Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WIFI Max


Nalim

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • 0
Pokud dobře čtu tak jsi k tomu dostal cd s programem, tak bych to asi nejdřív nainstaloval a nastavil v pc :D

Další chytrák, soft obsažený na CD neumí udělat ze zařízení korektně AP pouze přes to stahuješ data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co máš za windows?

windows xp

Pokud dobře čtu tak jsi k tomu dostal cd s programem, tak bych to asi nejdřív nainstaloval a nastavil v pc :D

n cd jsem nedostal ... nemam to koupeny z kramku koupil jsem to v aukru :(

EDIT:tak jsem to nainstaloval uz mi to i PSP naslo :) ale kdyz jdam test tak asi za 30 sekund mi to napise : A connection error has occurred.The attemp to obtain the IP address timed out. Connection Name WLAN_AP_0

SSID WLAN_AP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

štěstí, že máš xp, protože na vistě to dost blbne, škoda, že ti k tomu nedali i instalační cd, protože je tam nejenom soft na přenos souborů, ale také automatické nastavení, ale neva, zkus to manuálně, pamatuji si, že mě to nešlo, když jsem měl ten kapkový modem od O2 nevím proč, ale jak jsem si pořídil router (bez wifi), tak mi to jelo už v poho. Tehdy mi to házelo stejnou chybu i když jsem vše manuálně nastavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu