Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lineage 2 - server


Leny

Recommended Posts

Zdar lidi rozhodl jsem se udelat server pro hru Lineage 2 nejspise Kamael

a zajimalo by me, jestli by mel nekdo zajem pomoci mi stim. Myslim tim delat GMko na serveru atd...a jestli by treba nekdo neudelal web [samozrejme za nejaky ty credity]

vsem co se ozvou dekuji [ozvete se bud v tomto topiku nebo na ICQ: 377524879]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to blize specifikuj. Pujde o CZ nebo o mezin. O high rate nebo low rate. Uz si nekdy delal server? Bude to L2j?

Servery uz sem delal nekolikrat pro ostatni lidi...ano bude to L2j nejspise low rate a CZ

EDIT:// mozna by se mohla vyzkouset i L2Adena, ale prej je mnohem slozitejsi na pochopeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jestli uz s tim mas skusenosti a vis jak se takovy server dela tak bych do toho taky sel. Hral jsem lineage asi od C2 az tedka do gracia part 2 (to uz jen high rate). Od C2 do Kamael jsem hral aktivne, pak jen kdyz mi nejaky stary kamos prekecal na to abych nekam sel hrat. Tohle bych ti napsal do ICQ, ale nemas ho nikde napsany takze tak. Pokud mas zajem tak se muzu zapojit.

PS : Nebude lepsi udelat gracia 2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně za ten server nesmíš brát peníze, už jeden člověk si za to šel sednout (zrovna server Lineage 2 tuším) a dostal takovou pokutu, že jediné vysvobození je hodit si laso.

To ani nemam v planu ;)

takovy servery krachujou

a v tom zbytku co si psal mas celkem pravdu, ale ze zacatku se da sehnat neco volenjsiho a kdyztak potom az se to rozjede neco vic namakanyho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm ja bych taky pomohl treba v propagaci.. Hraval sem L2 taky na 25x ratu a docela me stvalo to ze kazdej mel dualbox ( 2 az 8 klientu a mel boty atd ) a este vic me stvaly boti a hacky atd proste proto sem prestal hrat L2... A jenom C6 ty sou nejlepsi nejsou preplacane a jsou dobre.. Jak to je vic jak C6 jeto uz moc preplacane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu