Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ventrilo??ip gareny za 150crd


kingondra007

Recommended Posts

čau mam takovi problem něco pres měsic už hraju dotu a celkem my to de a chtěl bych do klanu tam ale potrebuju ventrilo a pomně to chce ip adresu servru ja hraju pres garenu a nikde to nemužu najít neznáte někdo to ip jestli jo trak tomu kdo my to nepiše dam 150crd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem dislektik takže mam ulevi i na diktati ve škole takže sry no

dysleksie je porucha cteni ... nevim co to ma spolecneho s pravopisem - i dyslektici muzou umet dobre pravopis(vim to , moje mamka je ucitelka na zakladni skole a o problematiku se velmi dohloubne zajima)

Jinak co se tyce pravopisu tak ja taky nejsem dokonaly (viz moje letosni vyhra v cenach fora) , ale tvuj pravopis je primo udesny (hlavne co se tyce I a Y)

Ale jestli jsem se te nejak dotkl tak se omlouvam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravopis s dislekcii nema nic spolecneho! Pravopis je o uceni, pokud nejsi idiot a jsi schopny ucit se, pak nevidim duvod ze sebe delat idiota.

Pokud to je ovsem recese a pises naschval kazde i/y jinak, tak to ok, fakt se ti to dari, protoze to zamenujes opravdu skoro vsude.

Ale k tematu.. Stahni ventrilo, nainstaluj a pozadej o IP serveru.. Co to je za hovadinu, ze aby jsi mohl hrat, tak tu IP musis zjistit.. Mozna stoji za zvazeni, jestli te tam chteji.. jestli ti to nerikaji ve smyslu: "Jestli to nechapes, tak te tu nechceme.." ;)

To Rixcz: Disgrafik pise necitelne (kdyz pise ruco) a zapomina na pismenka a na hacky carky (taky jen ruco).. S pravopisem to nema spolecneho nic.. Nekolik disgrafiku znam. A 14? To neni vymluva v tomhle veku by uz mel psat solidne.. A s tim klientem jsem to psal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators

On urcite myslel disgrafik, takze jste idioti vy, co se do nej navazite, navic kdyz je mu 14. :P

Tim ze potrebujes ventrilo pro vstup, mysli urcite jen klienta. Potrebne udaje ti po vstupu daji.

To Anonym: Kdo se ma v tech odbornych nazvech orientovat. Myslel jsem Dysortografii. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu