Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jde udělat potisk na PSP?


AlexXx

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesně tak. ten motyv je už z výroby. močná by to šlo udělat. Když by jsi udělal šablonu, přestříknul to barvou, nechal zaschnout, sudlat šablonu, a potom přestříkal lakem, ale určitě to nevím. Nezkoušel jsem to. V práci j sem kámošovi přestřikoval kryt jednou barvou a dělal proužky. Tak fakticky nevím. Ale rozhodně se ti to nepovede takhle skvěle a do detailů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak si tam dej nalepku... :D :D ja to zkusil a vypadalo to celkem dobre.. normal cerna nalepka s pruhlednym pozadim nemusis ani kupovat celej skin.. ja to tam dal ale pak zas sundal protoze mam rad jednoduche veci a to se na meho milacka nehodilo .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přesně tak. ten motyv je už z výroby. močná by to šlo udělat. Když by jsi udělal šablonu, přestříknul to barvou, nechal zaschnout, sudlat šablonu, a potom přestříkal lakem, ale určitě to nevím. Nezkoušel jsem to. V práci j sem kámošovi přestřikoval kryt jednou barvou a dělal proužky. Tak fakticky nevím. Ale rozhodně se ti to nepovede takhle skvěle a do detailů.

Hej dobrej napad.:), ale celkem se toho obávám.To je risk.Když se to nepovede.:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když se to nepovede přestříkáš to uplně celý :D a máš to

Jasná a co bych z te simpsons edice měl?:cheesygrin:

Nebo je ještě jedna možnost, nechat si to vygravírovat laserem, běžně se gravíruje na noťasy atd, akorát to bude dražší, ale bude to vypadat drsně.

Už mi to taky říkal marek.Nemohl bys mi dát nějaké informace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. mazec to je ale vyjde to docela draho, když dáš několik stovek za obrázek. (na druhou stranu máš originální věcičku)

2. obrázek si sám nevytvoříš, protože se tvoří pomocí vektorů, takže si musíš bud vybrat u nich nebo jim poslat obrázek jaký chceš v běžném formátu jpg,png,bmp atd a oni za poplatek ho předělaj na požadovaný formát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
měl sem známého , a ten tyhle positky dělal , nějakejma speciálníma barvama a pistolou.. ale vypadalo to nádherně , měl sem od něj telefon takhle nastrikanej , pokud chceš tak se ti pokusim zjistit jak se to jmenovalo ...

ok napis mi kontakt na pm nebo někam diky.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak Alexx jestli do toho gravirovani půjdeš hod mi tady pak prosím foto. Jinak můj tatík se věnuje lepením plastikových modelů a má stříkací pistol profesionálí stála tak 5000Kč takže není problém.. bare¨v má fakt hodně,dost se tomu věnuje. A ještě něco podle mě to gravírování je drahé, jen za obrázek, to si radši nastříkej nebo radši už samolepku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak Alexx jestli do toho gravirovani půjdeš hod mi tady pak prosím foto. Jinak můj tatík se věnuje lepením plastikových modelů a má stříkací pistol profesionálí stála tak 5000Kč takže není problém.. bare¨v má fakt hodně,dost se tomu věnuje. A ještě něco podle mě to gravírování je drahé, jen za obrázek, to si radši nastříkej nebo radši už samolepku...

Uvidím.Teď jsem dělal návrh.Jinak mám tu edici a nechci a bych si ji nějak zkazil, kdybych mel obyč psp tak bych se tak nebál. koupím novej kryt, sice za 900Kč nebo kolik stojí, ale na simpsons edition by se dlouho zháněl kryt.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu