Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hack na zvuk?


PodFuck3r

Otázka

Zdravím,existuje nějakej hack do PSP aby hrálo hlasitějc? na filmy nejde prakticky koukat ani na max(jedině připojit repra a nebo sluichátka) Kámoš ze základky měl nějakej takovej hack v mobliu a hromu mu to 2x hlasitějc než normálně.

Takže : Existuje něco takovýho na PSP ?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli si chceš odvařit ty dva usoplený repráčky a místo "poticha" poslouchat "ticho", tak sháněj vesele dál...na ten mobil to vůbec dobrej vliv nemělo

jinak já mam tohle vyřešený,koupil jsem si před týdnem N 5310 X-press M. a k tomu je docela fajn repráček na 3x AAA baterky,sice to není kdovíjakej zázrak,ale na cesty je to fajn a hraje víc než 2x hlasitěji než ty dva původní "cvrčci" :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli si chceš odvařit ty dva usoplený repráčky a místo "poticha" poslouchat "ticho", tak sháněj vesele dál...na ten mobil to vůbec dobrej vliv nemělo

jinak já mam tohle vyřešený,koupil jsem si před týdnem N 5310 X-press M. a k tomu je docela fajn repráček na 3x AAA baterky,sice to není kdovíjakej zázrak,ale na cesty je to fajn a hraje víc než 2x hlasitěji než ty dva původní "cvrčci" :psp:

jo joo :D taky jí mám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslim zeto umoznuje PMP player , ale pak to dost chrci :D

Jinak zesilit zvuk u filmu se da uz pri konvertovani , v xvid4psp je to polozka volume cosi (ted nevim presne jak ) , je nastavena na 100% , dej ji treba na 110% a uvidis :D

nepřevádim filmy :D only downloads :D

BTW:ty posloucháš kontrafakt? a už si viděl novej klip???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu