Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WiFi pomoc !!


CHaoZY

Otázka

Zdravím, potřebuju poradit s wifi na PSP. Doma mam vlastni AP a z mobilu i ze vsech notebooku se na nej da pres wifi pripojit, takze to bude nejspis v PSP, protoze jsem zkousel i wifinu v KFC. Vždycky mi to najde ted router, pripoji se k access point ale u obtaining ip address se sekne a napise to "A connection error has occured. The attempt to obtain the IP address timed out". A ikdyz sem doma napsal svoji IP a DNS z openDNS, tak to stejne neslo ... nevitec co s tim ? :cry: Pls spěchá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím, potřebuju poradit s wifi na PSP. Doma mam vlastni AP a z mobilu i ze vsech notebooku se na nej da pres wifi pripojit, takze to bude nejspis v PSP, protoze jsem zkousel i wifinu v KFC. Vždycky mi to najde ted router, pripoji se k access point ale u obtaining ip address se sekne a napise to "A connection error has occured. The attempt to obtain the IP address timed out". A ikdyz sem doma napsal svoji IP a DNS z openDNS, tak to stejne neslo ... nevitec co s tim ? :cry: Pls spěchá

skus skratit heslo site, u me to pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu