Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cod 4 Nízké FPS


doommaster01

Recommended Posts

Zdravim.

Mám problém s touto hrou. Pořídil sem si notebook spustím na něj i Crysis na nativní rozlišení a většinu detailů na "průměrný" a stejně dostanu 40-60 FPS. Ale u CODa 4 se nemůžu dostat přes 30 FPS . Jinak moje sestava AMD Turion X2 2.1 GHz , Ati Radeonky 3470 + 3200 , 4gb ram . Spolužák má notebook pouze s integrovanou 3200 a dostává z coda 70 FPS.. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?

Edit: Mám 30 fps ikdyž dam rozlišení 640x480 a detaily na minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Mám problém s touto hrou. Pořídil sem si notebook spustím na něj i Crysis na nativní rozlišení a většinu detailů na "průměrný" a stejně dostanu 40-60 FPS. Ale u CODa 4 se nemůžu dostat přes 30 FPS . Jinak moje sestava AMD Turion X2 2.1 GHz , Ati Radeonky 3470 + 3200 , 4gb ram . Spolužák má notebook pouze s integrovanou 3200 a dostává z coda 70 FPS.. Nevíte někdo čím by to mohlo být ?

Edit: Mám 30 fps ikdyž dam rozlišení 640x480 a detaily na minimum.

a to je prave nekdy chyba davat rozliseni a detaili na nejmensi.U me taky gta na male rozliseni a detaili laguje a kdyz to dam na vetsi tak parada :) nepodcenuj svuj stroj a dej to navissi detaili a rozliseni aspon na 1024x786

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLS Neví někdo co s tím ? (Refresh)

A zkoušel jsi tohle?!

http://www.dutch.tym.cz/uploader/files/fpsconfig.rar

Můj vlastní fps config... nakopíruješ do

X:\....Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\"TVOJE JMENO"\

Jestli-že máš 60fps tak teď budeš mít minimálně 90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu