Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde sehnat nejlevněji hry na PSP ? Tipy + diskuze


adiZ

Otázka

Zdravím ;) Předem chci říct, že doufám, že podobné téma tu není a že nedostanu body, ale k věci.

Mám nový typ zákl. desky(v3+) a scháním levně nějaké hry. Zkoušel jsem mnoho porovnávačů cen, ale příklad zbozi.cz vyhledá jen pár obchodů, heureka.net toho taky moc nenajde, a i božský Google je v tomto případě nezradný. Proto se chci zeptat, kde jste našli nejnižší ceny v porovnání cena/kvalita, a jaký kvalitní obchod má dobré ceny. Jmenovitě hledám Burnout Legends a Def Jam : Fight For NY Takeover.

Toto téma může posloužit i jako topic, informující o slevách v různých herních e-shopech ;)

Díky všem za odpovědi, ;)

BTW, neraďte mi bazar na foru, tak blbej nejsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
cena/výkon ? :D a co se na UMDčkách "výkonuje" ? :D no nic ,teď k věci,pokud chceš nakupovat co nejlevněc tak můžeš kupovat v bazarech(např. tady na foru toho je hodně )

Díky za tvuj velice poučný post ;):?

BTW, Burnout Legends už scháním měsíc, na foru se nikdo neozývá, dokonce jsem nabízel 3 hry za Burnout, ale nikdo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co sem vydel normal v obchode tzak nejlevnejsi je za 599,- ale kdybys chvily setril a nekupoval umd a nak to vyresil a byl bys jako ja ze mam psp 3000 tak sem chvily setril a koupil si druhy psp flashly a na tom hraju a vpohode aspon pak nebudes litovat tech umd cos koupil a uz te treba nebavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu