Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Photofast


pyty

Otázka

Zdravím,chtelbych si koupit do psp photofast...a mam nekolik otazek ohledne toho,

1)jsou s tim nejake problemy??funguje vse v poho???

2)kdyz si koupim do toho pouze 1 kartu(8gb) a casem dasli ppujde mi v tom photofastu ta jedna v poho nebo musi byt 2??

3)napiste sem nejaky obchod kde se to da koupit(nejlepe z usti nad labem...pouze ten se kterym mate dobre zkusenosti)a dyztak at se tam daji koupit i karty do toho

Díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím,chtelbych si koupit do psp photofast...a mam nekolik otazek ohledne toho,

1)jsou s tim nejake problemy??funguje vse v poho???

2)kdyz si koupim do toho pouze 1 kartu(8gb) a casem dasli ppujde mi v tom photofastu ta jedna v poho nebo musi byt 2??

3)napiste sem nejaky obchod kde se to da koupit(nejlepe z usti nad labem...pouze ten se kterym mate dobre zkusenosti)a dyztak at se tam daji koupit i karty do toho

Díky za odpoved

1)Muze to byt pomalejsi(podle velikosti karet)

2)bude to v pohode,neboj se

3)kup si to zde na foru,uz to nekdo prodaval.....

//Edit-http://console-forum.net/showthread.php?t=49779&highlight=Photofast

Za fanks budu rád xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechtělo se mi zakládat nové téma, tak šoupnu výsledky sem. Jestli se sem nehodí, tak ho přesuňte jinam prosím.

Možná pro někoho budou přínosné, na fóru jsem nikde test 32Gb neviděl. Rychlost se mi zdá v pohodě, 10M/s je asi limit photofastu, protože karta samostatně čte i 18M/s.

Photofast CR-5400 a 2x Sandisk 16gb micro SDHC class 2 (32gb celkem)

PSP slim, FW5.00 update 6

result-20-3-2009@16_40_45.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechtělo se mi zakládat nové téma, tak šoupnu výsledky sem. Jestli se sem nehodí, tak ho přesuňte jinam prosím.

Možná pro někoho budou přínosné, na fóru jsem nikde test 32Gb neviděl. Rychlost se mi zdá v pohodě, 10M/s je asi limit photofastu, protože karta samostatně čte i 18M/s.

Photofast CR-5400 a 2x Sandisk 16gb micro SDHC class 2 (32gb celkem)

PSP slim, FW5.00 update 6

result-20-3-2009@16_40_45.png

nenacita se to pomalu?? ja mel od sony 8gb a cteni mela 10mb/s a zapis 2 mb/s a nez se to nacetlo tak to bylo hrozne na dlouho a obcas neslo parit pres wifi jak to bylo pomali ted mam ultra II a nemuzu vybachvalit diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu