Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte jakou hru můžu


McJirik

Recommended Posts

Moc prosim poradil by mi nekdo jaka hra by mi sla je je pecka kazdej se tu predvádi špičkovým počítačem ale velky prd akorat chce byt zajimavej

prosim doporucte hry a poslete mi pls kde bych je mohl stahnout predem dekuji za odpovedi:bash::bash:

mam procesor 1,6:bash:

Grafiku 256:bash:

ram 512:bash:

hdd 40gb:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych doporucil NFS Most Wanted , GTA San Andreas , nebo Call of Duty 2 , CS 1.6 , nevim jestli by te bavilo WoWko me sice nejak nebere ale v klidu bys ho rozjel ale je to navykovka chvily sem hral ale po tydnu sem to odinstalil :D ,Flat Out 2 ,Collin McRae 4 (nevim jestli bys rozjel aj 5 ale asi jo :)) a nebo Richard Burns Rally taky dobre auta nebo Toca Race Driver ale asi jen dvojku taky si nejsem jistej jestly by to trojku zvladalo a jinak jeste bys tak z dobrych her rozjet LoTR BFMEII to sem taky rozjel na starem pc a to sem tam mel slabsi CPU a jelo :) jen abys mel co parit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu