Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PES 2009 Demo


Mc7Matt

Recommended Posts

Jo, podle mě to jde od BESTOVNí hry pomalu na hranice velké arkády...mě se tento ročník vůbec nelíbí..s každou sérií je to právě opak FIFY..FIFA začinala jako arkáda a proti PES neměla dříve šanci, ale čím vyšší ročník, tím je ta simulace reálnější, například FIFA 09 je fakticky BOMBA..tím myslím konzolovou verzi hry(XBOX360,PS3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, podle mě to jde od BESTOVNí hry pomalu na hranice velké arkády...mě se tento ročník vůbec nelíbí..s každou sérií je to právě opak FIFY..FIFA začinala jako arkáda a proti PES neměla dříve šanci, ale čím vyšší ročník, tím je ta simulace reálnější, například FIFA 09 je fakticky BOMBA..tím myslím konzolovou verzi hry(XBOX360,PS3).

přesně a ještě mě dorazilo menu které se mě zdá na fotbal hodně nevkusné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pro Evo je a bude lepší než FIFA než se EAsports naučí dělat pořádně sportovní hry. Fifu 09 sem nehrál a posudím tyto dva ročníky až budu mít možnost si zahrát. Jinak Fifa 07,08 bylo to samé grafika, hratelnost, realita pohybu. AI prostě tragedie narozdíl od PES 08..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to jsem čekal, že přijde taková odpověd, já neříkám, že je to špatnej fotbal, a PES 2008 asi bylo lepší než FIFA 08, ale devítka se nemůže z fifou srovnávat(já osobně jsem kromě menu v pes 09 nic rozdílného nepoznal od pes 08). Každý má rád to svoje pravé ,,ořechové" nijak to neshazuji, ale i největší portály o hrách(například IGN) prohlásili, že je to nejlepší fotbalová hra za posledních 10 let a to už není názor amatera, ale toho, který serie fotbalu hraju již od počátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu