Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekají se mi hry


Booby

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak mne se treba trosku posekne GTA Liber city stories ,ale jen když zmenim stanici radija a vtu chvila zacne UMD nacitat tak je tak na vterinu prerusena plynulost ,ale myslis si že u tebe to sekani bude asi mnohem vetsi co ?jak jiz bylo recene opatrne zkus vycistit layser u mechaniky ...nebo vycisti UMD disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty si nahravas do psp 300 hry?? to asi myslis dema ne?? jinak k tomu sekani nevim co rict.. ja to tak mel u GTA VCS treba ze jsem mel kolem sebe 10 policejnich aut vsechny blikaly a strileli po me swat a jeste vsechno bouchalo tak se mi to sekalo docela no.. :D ale to je asi normalni.. nwm co poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ja mam psp tejden takže mechanikou to podle mne nebude , proste je to podle mne normalni UMD zacne nacitat tu stanici radia u GTA a tim se trosku prerusi plynulost ,ale nic hrozného ...spíš mi u toho GTA vadí že to oproti PS2/PC verze mi pripada ze jeźdejk ty auta docela pomalu ,ale pak brzdim stejne pul roku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu