Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Left 4 Dead - turnaj


Kamikaze211

Recommended Posts

Ahoj, protoze si myslim ze Left 4 Dead je opravdu dobra hra a rozjede ji temer kazdy tak sem se rozhodl zalozit turnaj v left 4 dead. Hraje se 4 na 4. 4 za lidi a 4 za zombie. Pak se strany vymeni a vyhrava ten, kdo ma vetsi skore. Celkem tri kola. No kdyby nekdo nevedel o co jde tak tady je takove shrnuti.

Minimalni HW Pozadavky:

Pentium IV 4 GHZ nebo Intel Core 2 Duo nebo 1.8 GHZ AMD AThlon 3500+

1GB Ram( pro Vista 1.5 GB Ram)

Jakakoliv grafika s minimalni pameti 128 mb a pixel shader 2.0

7.5 GB Volno na disku

Novinka studia Valve – tvůrců hitů, jako Counter-Strike, Half-Life a dalších – s názvem Left 4 Dead je novou hrou pro PC a Xbox 360, v níž se do nelehkého souboje s hordami plazících se zombie a příšernými mutanty pustí až čtyři „Přeživší“.

Zasazen do období bezprostředně po dlouho-očekávané zombiovské apokalypse, se co-op herní mód L4D odehrává ve čtyřech dlouhých „filmech“ v různých městských a venkovských lokalitách.

PS: Mozna budou i nejake ceny, zatim hrajeme for fun.

Prihlasovat se muzete bud tady, nebo u mne pres PM.

Startovne je dobrovolne. Ti nejlepsi budou v "sini slavy"

Hodne stesti vam preje Kamikaze211 a GameEs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Mám jednu důležitou otázku !

To Left 4 Dead je anglická verze, je to ISO a funguje 100% ?

Stahoval jsem už 2x z různých fór , ale všechno byla ruská verze z CSmania.ru, a ta nešla spustit ... :?

Za odpoveď dám thanks ..

Co ti na ni neslo zpustit :P...popis co to dela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti na ni neslo zpustit :P...popis co to dela

Nebyla to verze odtud, byla to verze z jednoho fora a bylo to rusky, instalace atd bylo rusky a byla u toho hrozná hudba když se to inhstalovalo ... :)

A udělala se mi ikonka na ploše, ale něměla žádné logo, prostě to vypadalo jako aplikace a když jsem to otevřel, hodilo to chybu :lol:

BTW, tady ta verze je 100% funkční ? A prosim, napište postup instalace, je tam hodně složek a já nechci něco posrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu