Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MMORPG II room


TyraniusXf_M00N

Recommended Posts

:!:Vítám vás v tomto tématu, chtěl bych aby se rozhovory týkali jen Lineage II (dále už jen L2) a ostatních Online RPG (MMORPG) např. WoW, WoW BC, WO(Warhamer online),..

:)Chtěl bych vědět kolik lidí tyto skvělé hry hraje, a popřípadě kde, navzájem si můžeme pomáhat a radit si (nikdo není dokonalý:ziped:).

:arrow:Pokud byste chtěli přispět do této diskuze svým příspěvkem napište v něm jaké RPG (u L2 jaký Chronicles)a na jakém serveru (nějaké info , rate + výhody)

:idea:Pokud potřebujete nějakou radu nebo doporučení serveru stačí napsat , někdo se ozve :)

___________________________________________________

Já hraji jak WoW BC tak L2 :

WoW BC hraji na WoWbeez.com (3 server) cbh.jpg, je zde velká česká komunita a je tu HIGH rate (70 lvl se tu dá udělat do 4 dnů), nejlepší sety brnění sou k dispozici po vybojování v aréně , hodně Q a skvělí GM team (1000+ online denně)

,ale spíše jak WoW BC si radči zaklikám na L2 :)

měl jsem poměrně dobrý server Posterus viz popis:

Lineage 2 Posterus: Interlude PVP / PK server.

Raty:1501x

RateXp - 1501x

RateSp - 1001x

PartyXp - 2x

PartySp - 2x

Drop Aden - 350.

Enchant:

Enchant max - 200

Enchant save - 20

Šance:

Norma Scrollsl: - 95%

Crystal Srolls - 97%

Blessed Scrolls - 99%

Zajímavosti, NPC a další:

NPC FullBuffer

GM Shop - No Grade až S grade

Olympiáda

Class Master

Globak Gatekeeper

Nobless k zakoupení

Spousta Eventů díky schopnému EM

Doplňky:

Epic Wings (Křídla)

Dynasty Armor

Dynasty Weapons

Custom Tattoo

Farmící lokace s mnoha silnými monstry

Drop - Festival Adena, Adena, A až S věci

,ale bohužel ho nedávno zrušili :cry: tak jestli o nějakém interlude high rate víte písněte pls zde do tématu :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem mnoho MMORPGček, až po fps je to můj nejoblíbenější herní žánr. Seznam her co jsem hrál naleznete zde: www.xfire.com/profile/puracz . Dlouho jsem nic nehrál (až na Warhammer, ten je úžasný) , jelikož nebylo moc času (hlavně díky škole) , ale teď zkouším trial The Saga of Ryzom a pokouším se svoji postavičku levelovat do lvl 20 ve všech směrech do Vánočních prázdnin a pak uvidím. Nejspíše si asi zaplatím Warhammer, jelikož mě nesmírně chytl, ale musel jsem skočit kvůli nedostatku času, ale kdo ví, zda mě The Saga of Ryzom nezačne bavit více. Myslím ale, že ne, jelikož moc hráčů už nehraje a na Xzone.cz hra pořád stojí 1900Kč. :/ Je to jako čekárna na Warhammer a mně to vyhovuje :p . Šileně se už asi měsíc na vstup do hry těším. Moje nejoblíbenější MMORPGčka byly asi EverQuesty. Jak jednička, tak dvojka. Jednička už je stará skoro 10 let! a stále je skvělá, spíše určená pro hardcore hráče, dvojka je oproti tomu taková odreagovačka. ;) Také jsem dost ujížděl na MapleStory (ale to jsem byl ještě dosti mladý :) ) , které jsem hrál od října 2006 (to mi bylo 10 :p ) a žánru MMORPG jsem se začal věnovat v dubnu 2007, první placená hra byla Final Fantasy XI. Od té doby jsem zkoušel mnoho neplacených MMORPGček (kromě MapleStory mě bavilo Hero Online) a dále mnoho trialů (když jsem měl ještě čas) . Jediná hra, která mi vysloveně nešla, bylo Eve Online. Rád bych si to někdy později zahrál, mé znalosti angličtiny už jsou mnohem lepší a pak konečně nastal čas EverQuestu 2, na který mě navedli dospělí IT buddies a já asi měsíc zůstal. Jelikož mě ale chytla střílečka Medal of Honor (na kterou jsem si mohl udělat téměř kdykoliv, klidně třeba jen 20 minut, což je u MMORPGček téměř nemožné něco ve hře udělat) , tak jsem přestal. Později mě tito buddies přemlouvali, ať se vrátím do EverQuestu 2, ale já chtěl zkusit jedničku. A ta mě nakonec chytla mnohem více než dvojka. Bylo to od té doby MMORPG, co jsem nejvíce hrával a i celkem aktivně (no, tak zhruba vždy na měsíc po třech, kdy jsem nic nehrál) , ale kvůli její těžkosti jsem měl dost problémů, tak jsem si vytvořil nový char. A od té doby jsem vlastně nic nehrál (EverQuest už teď přes 4 měsíce) kromě Warhammeru, u kterého jsem proseděl 2 celé odpoledne a zjistil, že tedy není čas. Tak si aspoň ve volném čase pročítám nějaké články a právě o Vánocích se mi na ty 2 týdny prázdnin hrát vyplatí. Mrzí mě ovšem, že jsem nestihl hrát pecky jako Silkroad Online a nebo Ragnaroka. No, tak to je vše, co bych o sobě a o MMORPGčkách napsal, pokud máte nějaké otázky, vložte je sem. Opakuji, že je kompletní seznam na výše zmíněném linku a nezmiňoval jsem se o všech hrách, co jsem kdy hrál. Na MMORPGčkách se mi líbí, že je zde dosti přátelská komunita a vyhýbám se tak svým vrstevníkům, kteří hrát MMO neumí. Ti se většinou angažují v FPS světě, kde se s nimi (bohužel) setkávám každodenně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si našel nový HG server ,který běží na INTERLUDE , menuje se DarkNest a zatím vapadá velmi dobře ,. každou chvíli EVENTY a super parta :) ,..

Odpovědi:

Runescape - slyšel sem hodně ale neskusil , ..časem ho vyzkouším , a písnu vám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Darknestu jsem taky chvili hral neni to tam spatne ale me osobne stvou Servery kde je max enchant vic nez 30 ale jinak good :D

jo ale dost me stvalo to ze dost lidi tam ma hlapex a podobne hacky napr jde parta do borce skoro vsichni mame veci +40 a davame mu za 120 dmg a on si nas vsechny povyndava :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hrál celkem dost Guild Wars, bohužel mě nedávno okolnosti donutily účet prodat... Teď hraju občas Grand Chase a zbývá mi ještě 17 dní trialu EVE Online, což je imho dost propracovaná MMO (:

Hrál jsem L2 i WoW a něco mě vždycky donutilo přestat hrát - L2 mě po čase nudilo, ve WoWku jsem pro změnu potkával samé čoráky... A na PK v L2 jsem taky náladu přestal mít...

Jinak jsem zkusil snad všechno - KnightOnline (za starých časů i nedávno), Silkroad Online, Zu Online, 2Moons... U ničeho jsem bohužel dlouho nevydržel - ve všem jsem tzv. forevern00b (: Akorát ty Guild Wars mě chytly na dost dlouho, abych se v nich orientoval a stal se členem jakés-takés komunity (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

MMORPG hraji asi od roku 1994-95 (pokud se o tech hrach v te dobe da rict MMORPG :D) - zacinal jsem na MUDech, MUSHech, posléze Helbreath (výborné 2D MMORPG), dále Dark Age of Camelot, Knight Online, Ragnarok, MU Online, Lineage 2, WoW (příliš dětská grafika), LOTRO a ještě jiné, jejichž název si ani nepamatuji.

Pro mě existují momentálně jen 2 favoriti:

Lineage 2 - výborně zvládnutý pvp systém a CS systém, propracovanost hry

LOTRO - vynikající oddychovka, být tam války mezi rasami o území, hrady, pevnosti apod. tak by to byla jasně nej hra na poli MMORPG, ale i plnění různých questů s partou fajn lidí je supr, prostě vynikající hra na oddych.

Ještě dodám L2 hraji na Dragon-Network - hodně lidí, pěkné bitvy

LOTRO hraji na ofic.Snowbourne - výborný server s velkou CZ&SK komunitou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
já mmo hrál,ale ne moc...ale ani wow ani lineage 2 to nebylo :D Pařil jsem ( a možná zase budu) metin 2-to už hrat nechci...ted zkoušim 4story a nostale...myslíte že to má smysl ?? nebo to prostě na lineage nemá ani zdaleka ?? :)

Metin 2 - Hroznej shit

4Story - Ještě větší

WoW - Hnusná grafika ( omalovánky ), ale dobrej systém ( obzvláště talenty )

L2 - Asi nejlepší MMO co jsem kdy viděl, ale jak už tu někdo říkal.. "dotáhly systém tý hry... atd.. hrála by se líp.. to je bez debat.."

S jinýmy zkušenost nemám..

Jedná čistě o můj názor !

A ještě dodatek.. Vím že to sem nepatří, ale zkuste si zahrát Counterstrike, nejlépe source.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu