Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Photofast 5400


Wexter

Otázka

Dobrý den, pořídil jsem si adaptér Photofast 5400 a mám v něm 2 kart 4GB (úplně totožné, no fake)

Problém je takový že že adaptér velice blbné a to tak že ho každou chvíli má psp problém načíst, prostě hlásí že karta je plná a nenačtu nic z karty. občas ale naběhne, zapnu hru a když z ní vyjedu ta kse sekne, zůstane černá obrazovka, pomůže až vytažení karty a psp se zase rozjede. mám i obyč kartu MS Pro duo 2GB a ta jede úplně v pohodě.

nevíte co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dobře vyzkouším, ale tak nějak jsem to už dělal. nějak jsem to už dělal. naformatoval jsme je zvlášt v PC a pak je obě naformátované hodil do adapteru a sformatoval obě naráz. zkoušel jsem to taky jen s jednou a výsledek byl stejný ale zkusím tvůj postup.

EDIT: tak jsme udělal přesně to co jsi napsal. všechno šlo hladce až do doby kdy jsem něco nakopčil na kartu (jedno iso a timemachine), odpojil USB a už psp nenačetlo kartu .. píše 0kb volného místa .. No games ... no prostě nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu