Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis warhead


azumaninja

Recommended Posts

Tak jak vidite.zajimalo by me jaky nazor mate na hru,jak vas chytla atd...me osobne bavila jen ze zacatku,protoze pak tam jsou zase ty stroje a zima jako na konci puvodniho crysise.teda myslel jsem ze warhead bude jen ostrov a kla a ono ne zase zima atd...jsem fakt necekal,kdyz na konci crysise jsem to vsechno znicil.jinak jsem piste svoje nazory popr.nejake rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takze mi chces rict ze ve stejnou dobu jak crysis akorat ze ted hrajes misto za nomada tak za prokopa myslim?ja jsem ted teprv jak to teprv zacalo jak tam teprv musite sledovat v tom vznasedlu toho manika a pak tam narazite na svy pratele...

jo presne tak...stejna casova linie jinej manik na hrani...a jina cast ostrova...btw az budes hrat dal...dojde ti to kdyz se na nomanda bude ptat...bzw hrajes za Psycha....a neni to prokop ale prorok:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Co si myslim ? že nejaky keci o lepsi optimalizaci si muzou strcit někam , normální crysis hraju na high plynule , tohle sem měl na low a byl sem rád za 20 fps což neni normální... jinak je to spíš datadisk než samotná hra... nemyslim si že by to bylo lepší než minulej díl ale komu se crysis líbilo tak si to prostě musel zahrát... koukám že si z příběhu nic moc nepochytil, jelikož ty jdeš zjistit co se tam děje , to neni bitva o koreu , to jenom ty komrádi to chtěli taky vědět a měli prostě zbraně.. a proč to tam zmrzlo ? Protože v jedničce ses dozvěděl že ty biomechanický potvory maj rádi zimu, stejně tak jako že kdo neměl rád válku věděl v příběhu že chtěj domu a ne ovladnout svět .

Ve warhead se mi líbil akorát novej SCAR a elektromagnetický granáty ... jinak mam rači jedničku.

Typan : pojede snad na medium , kamarád měl stejnou grafiku a procák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano,oba díly mi jedou + - stejně ,takže nemel kraviny.Buď s tim neumíš a nebo jsi prostě hloupej ňouma co si vymejšlý...

na týhle sestavě a na low .. hm

PC 2,4ghz x2,2gb,hd4850,2gb

Jinak oba díly byli perfekt a pokuď by jsi v původnim Crysis dával pozor,tak si všimneš že to na warhead celkem i pasuje jako pokračování..Takže nemelte kraviny o tom,že je to úplně něco jinýho,je to to samý,akorád hraješ za někoho jinýho a na druhý straně ostrova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano,oba díly mi jedou + - stejně ,takže nemel kraviny.Buď s tim neumíš a nebo jsi prostě hloupej ňouma co si vymejšlý...

na týhle sestavě a na low .. hm

PC 2,4ghz x2,2gb,hd4850,2gb

Jinak oba díly byli perfekt a pokuď by jsi v původnim Crysis dával pozor,tak si všimneš že to na warhead celkem i pasuje jako pokračování..Takže nemelte kraviny o tom,že je to úplně něco jinýho,je to to samý,akorád hraješ za někoho jinýho a na druhý straně ostrova...

:Dchytra hlava promluvila:Dstaci se kouknout na uvodni video a kdyz si hral crysis a nejsi fakt guma tak ti to dojde ze to zacina od toho kde psycho de pryc(u toho pristavu)a tvoji vetu se sestavou moc nechapu.....kdyby sis aspon precet neco o tom tak bys vedel ze warhead je min narocnej jak normalni crysis aby sele i na slabsi PC... takze jestli tobe de +- stejne tak ses guma ty pac mam slabsi PC a warhead mi de na stejny nastaveni o 10 FPS vic(coz pri 20FPS na crysis je znat)a jinak si myslim ze tahle diskuze je fakt sracka.....protoze se tady posledni dobou resi pico**** a to v kazdy sekci a vsude...fakt malejch deti neni nikdy dost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu