Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dobry letecky simulator?...


west--

Recommended Posts

diky za tipy .)

ted litam Flight Simulator X demo a celkem me to chytlo :) ..asi sosnu plnou :X

jen skoda, ze neni zadny poradny novy simulator s vojenskymi letouny a hi grafikou..

naposled jsem se ulitaval na F22, ale ted kdyz to pustim.. chce se mi z ty grafiky brecet :)) a to si pamatuju jak to pro me kdysi byly graficky orgie xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si u toho flight simulatoru dal poprve vsechno na max a stejne neni o co stat... treba texturu letadla, krajiny a oblohy jsem nechal na max... ale mit tam spousty aut a domu vypdada dost komicky, kdyz jsou detailne na "ctvereckovy" texture terenu.

jinak je to fakt masaker, jak se muze vsechno :D

vysadit jeden z motoru, otevrit kokpit za letu atd.. zatim litam s douvrtulakem a neveril bych co vsechno v sobe ma :)

jeste tolik pacek k prozkoumani.. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Zdravím, nechtěl jsem zakládat nové vlákno, když už tu je.

Moje požadavky, hledám něco, kde bych si zalétal (asi simulátor) a potom něco, kde si můžu zahrát dobře po multiplayeru (střílečka).

Mám rád sporotvné letadla, proudové a sem tam něco z WWII.

Kolegové radí Microsoft flight simulator a Sturmovnik IL-2.

Nicméně, hlavní požadavek je - podpora knyplu, plynové páky a pedálů - chci to mít trošku reálnější. Vybral jsem si set od Logitechu.

Mno a sestava na které by to mělo běžet:

CPU: Intel core i5

MB: Gygabite P55-UD3R

RAM: Corsair 4GB 2000MHz DDR3

Grafika: ATI Radeon 5750 1GB DDR5

Protože se v tomhle vůbec neorientuju ... (nadchlo mě to až potom, co jsem zkusil reálný simulátor Live for speed spolu s volantem a s řazením do H, že létání bude určitě také o kus dál, pokud tam budou reálnější ovládací prvky, než jen knipl).

Děkuji za pomoc a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bys řekl na tohle ?

http://pc.hrej.cz/recenze/heroes-over-europe-2844/

Kamoši to hrají a tvrdí že je to dobré

A netušíš, jestli to kámoši létají na joystick + pedály + plynová páka ? Je mi jasné, že jen joystick fungovat bude :-) ... ale pro mě je důležité, aby tam fungovaly všechny ty věci ;-) ... jinak mi to přijde nudné :( ... koukal jsm nato, vypadá to nenáročně ... a snad i hratelně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu