Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s ISO


Kony.cz

Otázka

Recommended Posts

  • 0

no ctu si ten popis instalace a je tam napsano, ze pri instalaci se to zepta jestli lite verzi nebo full ale me se to na nic neptalo a hned to instalovalo... a asi tu lite... co ted stim ???

Zkousel jsem znovu instalovat 5.02 ale pri spusteni mi to pise ze uz 5.02 mam a hotovo.. a starsi verzi frimware taky nemuzu instalovat. PLEAS POMOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud to tam davas spravne, tak ti nezbyva, nez pockat na dalsi update CFW, anebo si nechat preflashovat PSP.. Tva blbost, kdyz nemas pandoru, nemas experimentovat s "nekvalitnima" custom firmwareama. M33, pozadmo Dark_AleX se CFW venuje dost dlouho, vydava updaty a GEN jsou defakto jen kopirky, nevim, proc jsi tak nutne potreboval 5.02 GEN-A, narozdil od 5.00 M33 - 6 .. tvuj problem, pokud nejde ani recovery flasher, tak downgrade bez pandory nedas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj mam FAT.. .recovery menu me nejde spustit.... pise mi to " This game cannot be started. The data is corrupted." Ale tedka jksem nasel ze by to mohlo jit pres XMB, ale nevim jak na to http://www.pspmod.com/forums/firmware/46148-help-5-02-gen-lite-full.html

Ale nemam tuseni jak to XMB nainstalovat. stahl jsem Download: [neoficiální CXMB plugin pro 5.02 GEN-A] , a celou slozku nahral do rootu karty, a potom v PSP ve hrach se mi zobrazili dve polozky RTU Installation CXMB ale taky nejde spustit, pise tu samou hlasku o This Game cannot be started. a potom druha polozka New PSAR Dumper a to taky nejde spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj mam FAT.. .recovery menu me nejde spustit.... pise mi to " This game cannot be started. The data is corrupted." Ale tedka jksem nasel ze by to mohlo jit pres XMB, ale nevim jak na to http://www.pspmod.com/forums/firmware/46148-help-5-02-gen-lite-full.html

:):)víš vůbec jak se dostaneš do recorvery? tam se dostaneš tak že držíš při zapnutí tlačítko R...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
jj mam FAT.. .recovery menu me nejde spustit.... pise mi to " This game cannot be started. The data is corrupted."

Nechápu co tu píšeš. Buď Recorvery spustíš nebo né. Při zapnutí PSP podržíš R a naběhneti, pokud ne, tak to máš blbý.

Nijak by to tu už nerozvijel.......

Je to tvá blbost. Team Gen-A neni osvědčenej a ty do něj hloupě vlezeš. Nijak než přefleshovat PSP to neuděláš.

Prostě si šlápnul vedle, znovu flash PSP pomocí Pandory........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu