Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

SSX: On Tour - multiplayer


Heck

Otázka

Zdravim. Máme takovej problém. S kámošem chcem hrát hrát multiplayer týhle hry, ale když v menu hry dám multiplayer, vyberu postavu a trať a dám HOST, tak to sice začne načítat, ale kámoš nemůže na svém PSP dát JOIN a já vůbec nevím jak to mám zprovoznit. Díky za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem to vyzkoušel a přišel jsem na to, že musíš založit hru klasicky celou až dokonce a až nebude moc pokračovat (bude tam obrázek tvýho jezdce hory a vločky normálně v menu a jediný tlačítko o LEAVE...), tak tvůj kámoš vybere z MENU MULTIPLAYER a to JOIN už nebude šedivý a bude se moct připojit

A nezapomente mít canall na AUTOMATIC a takový základní věci...

EDIT: ANO odlišnejma verzema to může bejt taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmmm, tak jestli to bylo pořád šedivý, tak to tu vytvořenou hru nenašelo, což znamená, že budete mít asi odlošný verze, po tý US se mrknu, jinak seš si jistej, že máš EU?

jestli chcete vyzkoušet, že máte odlišný verze, zkus si svůj save z SSX spustit na jeho verzi SSX a když to nepřečte ten save, tak jsou to jiný verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem to vyzkoušel a přišel jsem na to, že musíš založit hru klasicky celou až dokonce a až nebude moc pokračovat (bude tam obrázek tvýho jezdce hory a vločky normálně v menu a jediný tlačítko o LEAVE...), tak tvůj kámoš vybere z MENU MULTIPLAYER a to JOIN už nebude šedivý a bude se moct připojit

Moc díky. Hnedka ráno jsme to zkusily a fungovalo to. Moc díky. Múžete LOCK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu