Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pokazilo sa mi PSP


kloaka

Otázka

Cus, chcem sa spytat ci mi neviete poradit co mam robit. Kupil som si pred 3 rokmi psp fat, flesol som ho a pred mesiacom sa mi zacalo spomalovat. hry mi zacali sekat a v menu vsetko nacitavalo velmi dlho. Nezapol som ho asi mesiac, dnes som ho nabil, vsetko islo uplne super. Ked som si chcel nahrat novu hru, zistil som ze moja 4gb karta ma len 23 mb vo windowsoch. Dal som format karty, nic sa nedialo a len mi vyskocila cervena obrazovka so serious error a ze mam zaniest psp do opravy.

Poradte co mam robit a co je najrozumenejsie riesenie. Diky moc. veeelmi nestastny kloak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No skusal som si spravit pandoru, ale moj problem je ze psp nejde zapnut. iba nachvilku zasvieti dioda a zhasne. bez baterky tiez nejde pustit s kablom v zastrcke. Stiahol som si psp pandora deluxe ktora by to mozno vedela spravit, ale neviem ako mam vybrat svoje PSP ked ho windovs nevidi...to je zatial moj prvy problem. skuste mi prosim poradit cim presne mam zacat (naprosto presne) a ja si uz nejak poradim. diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyz ti nejde zapnoput PSP tak si pandoru nevytvoris... budes muset zajit za nekym kdo ti to FLASHNE. sam si to neudelas. leda ze by sis od nejakeho kamose pujcil psp ktere jede a na nem si udelal pandoru (servisni baterku)... pak teprve budes pomoci pandora deluxe vytvaret MMS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu