Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Videa


peacemaker_1

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no jo ale ja ty videa musím nakopírovat do složky 101ANV01 a když je tam mám volně tak je to přehraje a já je chci dát všechny do šložky a když to udělám tak to tu složku najde ale video zapnu a je tam : unsuported data , ale moc díky za ten program a kam si ho mám nakopírovat ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to javor: jenze ty sipmsni sou tusim ty soubory MAQ12323//proste divny cisla) . MP4 a to PSP prehraje jenom v MP_ROOT/101ANV01 nebo jak to je ...

nakopiruj to normalka tusim do GAME (tusim kdyz to stahnes tak sou tam slozky - v jedny je verze pro 1.50 kernel a druha 3.XX tak hlavne zkopiruj tu 3.XX do game ;) ta druha ti nepude zjo kdyz mas slima a nemas neco co dokaze spustit 1.5 kernel ... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to javor: jenze ty sipmsni sou tusim ty soubory MAQ12323//proste divny cisla) . MP4 a to PSP prehraje jenom v MP_ROOT/101ANV01 nebo jak to je ...

nakopiruj to normalka tusim do GAME (tusim kdyz to stahnes tak sou tam slozky - v jedny je verze pro 1.50 kernel a druha 3.XX tak hlavne zkopiruj tu 3.XX do game ;) ta druha ti nepude zjo kdyz mas slima a nemas neco co dokaze spustit 1.5 kernel ... )

jo ja vim no ze tam jsou ty cisla v nazvu ale staci kdyz to prejmenujes napr. simpson s08e05 i ten .THM soubor (obrazek) tak prejmenuj a muzes to dat i do slozky VIDEO (mam to vyzkouseny ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To Javor1991:

přejmenoval sem to a nakopíroval sem to do ms0:/Video a píše mi to corupted data ...

1)soubor musi byt v mp4

2)video muze byt chybne (setkal jsem se i s videem ve formatu mp4 a PSP mi ho proste neprehralo),zkus stahnout jiny simpsny

3)mozna ty slozky ve kterych ty simpsnovy chces tam delaj neplechu

4)zkus update FW

5)uz nevim xD

video jde na kazdym PSP takze chyba bude v nijake malickosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu