2007, 16:44
inak grimre diky ze si asi jediny kt tam o tej 12tej bol

Grimer
24.03.2007, 16:50
ja bych tam byl dyl ale po tom zavode jsem te videl zase jenom na mape..takze jsem se tam jezdil okolo toho atd..a pak asi za 5 min sem odjel kdyz to porad neslo a pak sem sel ven :)

myschoo
24.03.2007, 17:07
argument: bolo tam viacero ludi len ja som mal hru v psp 10 min a nemal som este spristupneny dom == nemal som MAP atd...

argument
24.03.2007, 17:13
ale ja myslim konkretne na tom parkovysku.
Pls som zufali kde predam tie sracky co my zavadzaju v garazi :(

myschoo
24.03.2007, 17:14
chod do obchodu kde kupujes AUTA a tam daj SELL

Grimer
24.03.2007, 17:21
chod do obchodu kde kupujes AUTA a tam daj SELL
hmm tak sem tam zajel a nic tam nebylo zadne sell.... :( take se jich potrebuju zbavit

marek_2080
24.03.2007, 17:26

MaTuShSVK (ja)
MikeEU - myschoo
Marsel_cz
ARGUMENT a
MarekCZE jsem já :lol: .

shadow.wizard
24.03.2007, 17:30

MaTuShSVK (ja)
MikeEU - myschoo
Marsel_cz
ARGUMENT a
MarekCZE jsem já :lol: .:-D No sorry ze som ta na zaciatku vytlacil z cesty a urobil si hodinky :-D

marek_2080
24.03.2007, 17:33

MaTuShSVK (ja)
MikeEU - myschoo
Marsel_cz
ARGUMENT a
MarekCZE jsem já :lol: .:-D No sorry ze som ta na zaciatku vytlacil z cesty a urobil si hodinky :-D
Jo v pohodě, ale v multiplayeru mi to zatim udělal každej :D . Můžem udělat zase nějakej sraz...

Brake
24.03.2007, 18:37
jo taky bych dal sraz :) sice mam zatim jenom mustanga GP ale sem prezidentem ford klubu :)

myschoo
24.03.2007, 19:00
mohli by sme dat aj dnes vecer, uz mi ide map :P

Brake
24.03.2007, 19:02
jj a dal bych to spsi nekjde bliz k tomu stredu kde se zacina ptz tam na to parkoviste toe daleko to bych tam jel ctvrt hodiny :D

evil.bulk
24.03.2007, 19:06
to jako kdyz hrajete online tak ste vsichni treba na jednom parkovisti :?: :lol: kdyz tak se k vam pripojim :D

Brento
24.03.2007, 19:22
Hrajete TDU v *.cso?

evil.bulk
24.03.2007, 19:24
ne,ja to mam v iso z torrentleech :) a nevim naco cso :?: btw. kdy bude ten sraz :?: :lol:

Brento
24.03.2007, 19:27
ne,ja to mam v iso z torrentleech :) a nevim naco cso :?: btw. kdy bude ten sraz :?: :lol:Na co cso? No aby melo min, ne? :lol: pane ,,mam 8 GB" :D

shadow.wizard
24.03.2007, 19:32
No mozem urobit nejaky zraz... teraz som si uz kupil Ford GT takze uz mi to jede... ;-)

evil.bulk
24.03.2007, 19:35
No mozem urobit nejaky zraz... teraz som si uz kupil Ford GT takze uz mi to jede... ;-)hej shadowe kolik mas percent a master points :?: ja jsem v 18% a mam okolo 302,000 bodu a mam twn Woltsvagen W12 :lol: myslis ze tatao kara je dobra :?: :lol: sry za taky trapny dotaz :lol: :oops: :oops:

Grimer
24.03.2007, 19:37
ja ted nemuzu protoze nabijim :) takze bych to dal tak kolem 8:30

shadow.wizard
24.03.2007, 19:38
No mozem urobit nejaky zraz... teraz som si uz kupil Ford GT takze uz mi to jede... ;-)hej shadowe kolik mas percent a master points :?: ja jsem v 18% a mam okolo 302,000 bodu a mam twn Woltsvagen W12 :lol: myslis ze tatao kara je dobra :?: :lol: sry za taky trapny dotaz :lol: :oops: :oops:LOL tak ja to az tak nehrajme... hram aj Virtua Tennis 3 zatial mam len 90000 bodov... :-D a kara je to dobra a mam 5% :lol:

evil.bulk
24.03.2007, 19:39
ja ted nemuzu protoze nabijim :) takze bych to dal tak kolem 8:30v pohode ja tam bude tak do 24:00 :lol: :D

Brake
24.03.2007, 19:41
no ja se jdu ale zachvili divat na fotbal takze bduu hrat az pak :)
jo hej v cem vydelavate nejvic prachy? v normal zavodech nebo i v necem jinem?jo a k cemu mi je ze sem treba prezidentem nejakeho klubu? ptz ja uz sem prezidentem klubu ford a prezidentem E klubu a nevim jestli mi to krome toho ze sem za porazeni tech souperu dostal prachy k necemu je :D

miguel75
24.03.2007, 19:49
zdar chci se zeptat jaký typy aut jsou zastoupený ve volkswagenu?

argument
24.03.2007, 21:50
nuz volkswagen tam ma tusim iba dve zavodne speciali a to je asi vsetko chyba mi tam golf r32 ako v PC verzii dalej tam chybaju ferari auta a audini

argument
25.03.2007, 09:08
tak toto je dost naprd uz som poziskaval dalsie auta a uz mam plnu garaz s kapacitou 8 miest. este stale nikto neprisiel nato kde predat tie auta??

f-007
25.03.2007, 09:16
lidi ja radsi zaostavam u bornoutu prece jenom to je klasika a jsou fakt huste...
Ale nemam nic proti tyto hre ja ji vcera zkousel a dobry ale me moc nezoujala proste porad to same...:(

argument
25.03.2007, 09:51
nuz podla mna vsetky zavodne hry su otom istom takze asi tak

Brake
25.03.2007, 11:34
nedame teda nejaky ten sraz? ja uz mam ted lepsi auto(mercedes) tak uz mi to trochu voc pojede :) klidne bych dal i na tom parkovisti tam :)

Damp
25.03.2007, 11:39
Prodej auta: Jestli je nekde primo polozka na najeti do nabidky na prodej auta, tak sem ji teda nenasel (presto verim, ze nekde to schovany je).

Kazdopadne aut uz sem dost prodal. Staci si koupit novy auto a pokud neni zadny misto v garazi, tak hra sama vyzve jestli chci neco prodat. Dam YES a vyjede list se vsema mojema autama, kde jednoduse zaskrtnu ty ktery chci prodat a potvrdim. Kdyz jsou prodany, tak se to tusim znova dotazuje, zda to novy auto fakt koupit, takze se nakonec ani koupit nemusi. (kdyz vyhrajete novy auto, tak bohuzel nabidka na prodej neni a hra pocka dokud neni v garazi misto a az potom vam ho doruci).

Jinak muj nick ve hre je FLASH. Zatim mam nahrato 22%. Jsem na levelu Expert (neco kolem 600 000 bodu). Aut mam aktualne 10. Z toho asi nejvetsi perly jsou dva Fordy Shelby Concept (GR1 i Cobra) jeden stoji milion a druhej rovnou dva. Oba upgradnuty na treti level. Jo a vcera sem uhral dva World recordy(nejrychlejsi ze vsech hracu co to kdy jeli) ve "speed zavodech" (ty jak se projizdi co nejrychlejc kolem kamer).

I kdyz sem neustale v online modu, tak multiplayer zavod sem zatim zadnej nejel. Urcite bych nejakej sraz udelal. I kdyz s casem na tom nejsem nejlip. Akorat vcera sem u toho hezkejch par hodin prosedel az asi do ctyr do rana. Fakt me to chytlo :)

f-007
25.03.2007, 11:42
lidi gdyz mluvite o srazu rad bych vam doporucil jeden moc fajn podnik pro mladez jmenuje se majak je sice krestansky zalozeny ale je tam uplna volnost dje to vesklepe krasne zrekonstruovanym je tam bar ,cajovna,kompy a pristum na net ,lezecka stena a vse tam je v poho.
tak kdyz budete chtit tak se muzete sejit je to super...
tak kdyztak piste...

Brento
25.03.2007, 11:44
Prodej auta: Jestli je nekde primo polozka na najeti do nabidky na prodej auta, tak sem ji teda nenasel (presto verim, ze nekde to schovany je).

Kazdopadne aut uz sem dost prodal. Staci si koupit novy auto a pokud neni zadny misto v garazi, tak hra sama vyzve jestli chci neco prodat. Dam YES a vyjede list se vsema mojema autama, kde jednoduse zaskrtnu ty ktery chci prodat a potvrdim. Kdyz jsou prodany, tak se to tusim znova dotazuje, zda to novy auto fakt koupit, takze se nakonec ani koupit nemusi. (kdyz vyhrajete novy auto, tak bohuzel nabidka na prodej neni a hra pocka dokud neni v garazi misto a az potom vam ho doruci).

Jinak muj nick ve hre je FLASH. Zatim mam nahrato 22%. Jsem na levelu Expert (neco kolem 600 000 bodu). Aut mam aktualne 10. Z toho asi nejvetsi perly jsou dva Fordy Shelby Concept (GR1 i Cobra) jeden stoji milion a druhej rovnou dva. Oba upgradnuty na treti level. Jo a vcera sem uhral dva World recordy(nejrychlejsi ze vsech hracu co to kdy jeli) ve "speed zavodech" (ty jak se projizdi co nejrychlejc kolem kamer).

I kdyz sem neustale v online modu, tak multiplayer zavod sem zatim zadnej nejel. Urcite bych nejakej sraz udelal. I kdyz s casem na tom nejsem nejlip. Akorat vcera sem u toho hezkejch par hodin prosedel az asi do ctyr do rana. Fakt me to chytlo :)jj sem na tom skoro stejne, mam temer 2% :lol:

shadow.wizard
25.03.2007, 11:58
lidi gdyz mluvite o srazu rad bych vam doporucil jeden moc fajn podnik pro mladez jmenuje se majak je sice krestansky zalozeny ale je tam uplna volnost dje to vesklepe krasne zrekonstruovanym je tam bar ,cajovna,kompy a pristum na net ,lezecka stena a vse tam je v poho.
tak kdyztak piste... :lol: My sme hovorili o online zraze nie o posedeni v nejakom krestankom zalozenom podniku :lol:

LukDM
25.03.2007, 11:59
tak kdyztak piste...omg co to sem pleteš za blbosti! :shock:

f-007
25.03.2007, 12:16
ok sry ja nemel predstavu...:oops:

evil.bulk
25.03.2007, 12:24
jinak nasel sem dalsi vec, kterou vyvojari dost pos*ali :lol: Vsechni letiske maji nejaky divny podklad a kdyz vjedete na letiste tak jako by ste jeli po trave,kdyby to bylo jako normal cesta tak by se tam poradali porad nejaky zavody :D to by bylo supa :D :lol:

myschoo
25.03.2007, 12:26
lol ludia sa valam po zemi :lol: :lol: :lol: :D

AngerCZ
25.03.2007, 13:03
jsou tam i motorky?? :)

evil.bulk
25.03.2007, 13:15
jsou tam i motorky?? :)ne,ale i kdyby tam byli tak by byli na nic :D

Brento
25.03.2007, 13:19
jsou tam i motorky?? :)ne,ale i kdyby tam byli tak by byli na nic :DNo na Xboxe, PC a ostanich plattformach byly na pi*u. Sam sem byl zvedavej jak se s tim na PSP vyporadaj a ono tak :lol:
Nevite k cemu sou ty body co ziskavate za jezdeni a zavody?

Brake
25.03.2007, 13:22
ty body sou k tomu ze podletoho kolik mas bodu takj takove mas hodnoceni dyz mas pod 100000 tak si rookie pak nad 100000 si amateur a pak dal nevim tam sem se este nedostal :D jo a jak nekdo psal ze mu tam chybi audi a ferrari tak audi tam je :) sice nevim jestli se da nekde koupúit ale jel sem proti audi zavod v germany klubu :)

evil.bulk
25.03.2007, 13:23
jsou tam i motorky?? :)ne,ale i kdyby tam byli tak by byli na nic :DNo na Xboxe, PC a ostanich plattformach byly na pi*u. Sam sem byl zvedavej jak se s tim na PSP vyporadaj a ono tak :lol:
Nevite k cemu sou ty body co ziskavate za jezdeni a zavody?to je asi nejake hodnoteni,vola sa to master points a kdyz se pripojis na internet a das v domecku statistiky tak mas ty body a umisteni ve svetove tabulce (asi :lol:) :D ja mam uz 500,000 :D

Brento
25.03.2007, 13:27
Nevite k cemu sou ty body co ziskavate za jezdeni a zavody?to je asi nejake hodnoteni,vola sa to master points a kdyz se pripojis na internet a das v domecku statistiky tak mas ty body a umisteni ve svetove tabulce (asi :lol:) :D ja mam uz 500,000 :DPedpokladam, ze uz mas nahrano, alespon 10 hodin..ze jo? :D

Damp
25.03.2007, 13:36
Jo Audi tam je. Je to TTcko. Jedno me stoji v garazi (bohuzel jen te virtualni). Da se koupit v obchode v severni casti ostrova. Ferrari tam nejsou. Ale McLereny jo.

Ty body (master points), jak uz tu nekdo napsal, urcuji vykonostni tridu zavodu kterych se hrac muze ucastnit.

do 100 litru - rokie (trida aut E)
do 250 litru - amateur (D)
do pul milionu - pro (C)
nad pul milionu - expert (B)

Dal sem se nedostal. Predpokladam, ze ale dalsi meta je milion master bodu a auta class A.