Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy se zobrazením her


Fal

Otázka

Mám otázku zda je normální že se mi u některých her deformuje jeden z okrajů na LCD (celá řada nebo sloupec)? Jako by byl obraz 481x272 a nebo 480x273 a okraj se sroloval přes již zobrazený řádek/sloupec. Třeba u EUR verze Prince of Persia Rival Swords se to semele s horním řádkem. A je to ruzný, neni to třeba konstantně v celý hře, děje se to třeba i jen při FMW sekvencích nebo při loadingu. Ale vždy na stejnym místě, zkoušel jsem sosnout EUR/USA ruzný verze jedný hry a uplně to samé. Právě mě zaráží že naprostá většina her je v tomhle směru v pořádku a jedna hra takhle blbne ať už stáhnu EUR/USA verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dělá to u pár her, savy na to nemaj vliv, resp. byly smazaný a zkoušel jsem několik zdrojů a všechny to samý. A nejedná se jen o jednu hru ale o několik, třeba u Midnight Club LA Remix je to přimo při závodě. Nahoře na kraji displaye je pruh (první řádek) jakoby přetékajících pixelů nebo jak to nazvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu