Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hapalo psp


letalis

Otázka

Cau...vcera kdyz jsem sel ze skoly tak jsem si dal nutne psp do batohu...samozrjme me sejmul naky borec na chodbe kdyz sem vychazel ze dveri...spadl sem na zada atd.............dosel jsem do ma rekl jsem si ze si zahraju..a najdenou nic...Zmackl jsem on a jenom to probliklo....Kdyz to dam na nabijecku tak se to nabiji ale kdyz dam start tak nic jenom blik zelena barva....Nemam ho v zaruce kupoval jsem to v prosinci 2006 psp fat-1004

Nemam to zkusit otevrit a zkontrolovat jestli se tam neco neuvlonilo?

Vyndal jsem baterii na 10 min nic,vyndal jsem baterii a dal jsem to na nabijecku taky neslo zapnut jenom to zas probliklo

prosim o rady..

jinak tu zarucni pasku nemam roztrhlou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi nemáš moc na výběr, protože i kdyby se ti podařilo PSP reklamovat, daj ti zpátky už jedině to s tou novou, neflashnutelnou deskou. Takže bych na tvým místě asi nejdřív zkontroloval kontakty, ale napřed bych určitě počkal na radu někoho zkušenějšího, než jsem já! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jojo ted jsem psal pred chvily jednomu z hodonina ale jeste neodepsal...jinak mohl by se mne nekdo kouknut po nejakem servisu na jihu moravy?nejlepe okres zlin,hodonin,slo by i brno...zkousel jsme to zadavat do google maps ale proste nic sem nenasel ani v seznamu..tam jsme nasel jen praha,liberec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
xD..No jo no...A hele já sme bouchnul s psp o zeď a vůbec mi nefunguje podsvícení v pspčku..Ani když jsme tam dal novej display tak nic..pomůže když se zeptám v sony?

No tak to chce novou zakl desku :D protoze to mas v pr*takovou tu mensi dirku na ten plochy kabel (neim jak se to menuje (a sou tam dva jeden sirsi a jeden takovej hodne uzkej a ten uzkej je podsviceni)) zkus si s tim nejak pohrat jestli to naaahodou jenom blbe nezapojili. A zeptej se spis v playcentru na andelu :) a nebo napis ice2222 (neim kolik dvojek :D) ten by o tom mel neco vedet :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo presne to ti chce rict... reklamace vsech ceskych obchodu se vyrizuji na slovensku a tam se to neopravuje. posilaji se rovnou nove kusy!

pokud si myslis ze ti to budou opravovat, tak to zkus. borec z brna, ktery posledne neveril tomu co sem psal, a poslal to na reklamaci, uz ma neflashnutelne psp a ma smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to chce novou zakl desku :D protoze to mas v pr*takovou tu mensi dirku na ten plochy kabel (neim jak se to menuje (a sou tam dva jeden sirsi a jeden takovej hodne uzkej a ten uzkej je podsviceni)) zkus si s tim nejak pohrat jestli to naaahodou jenom blbe nezapojili. A zeptej se spis v playcentru na andelu :) a nebo napis ice2222 (neim kolik dvojek :D) ten by o tom mel neco vedet :).

Jo,tam sem kupoval ten display..xDA půjdu ho asi vrátit a pspčko prodám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nejspis mas v pr* display...

Eridan: No ty si vocas :DMa psp fat omg... :dozey:

kdyby mel v prdeli display tak psp neproblikne ale zaplo by se i zvuk by jel bez problemu a vsechno by fungovalo jen bez displaye proste :dozey: mam to odzkousene protoze kdyz sem mel psp rozebrane a mel sem display venku odpojeny od zakladni desky tak psp nastartovalo kdyz sem ho zapl bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu