Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tony Hawk´s pro skater ???


grzibO

Recommended Posts

jasne ze funguje..staci pohladat na warfore a mas to... skusim to to niekde pozriet...

toto by malo byt na ps2

Pcsx2 jediný funkční ps2 emulátor.Verze 0.92 slibuje plně hratelnou Final fantasy X a možná i FFX-2 a možná další.

ps2

http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/ps2/pcsx2/pcsx2_07.zip

psx

http://www.epsxe.com/files/epsxe170.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si konzoli i já to musel udělat kvuli Tony hawkovi :)

No kvůli Hawkovi jsem si koupil PSP,ale nehraju na tom,protoze to ovládání je na 2 věci!...Hrál jsem Hawka asi 6 let,a (né,že bych se chtěl chválit)ale jde mi to dost dobře!..Ale kdyz jsem to skusil na PSP nebo u kámoše na PS2 tak jsem to nevydrzel a vy**** jsem se na to!....Hawka jedině na klávesnici,kde používám 7 prstů!...Na těch konsolích se používá maximálně 4(a z toho jsou 2 nejdůležitější PALCE,které jsem na PC nikdy nepoužíval)!

Takže na konsoli to hrát nebudu!Je to učení od základů!:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kvůli Hawkovi jsem si koupil PSP,ale nehraju na tom,protoze to ovládání je na 2 věci!...Hrál jsem Hawka asi 6 let,a (né,že bych se chtěl chválit)ale jde mi to dost dobře!..Ale kdyz jsem to skusil na PSP nebo u kámoše na PS2 tak jsem to nevydrzel a vy**** jsem se na to!....Hawka jedině na klávesnici,kde používám 7 prstů!...Na těch konsolích se používá maximálně 4(a z toho jsou 2 nejdůležitější PALCE,které jsem na PC nikdy nepoužíval)!

Takže na konsoli to hrát nebudu!Je to učení od základů!:psp:

To máš pravdu mě jde TH na PC i na PS3 i na PSP,je to asi tím že na PC to umí každej a na konzoli jsem se to naučil tak,že jsem měl jako jeden z prvních Playstation 1 a k tomu jednu originální hru TH a tak jsem se to naučil,protože jsem nic jinýho neměl jen jednu konzoli jednu hru ani PC nic,odté doby to už umím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu