Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP se mi zasekává


T-o-mmy

Otázka

Zdravím,moje PSP se mi zasekává při hře flat out head on. Normálně hraju, všechno funguje ale když dohraju závod tak se mi ukáže loading ale při tom loadingu se mi to sekne a dělá to pořád dokola a vůbec nic neraguje tak vždycky musím vytáhnout baterku.A pak to rozjedu znova a zase se to sekne.Co mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mě to dělá taky ale ne pravidelně, někdy hraju dlouho a pak najednou když dojedu závod se to sekne jak řikáš při loadingu...tak podržim 10 sekund tlačítko pro vypnutí (nevyndávej baterku)...jestli ti to dělá při každym loadinguzkus zvýšit FW...nebo se koukni do VSH menu na kolik máš CPU

edit: Tekken byl rychlejší, jinak já teda mám 5.00 m33-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na staršim CFW to u mne dělalo taky, po updatu to běží naprosto v pohodě, ani jeden zásek (dělalo to vždy u loadingu po dojetí závodu).

jo přesně, nedělá to po každém dojetí závodu...ale já mám 5.00 m33-4 max. můžu updatnout na m33-6 ale podle mě tam nebude rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu